Пазаруване от НМ, тема 57

  • 39 840
  • 753
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: X
За предпочитане са, вместо рани между краката... Питайте нас, дебелите!

# 736
  • Мнения: 1 499
Не ми запарват на мен. Без тях не излизам вече. Не толкова за оформяне, колкото за изглаждане и против протриване.

# 737
  • INFJ
  • Мнения: 9 415
Мисля, че има и ленти, които са само по бедрата, т.е. не е нужно да се носи цял клин. Но дали стоят стабилно и не се свличат надолу, не знам.

# 738
  • Мнения: 1 600
Бих заложила на клин, че тия ленти наистина могат да се свличат, а и не искам да ми е неудобно от свличането и да ги оправям, дърпам и т.н., достатъчно неудобство вече изпитвам от това, че се налага да търся клин за да не се протривам. След едномесечен престой в болница с ковид, излязох такъв слон, че се наложи да сменям гардероб изцяло, и все още свиквам със "дебелите реалии".

# 739
  • Мнения: 15 960
То и аз не съм фиданка, но проблемът ми е, че имам коремче, и по-скоро за това бих пробвала, но се опасявам, че много ще се потя.

# 740
  • Мнения: 1 600
О, и аз имам си коремче, така внезапно порасна, че ужс ужс. И с тесни дрехи, и с широки, все се потя, тъй че въобще не го мисля повече. За сега имам един клин от дългите, срязах му крачолите, той е тънък, с висока талия, и го нося под поли и рокли, но не става само с един, затова ще пробвам тези клинчета от снимката горе.

# 741
  • Мнения: X
Мисля, че има и ленти, които са само по бедрата, т.е. не е нужно да се носи цял клин. Но дали стоят стабилно и не се свличат надолу, не знам.
Свличат се, или просто на мен са ми широки.

# 742
  • Мнения: 1 890
Добавили са още неща в намаление.

Тези къси панталони за много свежи, има размери и са само 7,99.  Поръчах и тениска в същия цвят.

https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0967417027.html

За себе си поръчах няколко basic тениски по 5-6 лева.

# 743
  • Мнения: 6 493
Asmegin, можеш ли да измериш подгръдната обиколка на безшевните сутиени? Благодаря! Simple Smile

# 744
  • София
  • Мнения: 2 052
Отстъпката от 5 лв за достигане до 150 точки има ли някакъв срок, защото ми е изчезнала, а не съм я ползвала?

# 745
  • Мнения: 1 600
Asmegin, можеш ли да измериш подгръдната обиколка на безшевните сутиени? Благодаря! Simple Smile
Да, разбира се.

Розовия с около 1 см се оказа по-голям Joy
Нося принципно 75Е, тези сутиени са с много добра еластичност.

# 746
  • Бургас
  • Мнения: 10 353
Отстъпката от 5 лв за достигане до 150 точки има ли някакъв срок, защото ми е изчезнала, а не съм я ползвала?

Имаше май месец и половина, но не съм сигурна. Моя го опатках бързо, ама сякаш пишеше нещо за валидност.

# 747
  • Мнения: 1 600
Да, имат 90 дена валидност бонус ваучерите, сега проверих.

# 748
  • София
  • Мнения: 2 052
Е моя го получих някъде към 5 юни и би трябвало да важи, взема да им пиша.

# 749
  • Мнения: 27 665
За предпочитане са, вместо рани между краката... Питайте нас, дебелите!
За целта аз използвам стик дезодорант с талк.🙂 Мисля, че съм използвала и без талк със същия успех...Натривам добре вътрешната част на бедрата и така не се потят. Действа учудващо добре! Е, ако ще се стои цял ден навън, човек ще ходи много и ще се поти под горещото слънце, възможно е да се наложи да се нанесе още малко от стикчето...Но дори и да не е под ръка, пак остава някакъв предпазващ ефект.😉

Общи условия

Активация на акаунт