Пазаруване от НМ, тема 57

  • 41 455
  • 753
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 54 746
Да, Шантал, Пепковския го гледах вчера, не ми хареса изобщо. Дори и за 6 лв.

# 721
  • Бургас
  • Мнения: 10 358
Пуснах една поръчка преди малко. На шапката много се чудих за размера, но реших че M ще е по-добре от S, да не е много плътно по главата. Дано не ми е голяма. За банските също умувах, ама ако не стане ще го върна. Лошото е, че от понеделник съм в отпуска и ако не ми станат и трябва да връщам няма да има време да поръчвам отново. Ама каквото такова. Без бански не съм останала, а капела мога и от тук да взема.
Скрит текст:

# 722
  • Пловдив
  • Мнения: 40 885
Намаление ли има или БД?

# 723
  • Бургас
  • Мнения: 10 358
То намалението от колко дни е вече не знам. А БД няма, над 50 лв. И аз се чудих да поръвам ли или не, ама викам си - за 57 лв бански, шапка, гащури и комплект за детето бива. Smile

# 724
  • Мнения: 2 794
Сигурно БД зависи от точките по техни си критерии. Пробвах и поръчах за 34лв, доставка не начисли.

# 725
  • Бургас
  • Мнения: 10 358
Сигурно имаш над 400 точки, моите все още са под.

# 726
  • Пловдив
  • Мнения: 40 885
Мен ме е яд за едни панталони, тип цигара, дето много харесвам и вече не ги предлагат...

# 727
  • Мнения: 2 704
Дева, като получиш дънките от 9,99, пиши как са.
Отдавна им се чудя, имам няколко чифта от детските и ги харесвам.

# 728
  • Мнения: 54 746
Ще пиша. От детските дънки съм много доволна. Винаги ми са точни за дължина/ширина.
Тези ги харесах като цвят, дано и наживо са такива.

# 729
  • Мнения: 1 600
Безкрайно съм разочарована от тази рокля

Изглежда толкова красиво на живо, страхотен син цвят, тежко падащ плат, абе супер е. Но каква е тая глупава кройка-не знам, р-р L нося по-принцип от НМ, в талията е идеално, но ръкавите са дълги, раменете огромни, и в бюста пустее ( пък съм с чашка Е, не е като да нямам). И дори дължината й е идеална за моя нисък ръст. Дори да взема М р-р, дори да ми се събере талията в нея, пак ще е с отвратително огромни рамене и ръкави.
От намалението взех тези

Сутиените взех за вкъщи, меки и удобни, едвам си събрах бюста в тях, но по-големия р-р щеше да дойде широк в подгръдната обиколка. Ще ги нося. За спорт не стават, освен, ако дамата не е с малък бюст.
Клин, обаче, ми е голям в дупето и талията, а в краката ми е леко тесен. Плюс го взех, за да го нося под роклите и дългите поли през лятото, и гледах да е с възможно най-късите крачоли, но пак ми идва дълъг. Някой може ли да ми препоръча нещо подходящо за тази цел?

Този сутиен грешка няма, става за по-интензивно натоварване.

# 730
  • Пловдив
  • Мнения: 3 302
Asmegin, за клин за под рокли и поли погледни при оформящото бельо. Трябва ти нещо такова:

# 731
  • Мнения: 1 600
Asmegin, за клин за под рокли и поли погледни при оформящото бельо. Трябва ти нещо такова:

Благодаря!!!! Simple Smile

# 732
  • Бургас
  • Мнения: 10 358
Моята поръчка от днес вече е изпратена. Много бързи! Надявам се в понеделник са я получа.

# 733
  • Мнения: 54 746
И моите са изпратени. Първата сигурно утре ще е в офиса на Еконт, втората - може би в понеделник.

# 734
  • Мнения: 15 960
Asmegin, за клин за под рокли и поли погледни при оформящото бельо. Трябва ти нещо такова:

Тези клинчета не запарват ли много през лятото?

Общи условия

Активация на акаунт