Защо толкова ги мързи тези мъже?!?

  • 6 774
  • 140
  •   1
Отговори
# 105
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
Я сега да кажа аз един виц, що годе в темата - "Защо българските жени са здрави и сексуални?". Ами защото живеят в пеницилинова среда - българските мъже са мухльо до мухльо, мухльо до мухльо hahaha #Crazy Mr. Green

# 106
  • Мнения: 755
Я сега да кажа аз един виц, що годе в темата - "Защо българските жени са здрави и сексуални?". Ами защото живеят в пеницилинова среда - българските мъже са мухльо до мухльо, мухльо до мухльо hahaha #Crazy Mr. Green
hahaha hahaha hahaha

# 107
Я сега да кажа аз един виц, що годе в темата - "Защо българските жени са здрави и сексуални?". Ами защото живеят в пеницилинова среда - българските мъже са мухльо до мухльо, мухльо до мухльо hahaha #Crazy Mr. Green

Ееееееееее, стига де!!!
Ми такива си ги намирате. Не всички са такива. Ще взема и аз да напиша малко за жените. Да не си мислите, че всички сте цвете за мирисане.

# 108
  • Мнения: 14 654
вицът не ми е смешен,
мухльо до мухльо не са, всъщност не знам ти с какви общуваш...

# 109
  • Мнения: 755
вицът не ми е смешен,
мухльо до мухльо не са, всъщност не знам ти с какви общуваш...
Ами не се смей тогава ... Crazy Crazy Crazy

# 110
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
Радост, всяко правило си има изключение, което потвърждава основното правило. Моят мъж е от рядко срещаните изключения. Не се засягай, нищо лошо не исках да кажа, а само да развеселя жените. Така де, от къде на къде да слушаме все вицове за блондинки , за "кухи лейки" и т.н. Нека има един виц и мъжете. Знам и още един, върло смешен, ама няма да го кажа, да не засегна пак някого.

# 111
  • Мнения: 755
Радост, всяко правило си има изключение, което потвърждава основното правило. Моят мъж е от рядко срещаните изключения. Не се засягай, нищо лошо не исках да кажа, а само да развеселя жените. Така де, от къде на къде да слушаме все вицове за блондинки , за "кухи лейки" и т.н. Нека има един виц и мъжете. Знам и още един, върло смешен, ама няма да го кажа, да не засегна пак някого.
Я го кажи да се повеселим ние ... който  е широко скроен и има чувство за хумор ще се засмее. Grinning Party Grinning

# 112
# 113
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
Една жена постоянно натяквала на мъжа си, че е мухльо, ама нон стоп и като капак заявила: И състезание по мухливост да имаше, ти си такъв мухльо, че със сигурност щеше да си на второ място.

Това е, аз като разказвам вицове не успявам да си изкажа вица, щото се смея със сълзи, ама ги пиша добре. Joy
Май е време за нова тема: Вицове.

# 114
# 115
  • Мнения: 830
Ееей тая тема стана една ...да ги е страх да пишат мъжете. #Crazy

# 116
Къде ги видяхте тези мъже? Laughing Мъже не останаха.....

# 117
  • Мнения: 755
Една жена постоянно натяквала на мъжа си, че е мухльо, ама нон стоп и като капак заявила: И състезание по мухливост да имаше, ти си такъв мухльо, че със сигурност щеше да си на второ място.

Това е, аз като разказвам вицове не успявам да си изкажа вица, щото се смея със сълзи, ама ги пиша добре. Joy
Май е време за нова тема: Вицове.
хихи той пък от най-гадните... май пак ще има обидени. hahaha Давайте вицовете... за мъже и жени да се посмеем предколедно ...малко за разтуха. Joy

# 118
  • Мнения: 87
Една жена постоянно натяквала на мъжа си, че е мухльо, ама нон стоп и като капак заявила: И състезание по мухливост да имаше, ти си такъв мухльо, че със сигурност щеше да си на второ място.
...една жена си вървяла през гората ...и насреща й добрата фея!
- кажи ми най-съкровенното си желание , гледах те докато вървиш и ми хареса та реших да  изпълня мечтата ти! - казала с нежен приказен глас ефирната фея
 Жената мислила известно време...- имала си две деца прекрасни , мъж разгонен по всяко време(мечта) , къща в центъра на три етажа (единия давала под наем , така , че и пари не и липсвали)...
тааааа , мислила половин час жената и накрая рекла:
- искам да ме направиш 100 пъти по-умна!
-еееееееееееееееееееееееееее, баси , мъж не моа тъ напраа ! - рекла феята и изчезнала  Laughing Laughing Laughing

Последна редакция: чт, 21 дек 2006, 22:32 от тонколона басова

# 119
Е ти изби  рибата  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт