Дългото чакане след трансфер-тема 98

  • 55 624
  • 745
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 18
Трансфер на Великден, това е чудесно! Успех желая! На мен пък пункцията ми беше на Цветница Simple Smile Според мен 9 яйцеклетки са напълно достатъчни. Аз бях с 5 и от тях се развиха 3 ембриончета.
При мен трансферът мина днес успешно и започва чакането и вълненията. Прибрах се с една торба лекарства, но пък нека е за добро Simple Smile

Здравейте и от мен, днеска ми беше пункцията изкарали са 9, надявам се това да е добре. А във петък ще ми дадат информация за ембириончетата. Това ми е втора пункция досега имам 3 неуспешни. Дано този път всичко е наред и да ви се похваля. На 25 ми е трансфера пропуснах да кажа

Последна редакция: ср, 20 апр 2022, 15:26 от Bellatrix22

# 31
  • Мнения: 1 327
По ирония на съдбата всичките ми трансфери са все по това време -април или май .Даже на тази дата днес преди 4 години беше трансфера от който се роди дъщеря ми и замразихме тези ,които останаха.Два от тях трансферирахме сега .

# 32
  • Мнения: 10
Здравейте,
 Навирам се и аз при вас. На 30.03 беше моят трансфер и върнаха 3 ембриончета, на 12 ден направих кръвен и резултата беше 298- прогестерон 22.5,на 14 ден 910.65/29 прогестерон. Казаха ми идната седмица да посетя лекар. Над 10 години чакане за бебче, първо инвитро. Някак си ми стана леко, като споделих с вас. Сега не знам, какво ще е на прегледа. Пожелавам ви, ± резултати! 🙏

# 33
  • Мнения: 16
Здравейте Дами следвам темите от доста време едва сега се включвам!
Днес сме 13 ден след трансфер утре е големият ден за нас! Чакаме бебче от 8 год. С ПКТЯ съм не съм имала бременост до сега, това ни е първи опит Инвитро. Трансфера беше на 8.04 в гр.Тутракан при Бойчеви доста съм доволна!
Таа дните минаха много бавно за мен, лежах си постоянно хапвах си доста, симптоми като леко придърпване и подути гърди имах от 4ти ден до 8 ми ден след това нищо.
Не знам как ще спя и как ще изляла до сутринта за теста😩
Стискам палци Успех на всички🍀🎁

# 34
  • Мнения: 1 327
Melissa.98 стискаме палци момиче .Дано днес Велики четвъртък е великият ден за теб мила.Успех ти пожелавам !

# 35
  • Мнения: 293
Здравейте ,момичета на мен днес ми е 9 ден след трансфер на две 3 дневни ембриончета и уринарният тест е напълно отрицателен 😢😢😢

# 36
  • Мнения: 157
Здравейте Дами следвам темите от доста време едва сега се включвам!
Днес сме 13 ден след трансфер утре е големият ден за нас! Чакаме бебче от 8 год. С ПКТЯ съм не съм имала бременост до сега, това ни е първи опит Инвитро. Трансфера беше на 8.04 в гр.Тутракан при Бойчеви доста съм доволна!
Таа дните минаха много бавно за мен, лежах си постоянно хапвах си доста, симптоми като леко придърпване и подути гърди имах от 4ти ден до 8 ми ден след това нищо.
Не знам как ще спя и как ще изляла до сутринта за теста😩
Стискам палци Успех на всички🍀🎁
Успех и всичко да е наред

# 37
  • Мнения: 10
Здравейте ,момичета на мен днес ми е 9 ден след трансфер на две 3 дневни ембриончета и уринарният тест е напълно отрицателен 😢😢😢

Аз правих два уринарни и двата отрицателни, показа на кръвния. Така че не се притеснявайте! Успех!

# 38
  • Мнения: 122
И моя уринарен на 8ми ден на тридневни е отрицателен. И нямам никакви симптоми.

# 39
  • Мнения: 293
Благодаря за подкрепата dida02@abv.bg. А при теб на кой ден беше назначен кръвният и колко беше резултата?
Аз имам болка и тежест в гърдите както и болка в главата точно като при ПМС.

# 40
  • Мнения: 10
Благодаря за подкрепата dida02@abv.bg. А при теб на кой ден беше назначен кръвният и колко беше резултата?
Аз имам болка и тежест в гърдите както и болка в главата точно като при ПМС.

На 14 ден, но направих на 12 ден с резултат 298, а на 14 /910 с прогестерон 29. И аз имам такива болки, а за главата особено нощта ме боли.

# 41
  • Мнения: 31
Здравейте, аз нали не спрях с тия тестове… та вчера осми ден след трансфер на два петдневни ембриона си направих тест SureCheck имаше толкова бледа черта, която само аз си виждах под определен ъгъл на определена светлина 😀 (не ми се смейте моля ви). Теста не беше с първата урина, направих го следобяд. Та само аз си виждах чертата, днес за мое най-голямо учудване има много видима черта на същия тест, защото не го изхвърлих. Четох много за изпарителните ленти и навсякъде пише, че те няма как да бъдат със същия розов цвят. На нито един от тестовете от предните дни няма такава втора черта, абсолютно отрицателни са. Дали според вас има шанс да е наистина положителен. Прикачвам снимка. ❤

# 42
  • Мнения: 1 327
По принцип казват ,че отчитане след времето указано е невалидно .Но аз имам подобен случай преди много години ,когато успявах да забременея естествено и така както ти си направила го погледнах след часове и имаше черта.И на кръвния го доказа !Успех!

# 43
  • Мнения: 31
Правихме опити година и половина, и толкова много отрицателни тестове съм имала… на абсолютно нито един не ми се е получавало такова нещо… така се надявам… в същото време ме е страх да отида преди датата,  на която ме викат за кръвен… някак си знам че дори и отрицателен домашния, винаги има шанс да е фалшиво отрицателен, докато при кръвните е ясно или е положителен или не е.

# 44
  • Мнения: 16
Здравейте ,момичета на мен днес ми е 9 ден след трансфер на две 3 дневни ембриончета и уринарният тест е напълно отрицателен 😢😢😢

Аз също имам 2 отрицателни на 8 ден и на 11 ден, не съм си загибила надеждата вярвям че може да стане преди няколко минути писнах кръвен! Бъди винаги позитивна мисли за добри неща и най-важното бъди спокойна Вярвам че всички ние ще усмеем! Успех 🍀🌹

Общи условия

Активация на акаунт