Варна,Морето и Зимата (10)

  • 11 972
  • 290
  •   1
Отговори
# 90
ее Мина роди най-после  Mr. Green честито мъжленце!   bouquet
Chestito Mina,nadyavam se i az skoro da se pohvalia s susushtata novina Simple Smile.
Jivo i zdravo da e i mnogo da te slusha.

# 91
Samo neznam zaqshto liniikata mi veche ne otgovaria .Danebi da triabva na vovo da se registrirvam v saita?

# 92
  • Мнения: 187
ger4e, какво си купихте от Колхозния?
И мен ме сърбят ръцете да пазарувам, ама ми е още много рано!
Ще те чакам друг път да минеш.
Какво казва док? Кога ще раждаш?

# 93
  • Мнения: 274
Виви_Ан, в интерес на истината май не си купихме абсолютно нищо  hahaha Само хойкането ни беше много.  Иначе исках да си купя от готините гащи, като на баба  Sunglasses и сутиен за кърмачки ( с надеждата че тези дни и аз ще кърмя ... ) Та там си бях заплюла 1 магазин, но той вчера изобщо не бил отварял  Joy Късмет дето викат! Пък за раждането ... ами док каза тези дни  Joy Почти нямало вече околоплодни води, плацентата е калцирана - 3-та степн на стареене, матката е много чувствителна ... Все такива хубави неща, ама бебока не иска да излиза още! с 2 дни си прескачаме термина, но мисля че още ни е рано. Аз чакам на 27 или 29 - дала съм поръчка  bowuu .

Jenito, и мойта линийка се гъбаркаше по едно време. Прескочихме "Остават 6 дни", а сега незнам защо, но си мисля че трябва да брои с колко дни закъсняваме, а на нея хич не и се занимава. Ше се оправи предполагам! Аз поне нищо не и правих и тя сама си влезе в крак.

# 94
  • Варна
  • Мнения: 893
Виви не ме чакай иди хапни ако си гладна, защото ми се очертава малко обикаляне по институции днес  #Cussing out
отидох до МД и акушерката ме зарадва с новината че от НОИ са се обадили че не съм си плащала осигуровките от 05.2006 и отказват да поемат разходите!
а аз септември платих всички осигуровки до Януари !
и сега ще ходя да им вдигам панаири в НАП newsm61 Rage Rage Rage
после трябва да отида и на очен лекар да ми прегледа дъната и ретините  Shocked

и така...иначе ме прегледаха хората,бебка е ОК, но не е заела стартова позиция още. казаха че има време (2 седмици имам още) и нямам разкритие още. шийката ми била около 2см ( а преди време като ме гледа доктора каза че е 38мм) била месеста, и съм имала някаква човка там някъде  newsm78
иначе таза ми е над 20 едва го хванаха с онея щипки  Joy !

и ми казаха да свърша тея работи и да отида във вторник с документите да ми правят ултразвук на беба да я разгледаме като за последно и да ми дават направлението вече  Mr. Green

Последна редакция: пт, 24 ное 2006, 13:03 от Virginity

# 95
  • Мнения: 187
Вержи, дано си се справила в НАП. Мразя да ходя на такива места, никой не му пука за нас!
Взели, че веднага се обадили! Ако имаха да дават дали така щеше да е?

# 96
  • Мнения: 1 046
Майчета , учудвам се че някои от вас са още на топло по къщята , а не са спринтирали вече до болниците да се сдобиват с рожба.
Аз имам един въпрос, някоя да е чувала за отзиви за санаториалната ясла в Чайка, че да знам дали или не там да пусна малкия.

# 97
  • Варна
  • Мнения: 893
Виви лошото е че даже не са се обадили веднага, това е от Май месец а те видяли чак сега!!!!  #2gunfire
оказа се в крайна сметка че НОИ решили да сменят номерата на параграфите по които се плаща СЛЕД като са минали на IBAN сметки #2gunfire и парите ми изобщо не са стигнали до тях!
отидох в банката да питам къде са ми пратили парите и ми казаха че не параграфа ами самия IBAN е грешен  Shocked и сега се чудя на кого да вярвам  Thinking
иначе беше любезна мацката и каза да отида в понеделник да говоря със главната счетоводителка и да направят инкасо да видят къде са отишли и да ми възстановят сумата за да я пратим където трябва  Tired

# 98
  • Мнения: 56
Здравейте!!!Сега прочетох темичката чене бях чела нищо.Много се радвам за всички варненски бебоци които са се появили.Нека бъдат живи и здрави,както и техните мами.Бързам да пиша че сега малкия ще се събуди гладен.....и пак по задачки.Успешно раждане на чакащите,не ви остана бъдещи мами.Гер4е специално ти......гледам гледам дали не си родила....още не си,следващия път като отворя темичката да си родила:)
За детските кухни:аз съм от цветния кухнята се намира на ул.Карамфил доволна съм!

# 99
  • Варна
  • Мнения: 4 818
 Shocked Кога свариха изписаха старата тема, напълнили и нова, маскари!
Нищо не съм забелязал, чакай да се разпиша!  Embarassed

# 100
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
ger4e,стискам палци всичко да е наред и много,много скоро да се радваш на здрав и послушен бебок!А ти къде ще раждаш?може би е засегнато нейде това,ама аз пак не съм разбрала newsm12
Момичета,моят свекър получи инулт и сега лежи във Военна болница,заедно с Елвира-момичето,което вече 7-8 месеца е в будна кома.Тъй като свекър ми споменал,че съм бременна,доктора/който наблюдава и Елвира/ казал:Като ще ражда-само в Окръжна...и както е влязло,така трябва и да излезе бебето....
Сложила съм наши снимки в Мами-семейство в нашето албумче.Чудих се много къде и реших там:)
Приятен уикенд
Смятам да изляза малко на разходка smile3525

Последна редакция: сб, 25 ное 2006, 10:27 от hristina_k

# 101
  • Варна
  • Мнения: 144
Крайно време е да се включа и аз , стига само съм чела .
Живея в района между Ветеринарната клиника и ул. " Железкова " , незнам как по-точно да го опиша .
Бременна съм в 9 м. и термина ми е определен за 3 .12 .2006 г. Това ми е първа бременност и докторката каза че чакаме момиченце ( ама само тя го твърди ). Ще раждам в Майчин дом и засега си мисля да го направя по нормалния начин , но ако се наложи секцио хич даже няма да се дърпам . Казвам това щото нямам никакви признаци за наближаващо раждане .От време на време чуствам стягане на корема на определени места за кратко , без болка ( това дори не е и всеки ден ), бебето си стои горе , плацентата ми чак сега започва да се калцира , а и гинекологичния преглед който ми направиха последния път показа че шииката ми изобщо не се е променила .
Във вторник съм отново на консултация и вече нямам търпение да видя дали има някаква промяна през тази седмица  . Гледам да не мисля много и да не се шашкам , ама .... нервата почва все по-често да ме тресе.

Това е засега от мен . Хубав уикенд Ви пожелавам !!!

# 102
  • Мнения: 274
Благодаря на всички стискащи палци и други налични израстъци за нашето раждане да мине нормално и безпроблемно!   bouquet Да ви се връща дет се вика!
hristina_k, ще раждам в Окръжна. Личната, акушер-гинеколога, въобще де що мдицинско лице се подвизаваше около мене казаха, че най-добрия избор е ОБ заради апаратура, опит и т.н. Майчин дом и АГ ползват тяхната база при спешен случай. Качвали те в животоподдържаща линейка и те карат в ОБ. Ако ще става нещо такова предпочитам апаратурата да ми е до д-то дет се вика. Пък и имам доста познати които са доволни от там, без значение с или без уговорка са били. Пък днес минах да ги видя как са хората там, какво правят, не им ли е мъчно за мен вече ...  Joy Но не би! Мислех си че ми изтичат по малко околоплодните води, но лъжа и измам било. Добре че не ме юрнаха да ме ругаят за занимавката дето им отворих, но без проверка нямаше да седя спокойно. Даже в интерес на истината страшно добре се отнесоха! Лекаря беше сигурен че е за нищо, но ме прегледа за мое успокоение и си пожелахме до скоро  Flutter
В тази връзка troia , добре дошла! Не се притеснявай че нямаш никакви признаци! Аз си минах термина с 3 дни и още главата на човека била високо, както каза лекаря днес. Никакво разкритие нямам, въобще още ни вест, ни кост за раждане, но не е проблем! Промяната на шийката на матката и разкритието стават и за няколко часа, не са необходими дни или седмици. Една приятелка роди преди дни за цели 2 часа! Това го разбирай от началото на усетените контракции, до края на раждането, като вътре включи и отиването до родилното, приемането, настаняването и всички дъндании. Първо и е детето! Цялата бременност я изкара на крак на работа и без нито една контракция. Каза че и подготвителни не е усетила. Така че не се притеснявай! Най-много и ти да ме изпревариш с раждането  Joy Стискам палци всичко да мине бързо и безпроблемно!   bouquet

# 103
  • Варна
  • Мнения: 893
уф здравейте мацки на мен днес ми е много криво нещо  Rage
мъжа ми много ме дразни! предполагам че е от бременността но все пак ме дразни!
 така ме ядоса че забравих за уроците за дишане днес  Cry а се обадих да се запиша и вързах тенекия на Муцанка за което искрено съжелявам   bouquet

тоз моя пезевенг да вземе да сложи адреса на форума в "Restricted Sites" на Firewall настройките на компота и 10 мин се чудя защо не се отваря  newsm78
ама нали съм многознайка разбрах къде е проблемацията и го оправих и му дигнах един панаир  #Cussing out само глупости прави днеска !!!

# 104
  • Мнения: 3 980
Браво на вас изписали сте цяла тема докато успея да вляза, Честито на всички обебели се  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт