Бял списък на хотели в страната - Тема 5

  • 78 490
  • 290
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 368
Здравейте ! Има добра оферта за Санте през август и съм на ръба да заменя августовското море . Обаче питането ми е дали някой е ходил в Санте през лятото и как стои въпросът с малцинствата. В началото на януари покрай празниците беше много неприятно , буквално цели тумби, а после май не било чак така. Обаче знам ли..ако пак са толкова много, ще се откажа.

# 286
  • Мнения: 2 730
Отзивите ви Комплекс Европа в Долна баня какви са? Някой дали го е посещавал?

# 287
  • Мнения: 39 317
3 страници назад.

# 288
  • Мнения: 2 730
Открити са. Няма закрити, затова са три звезди. Но само малкият работи. Той е с Т около 37 градуса.
Ние също сме с куче, затоваго избрахме.
С ваучер сме. Двама възрастни и едно дете 160 лв.
Малкият колко е голям , да ме е с размер на джакузи? На снимките виждам само един голям басейн

# 289
  • Мнения: 1 615
В момента сме в Камелот, яз. Искър. Слагам го в белия списък- изключително топло спа, басейн, уникална гледка 😊 Менюто в ресторанта е разнообразно и вкусно. Всички са много мили и отзивчиви.

# 290
  • Мнения: 2 799
Spa Hotel Green Park /Спа Хотел Грийн Парк/ - с. Гърмен.
Съвсем нов хотел с много приятни топли и просторни стаи, удобни легла. Фантастична храна, без имитиращи продукти. Менюто в ресторанта е абсолютно разнообразно и задоволително за всеки вкус.
Спа зоната е повече от великолепна - не е с минерална вода, но с един голям вътрешен басейн, малък топъл с джакузи ефект и вътрешен детски. Освен тях има външно джакузи и голям външен, а на покрива ще работи през топлите месеци още едно джакузи с много шезлонги. Има парна баня, билкова и финландска сауна и солна стая, фитнес и релакс зала. В стаите ни чакаха снежнобели халати, имахме тип депозит карти /безплатни/, с които взимахме хавлии за спа зоната.
Много удобна отправна точна за Лещен, Ковачевица и близките римски разкопки.

Последна редакция: пн, 08 апр 2024, 07:28 от anitsa

Общи условия

Активация на акаунт