Пазаруване от НМ, тема 57

  • 41 454
  • 753
  •   1
Отговори
# 705
  • INFJ
  • Мнения: 9 457
Само за такива неща заявявам куриери до вкъщи :Д
Това им е работата...

# 706
  • Бургас
  • Мнения: 10 358
На мен пък не ми се занимава да ги чакам. Особено Еконт, които не ги знаеш по кое време ще дойдат. Спиди поне пишат някакъв ориентировъчен интервал от 11 до 12 примерно.

# 707
  • INFJ
  • Мнения: 9 457
Това, предполагам, вече си е индивидуално. Аз работя от вкъщи и не ми е пречка да ги чакам - когато дойдат.
Но идеята е, че да, може да се вика и до дом. адрес куриер за връщане.

# 708
  • Мнения: 15 960
Мен не че ме бърка, ама не искам да се връзвам и да чакам куриер. Офисът на Еконт ми е по пътя за работа. Оня ден поръчах куриер да връщам за друг сайт, и куриерът ми звъни в 12,50 по време на обедната почивка, когато бях излязла. Не обичам да се съобразявам с часове и да чакам някой.

# 709
  • Мнения: 2 793
Преди около месец беше, реших да занеса връщане от офис, съчетаване с разходка. Една госпожа занесла над 100 писма за обработка, само един служител обслужва, не стига, че такава по-добре трябва да си викне куриер на място, тръшна врата - сега не може, след половин час, айде.
И това клиент се саморазпорежда🙂

Като не ми се чака, слагам черния чувал за смет - вътре пакетирани, кое за къде, казвам да отвори вратата на двора и да си ги вземе.
Смениха момчето от Еконт сега,  ще го обуча и новото.

# 710
  • Мнения: 15 960
В нашия Еконт има бърза каса, и на нея може да влезеш и само да оставиш приготвена пратка, ако не държиш да получиш бележка. Не знам и по другите офиси дали е така.

# 711
  • Мнения: 1 892
И на мен не ми се занимава да чакам куриери и ги мятам на бързата каса. Ако има нещо си следя приложението.

# 712
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 301
И аз днес върнах една пратка. Офисът е точно под нас 😀

Не мога да си намеря долнище на бански. Май ще ходя в магазина да гледам, че не мо се занимава пак да чакам.

# 713
  • Мнения: 54 746
В нашия Еконт има бърза каса, и на нея може да влезеш и само да оставиш приготвена пратка, ако не държиш да получиш бележка. Не знам и по другите офиси дали е така.

И при нас има.
От 2+ години си адресирам пратките до офис. Така ми е по-удобно, когато мога, да си я взема. Не искам в полусънно състояние да тичам за пратки. Имахме една злополука по такъв повод и не желая повече рискове. Поне от НМ са леки пратките, не са като чувалите с кучешка храна.

# 714
  • Мнения: 75
Здравейте, имам един въпрос относно лоялната програма на НМ. Как се получава бонусът след като натрупаш 150т. Аз имам над 190т., но никъде не виждам бонус, а искам да го приложа към онлайн поръчка.

# 715
  • Мнения: 6 820
Здравейте, имам един въпрос относно лоялната програма на НМ. Как се получава бонусът след като натрупаш 150т. Аз имам над 190т., но никъде не виждам бонус, а искам да го приложа към онлайн поръчка.

30 календарни дни след натрупването на точките, в профила ви в секция моите предимства, ще се появи 5 лв ваучер.

# 716
  • Мнения: 75
Здравейте, имам един въпрос относно лоялната програма на НМ. Как се получава бонусът след като натрупаш 150т. Аз имам над 190т., но никъде не виждам бонус, а искам да го приложа към онлайн поръчка.

30 календарни дни след натрупването на точките, в профила ви в секция моите предимства, ще се появи 5 лв ваучер.

Благодаря за инфото Simple Smile

# 717
  • Мнения: 9 155
Направих поръчка, да видим какво ще одобря. Основно по-тъмните дънки ме интересуват.
Фани, ти имаш тази шапка, доволна ли си?

Извинявай, сега прочетох
Фани е на моренцето
Шапката е добра, взех я за едно буклено палтенце пак от НМ
Моята е черна, материята е хубава, но модела нещо не ми отива, ама я носих.

# 718
  • Мнения: 54 746
Мерси, Фани! Kissing Heart
Много слънце и хубави емоции ти желая! Flowers Hibiscus

Сега пуснах тези неща за дъщеря ми. И шапката е за нея, има 2 подходящи палтенца. Не ми прие код от дрехи. Sad

# 719
  • Мнения: 7 004
Deva, това ли е сутиенът, който беше сравняван с пепковския?

Общи условия

Активация на акаунт