Предаването по ТВ7, SOS бавачки...

  • 3 343
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 338
И аз го хванах в края това предаване,стори ми се доста поучително.Ще го гледам с интерес,че и ние си имаме едно диваче вкъщи,което прави каквото си иска

# 16
  • Мнения: 3 034
  Но миналата седмица бях възмутена, ако наистина съществува такова семейство, направо не знам. Бяха две момиченца, и с тях съжителстваше прасе в къщата, децата ядяха от земята, защото така им харесвало, даже им слагаха яденето на земята, майката не чистеше, защото после минавала прахосмукачката ( прасето ). Бавачката налагаше елементарни правила, като яде се на масата, спи се в собственото легло, ходи се по нужда в тоалетната. Споменах ли че децата ядяха от храната на прасето, и пиеха вода от купичката на котката. И майката смяташе, че това е напълно нормално  #2gunfire

 rotfImao rotfImbo rotfImbo

# 17
  • Мнения: 928
Мацки, някой гледа ли предаването вчера или повторението днес на обед. Аз хванах само първата част, когато трите деца се тръшкаха, едното искаше вода, другото прегръдка, третото не знам си какво, само и само да не си легнат да спят. Приспиването им траело часове и било голяма драма. Бавачката даде диагноза, че манипулират родителите си, а те дори не се усещат. После почнаха рекламите, а аз за съжаление, тръгнах на работа Sad
Моля, ако някой го е гледал, кажете как продължи. Имам съмнения, че и аз съм манипулирана  Crazy Най-лошото е, че се усещам, ама не знам какво да правя   Rolling Eyes 

# 18
  • Мнения: 4 629
На мен ми харесва техниката за наказване на стол по минути за съответната възраст. Така наказваме синът ни и има добри резултати.

Винаги се снима в някакви екстремни семейства, в които родителите нямат никакъв контрол над децата си. За това и мерките с апо-строги и категорични. В едно по-средно статистическо семейство  Mr. Green, според мен няма нужда чак от такъв ред и дисциплина в 100% от времето.

Предаването го гледам с интерес, за да видя колко "тежки" случаи има и как за всеки от тях има бързо решение  Mr. Green

# 19
  • Варна
  • Мнения: 634
Интересно ми е дали във Варна ще го хващам този канал. Никога не съм го срещала, защото  newsm78 (на Мсат сме)

Бубе,има го във варна,и ние сме на МСАТ.Потърси го,пуснаха го от около месец някъде.

# 20
  • Мнения: 928
Хайде момичета, никой ли не е гледал последния епизод?
Кажете какво стана  Praynig  Praynig  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт