Сънувахте ли децата си?

  • 3 161
  • 79
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 917
Не, но съм изключително доволна от "резултата" Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 107
Да, сънувах я. Сънувах че е момиче, как изглежда също, макар че в съня ми момиченцето беше към 3-4 годишно, та чакам сега да стане на толкова, за да видя вярно ли съм я изсънувала! Има нещо общо от съня ми обаче при всички положения - очи, нос, коса, бузи, цвят!
Най-интересното е, че сега лятото сънувах - аз, тати и биляна си седим в хола и аз съм гушнала две момченца близнаци и знам, че биляна им е кака! Да видим дали следващите ще са момчета и то близнаци! Ама първо да забременея де!  Laughing

# 17
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Не, не съм.

# 18
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Сънувах малко преди да забременея, че имам малко бебе момче и нещо го гушках. Тогава въобще не съм имала намерение да имам бебе.

# 19
# 20
  • София
  • Мнения: 1 750
Да, сънувах принцесата си и в общи линии образа се доближаваше до сегашния й. Но аз си мисля, че по-скоро мислено съм проектирала в нея чертите, които исках да има. Постоянно по време на бременността визуализирах мислено представите си за нея. А и бях сигурна, че ще е момиче. Всъщност, баща й много искаше момиче, а неговите мисли са много силни Simple Smile

# 21
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Не,
по скоро сънувах страховете си!
Не, но съм изключително доволна от "резултата" Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Не, но съм изключително доволна от "резултата" Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 2 677
Така ме беше цапнал хормона, че непрекъснато сънувах някакви бебета...  ooooh! Ама точно моето май го пропуснах.  Mr. Green

# 23
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Не.

# 24
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Месец-два преди да забременея сънувах, че раждам момиченце. Видях насън бебето. Като забременях дълго време не можеха да видят пола на бебчето, но аз си знаех, че ще е момиче. Така се и оказа. Незнам дали е пророчески сън (ще ми се да вярвам, че така Wink) или просто случайно съвпадение.

# 25
  • Мнения: 75
Не не съм,но таткото има предчувствие още от 4 месец ,че ще е момиченце и всички доктори го потвърждават.Е ще видим съвсем скоро дали ще е така:D

# 26
# 27
  • Мнения: 995
Да, сънувах личицето на бебето си. Не си спомням обаче дали образа от съня ми е реалният, защото се стреснах и не помня.

# 28
  • Мнения: 1 910
Не. На мен тогава бебетата ми се виждаха еднакви. Даже бях сънувала, че съм родила момиченце. А то както се вижда е момче.

# 29
  • Мнения: 356
В самото начало на бременността си сънувах, че чувам по телефона приятен женски глас: "Обаждам се да ви кажа, че ще имате момиче"   Grinning  В 19-та седмица д-р Марков потвърди същото и я видяхме на 3D  Laughing  Окончателният резултат - през февруари, живот и здраве  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт