"Пълна къща" - Клуб на многодетните родители 2

  • 14 185
  • 346
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 3 479

да кажа, че не намирам много време за писане, защото съчетанието на абитуриентка, първокласничка и проходило бебе е доста.. хм,  ooooh!, уморителна  Joy

Ето малко снимки от нас!

...


Хм, на купоните на форумските мами изглеждаш доста свежарски Joy Joy Joy, тъй че приемаме оправданията с леко предубеждение Crossing Arms

Иначе за снимките, БРАВО! Много хубави моми, че и слушат!  smile3501Да са ти живи и здрави!

# 136
  • Мнения: 4 181
Секстет, благодаря ти за пожеланията за Новата година  bouquet
На всички вас желая много здраве, късмет и успехи и разбира се дечицата ви много да ви радват Hug

# 137
  • Мнения: 3 326
Последното (подобрено първо), ако питате мен.
Джулс -браво, страхотна си!
Макар че кръга като символика си има своето въздействие, за пълнота, завършеност...

# 138
  • Мнения: 1 278
Честита Нова година и от нашата компания!

Сърдечни благопожелания за истински изживявания във всеки един момент от тази година!  newsm51

# 139
  • Мнения: 2 433
и аз смятам че е добре да избягаме от кръгът. Той символизира цялото, но ние искаме да наблегнем на домът. Освен това едно семейство никога нетрябва да е завършеност!!! WinkНали????
А и да ви кажа... розчупена форма ще е по -подходяща за бланка примерно... но  всъщност имаме още време, и на Теди брат и като си дойде може и по-добри предложения да има - дотогава може много неща да се сетим още Mr. Green

# 140
  • Мнения: 3 740
Честита Нова година и от нашата компания!

Сърдечни благопожелания за истински изживявания във всеки един момент от тази година!  newsm51

Я! Деметра!  newsm51

Цоцоланке, много си бърза! smile3501

# 141
  • Мнения: 370
този вариант най-много ми харесва!
Радвам се , че се появи отново при нас. Аз те помня още от когато се роди последното ти детенце, въпреки че аз не пишех още тогава.

# 142
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946

Хм, на купоните на форумските мами изглеждаш доста свежарски Joy Joy Joy, тъй че приемаме оправданията с леко предубеждение Crossing Arms



Пипи, имаме закована тема за поздравления, отчети и споделяне - най-отгоре на "Нашите деца". И аз не я открих веднага, когато я заковаха, та Цоцоланка ми се смя. Simple Smile

Как някой хора са си научили вече урока... Те скоро време и за други компютърни технологии ще се научат, ама..... чакаме ние!

Аз се разписвам тук, не знам имаше ли "отчетна" темичка на многодетните,рових, рових, пък не намерих...

Има, има..... Браво, браво...   newsm66 newsm66 newsm66 По другите теми пишем без проблем,а нашата, закована.......  Нали сме добрички, моля http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=150899.0

Малеееееееееееееееее, всички ми се накараха!!! Виноват Embarassed Embarassed Embarassed, веднага преписвам написаното там!

А иначе за купони съм винаги готова, но пред компа трудно сядам, защото все някой ми виси на главата.... Sad

И на мен ми допадна най- много послдният вариант на Джули!

Последна редакция: пт, 05 яну 2007, 23:56 от Евро_pipi67

# 143
  • Мнения: 3 740
Утре в 10 ще се уча да правя страницата на Клуба. Направо ще си я правя, де. Ако някой иска да се заеме с тази задача, да се включи - срещата е в офиса на сп."Родители" на ул."Кракра", не помня номера, до "Пикола Италия".
Трябва да видим какъв текст да сложим - дали пак писмото от листовките на активна?
Какво друго ще има на страницата?
Тя ще се допълва и подобрява, но като начало какво да бъде?
За лого - мисля, че най-добре се прие последният вариант на ДжулиС.
http://images12.snimka.bg/001886090-big.jpg
Ако решим, впоследствие може да го променим.
Друго?

# 144
  • Мнения: 2 433
ами знам ли???Не разбирам много от сайтове, но ако освен сухата информативна срана добавим и малко лична"подправка" Mr. Green няма да стане по досъпен и интересен????
Нека хората се убедят че многодетните семейства съвсем не са такива дето се оплакват и искат облекчения и помощи , а са едни щастливи хора дарени с най-голямото богатство?????
Ама и аз...как се изказах само... Embarassed имам в предвид да го направим част от всяка една от нас. Част от домът ни.Част от делника ни...разбирате ли??? Embarassed
ЕТО ,/НЕ ПРАВЯ РЕКЛАМА.../ това е нашият октомврийски сайт който направиха 2 от нашите момичета. Не че е наш, ама сана много хубав и зад снимката на всяко едно личице стои един живот. Един описан делник , едно щастливо семейство!Нещо такова  ми се струва че ще е интересно да се направи в графа"галерия" където всяка снимка да носи информация
http://www.oktomvri2005.hit.bg/main.html

# 145
  • Мнения: 3 740
ДжулиС, много хубав сайт, много човешки. Браво на момичетата, които са го правили!

Днес се срещнах с Ева за бала. Първо лошата новина - няма да стане за февруари. Знам, че е разочароващо, но не ни е по силите да го организираме сами и трябва да разчитаме на помощ от много страни - както финансова, така и организационна, затова ще трябва да се примирим с мисълта, че няма да се получи със скоростта, с която ни се иска, а ще трябва да се съобразяваме с много обстоятелства.
Днес говорихме за 18 или 25 март - точно да го вържем с първа пролет, нов живот, обновление, плодородие и т.н. Часът вероятно ще е от 1 до 14 - да има възможност да пристигнат пътуващите, а после и да си тръгнат, ако няма да остамват в София, а и малките деца са във форма по това време на деня. За място решихме, че най-доброто е Зала 3 на НДК, стига да не е заета точно тогава. Ева пое ангажимента да провери за залата. Говорихме си, че ще е добре да е по-раздвижено, а не просто ядене, пиене и музика - да има множество забавления, състезания, запознанства, в които да участват целите семейства, както сме си свикнали. Simple Smile Ще има и външни "аниматори", но ще се преговаря с такива, които са готови да работят за каузата, без заплащане. Има фирма, която ще осигури млечните продукти като спонсорство, търси се друга - за колбасите. Ако някой има идея, да казва. Организацията на самия купон ще си е наша, т.е. десетина души трябва да се ангажират да участват повече в хамалогията, отколкото в развлеченията. Желаещите да вдигат ръка. Аз лично ще участвам в организационната част с всички сили, трите ми големи деца също ще се включат.
Да, купонът трябва да е поне за 100 семейства. Иначе нямало да направим впечатление нито на спонсорите, нито на медиите. Ще каним участниците лично - по списък. Хайде помислете и включете в списъка и ваши познати многодетни семейства, които смятате, че ще възприемат нашите идеи. В обсъждането участва и младежът Ники, който работи за Асоциацията и има голям организационен опит от Студентския съвет на СУ, та той ще ни помогне също.
Та това е резултатът от днешната среща. Най-непосредствената ни задача е да съставим списъка на участниците. Мамите извън София, които са заявили участието си, са в списъка, но иначе ще се ограничим до софийските семейства - като първо мероприятие няма да имаме сили за повече.
Не знам дали ви обнадеждих или ви отчаях, но това е положението. На мен ми звучи по-скоро оптимистично, най-вече защото има конкретни хора, които се заеха с конкретни задачи по мероприятието, т.е. излизаме от сферата на пожеланията и минаваме към действия.
А, и да направим списък на популярни лица с повече от две деца, които да поканим. Днес се сетихме за
Вяра Анкова
Койна Русева
Радина Червенова и Константин Каменаров
Меглена Ангелова
Любен Дилов-син
Румен Овчаров
Стефан Софиянски
В момента не се сещам за други.

# 146
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Добре е ,че има развитие по тези въпроси.Ако бала е за 25 март ние неможем да дойдем,празник е и сме ангажирани.Но пък от друга страна тогава е Благовещение и много подходяща дата за такова мероприятие.Значи до уточняване на точна дата оставаме в резервите.Щом ще е в неделен ден,сигурно ще е по-неудобно да се остава в София вечерта,и всеки ще гледа да се прибере за следващият работен ден.Но то неможе всичко от първият път да е нагласено и да е идеално за всички,виж какво ще решите там пък ние ще се нагаждаме според случая.Няма да е малко работата по организацията  smile3501
JuliS   smile3501 много добро изпълнение  Hug много ми хареса сайтчето

# 147
# 148
  • Мнения: 3 740
побут

# 149
  • Мнения: 2 433
Цвета - супер е!Браво!!!!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт