Фотошоп VIII

  • 25 415
  • 433
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 723

mylenka, относно въпроса ти за разликата между Corel и Photoshop - ...
 
SheDevil , благодаря ти изчерпателния отговор. Не съм и очаквала да получа по- подробна информация Peace

# 46
  • Мнения: 1 884

mylenka, относно въпроса ти за разликата между Corel и Photoshop - ...
 
SheDevil , благодаря ти изчерпателния отговор. Не съм и очаквала да получа по- подробна информация Peace

no problem  Grinning

# 47
  • Мнения: 6 039
нещо скромно, но много мило...........Малена с баща й
правете се, че не сте забелязали, какво има в устата й и в ръката й  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

# 48
  • София
  • Мнения: 361
може ли и аз? до сега само ви четях - и завиждах тайничко Hug
а сега се опитах да наподобя Luluto ама само това успях newsm78

# 49
  • Мнения: 623
ето кой бил виновникът за буклите  Grinning

отново прекрасна снимка  Heart Eyes

# 50
  • Мнения: 6 472
Малена ма какво има в устата и че аз не видях Mr. Green Мноооооого сладка снимка!!!

може ли и аз? до сега само ви четях - и завиждах тайничко Hug
а сега се опитах да наподобя Luluto ама само това успях newsm78
Аз за съжаление не мога да го видя Cry Възможно е администраторите да са ми отрязали достъпа Rolling Eyes

# 51
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
Vesika някои и аз съм ги гледала,весели и смешни са но има някои от тях дето и на мен ми става неприятно като гледам на какво са го направили детето
микки ще се поразровя за линковете,ще добавя някой от мен / ако не възразявате / и ще добавя тези които сте дали сега ...няма значение каква е първоначалната идея важен е крайния резултат браво  Peace
малена много мила снимка  Grinning
ant0anet и аз не мога да го видя

# 52
  • Мнения: 6 472
ant0anet видях я Mr. Green
Ако ми позволиш малко "градивна критика" Embarassed : Върху едното оченце не е изчистен блъра. Отгоре върху главичката е станало сиво. Подозирам че се е получило от големите стойности на федъра и работата с кривата. И последното - засиленият цвят на синьото в дрешката малко разсейва, аз поне не бих заложила на толкова наситен цвят при портрет:) Иначе се е получило много сполучливо  bouquet  bouquet  bouquet

# 53
  • Мнения: 1 181
ето и моя опит за излизане от изображението (май не много сполучлив) в комбинация с изпробване на нови четки
http://img155.imageshack.us/my.php?image=izlizanegu5.jpg

# 54
  • София
  • Мнения: 715
може ли и аз? до сега само ви четях - и завиждах тайничко Hug
а сега се опитах да наподобя Luluto ама само това успях newsm78


Какво значи "само това успях" - малко ли ти се вижда?!?! Страхотно е, много ми харесва... Поне дотолкова, доколкото виждам, защото снимката е доста малка!

Биляна, страхотна снимка! Много мила наистина!

Хайде и аз по случай новата темичка /тя вече остаря де/ да се разпиша с едно зимно колажче: /защото както е тръгнало май сняг тази година няма да видим, та поне да си го гледаме п снимките/

# 55
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 130
момичета до сега се рових в предната тема и не открих зимните-снежни шрифтове - някой да има идейка от къде да ги дръпна?

ето и малко от мен



# 56
  • Мнения: 6 039
lika,ех, че хубави снимки, много ми харесаха
ant0anet много е малка снимката и почти нищо не виждам  Sad

mimmss, ти си на смежна вълна, ама аз вчера правих снимки едва ли не на хавайска тематика  Joy


http://malena2004.multiply.com/photos/hi-res/5/303.jpg?xurl=%2Fp … oto%2F5%2F303.jpg

# 57
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 130
lika,ех, че хубави снимки, много ми харесаха
...
Благодаря ти!
А, аз пък да си призная скритично, но от все сърце се възхищавам от идеите и въображението ти!

# 58
  • Мнения: 6 039
аз пък все се възхищавам на другите майки, и все ми се струва, че започвам да изпростявам, амаааа
имам и такива периоди

# 59
  • София
  • Мнения: 10 298
Само се разписвам... от много работа позагубих, фотошопските темички  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт