Пазаруване от НМ, тема 57

  • 39 815
  • 753
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 646
Ако някой има код за рециклирани дрехи, който със сигурност няма да използва ще съм много много благодарна да ми пише на лично. Искам да си намаля една рокля 🙂

# 31
  • Мнения: 1 889
Да дам отчет от Парадайс. На витрината нищо не пише за намаления, но вътре има доста щендери с намалени, макар че нищо не успя да ме впечатли особено. Малкият отново намаза с няколко суитчъра, че даже хванах 3 за 2, така че съм доста доволна.

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 2 136
Вчера получих няколко неща, но половината ще връщам.
Тази рокльо-риза поръчах М като мислех, че ще ми стои по прибрано от манекена , ми то торба и дълга до под средата на прасеца, а да кажеш че съм ниска Не 173см. Също така прозира, но за плажа с бански отдолу щеше да е Ок. Може да се пробвам в S ако намалят цената.
Колан за роклята , но сякаш М ми е малък ще помисля дали да го върна.
Сакото е много хубава кройка, чудя се дали да не го върна и взема номер надолу, но пък с рокля или риза отдолу може би по свободно да е.
Късите панталони за мъжа дори не съм ги погледнала дали са ок, но той носи всичко, което му взема като къси гащи.

# 33
  • Мнения: 15 356
Такива къси гащи моят има два чифта,много си ги харесва

# 34
  • Мнения: X
Нали не са от дебелите тези? Мм има едни такива сиви, лятото си ходи вкъщи с тях, те са от плътно но не дебело трико. Тук по едно време масово се връщаха едни ватени гащи, с които да ти заври Д-то...

# 35
  • Мнения: 15 356
Имат вид на дебели,но моят от един месец е по шорти вкъщи,хич не търпи жега .Каза,че не му запарвали нито една част от анатомията,барабар със "срамотиите "  Joy

# 36
  • Мнения: X
О, те в тия гащи се веят free 😂 да не мислиш, че носи и боксерки с тях??😁

# 37
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
И аз съм поръчала 3-4 чифта от тези гащя, носи си ги с кеф

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 2 136
Много е уморително да се обикалят магазините в мола с тинейджърка 🤭.
Незнам какви намаления има, но в мол Галерия Бургас нищо намалено не видях. Отделно толкова разхвърляно и празно ми се видя, нищо не ми хвана око. Дъщеря ми забърса тази блузка . Стои и много хубаво, но младото и слабото всичко стои хубаво 😀.
Видях си електронната касова бележка, предполагам до дни ще се отразят точките. Отказах и торбичка.

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 1 309
Получих си днес сутиена. Цветът е един път...все едно съм изпуснала тъмно синя дреха в бялото - мръсно сиво-синьо 😀😀😀. Ще го преживея.
https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0923368019.html?utm_campai … rchased_item_link

# 40
  • Мнения: 27 486
Супер е цветът (според моя вкус)!😍 А има ли някъде таблица с размери? Нямам никаква представа как мога да си уцеля номера от ХМ, никога не съм купувала техен сутиен...🤔

# 41
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 734
Според мен си отговорят размерите на сутиените, поне при мен. Simple Smile

# 42
  • Мнения: 1 448
Момичета, да имате отзиви за този мъжки ленен панталон? За ММ съм го харесала, но не зная платът плътен ли е, добре ли пада, добре ли стои…?
https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0761501012.html

Последна редакция: пн, 25 апр 2022, 21:12 от HappyRSmile

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 1 309
Супер е цветът (според моя вкус)!😍 А има ли някъде таблица с размери? Нямам никаква представа как мога да си уцеля номера от ХМ, никога не съм купувала техен сутиен...🤔

Този специално си отговаря, може би чашката е леко по-малка отколкото ми се иска, но е адски удобен. Имам го и в друг цвят.  Обаче имам и дантелен в същия размер, който ми е тесен и на обиколка, и в чашката.

# 44
  • Мнения: 27 486
Моя приятелка казва, че някои модели са и' уголемени, а други умалени...Аз си купувам предимно някакви китайски сутиени и всеки път са с различен номер, затова реално не си знам номера... 😁

Общи условия

Активация на акаунт