Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 81

  • 49 062
  • 744
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 1 948
Аз съм НЕдоволна. С тънки мигли, не особено тъмни. Нито разделяне, нито обем.

# 481
  • Мнения: 14 843
Тази не, но имам лилавата , City Style, доволна съм. Дълги черни средногъсти мигли, растящи в почти всички посоки - разделя добре и подрежда, извива. За дължина не мога да кажа дали има някакъв ефект, моите са наистина много дълги.
За сравнение, други бюджетни спирали ми слепват миглите на 2-3 големи снопчета, не извиват и удължават един конкретен косъм (не се шегувам - наистина е един конкретен косъм), ама така, че го залепят накриво за едноот снопчетата.

# 482
  • Мнения: 969
Има ли доволни от тази спирала?



Аз. Сигурно 10-та опаковка ползвам.

# 483
  • София
  • Мнения: 13 105
На мен ми харесва жълтата от серията.

# 484
  • Пловдив
  • Мнения: 4 685
Аз. Сигурно 10-та опаковка ползвам.

И на мен ми харесва. Моите мигли са дълги и гъсти по принцип. Тази спирала ги подчертава, уплътнява, удължава, не слепва. Не помня обаче дали се рони, тъй като съм я ползвала отдавна.

Последна редакция: нд, 22 май 2022, 20:11 от bubanka

# 485
  • Мнения: 524
Има ли доволни от тази спирала?


Аз, дори в момента съм с нея. Много добре разресва и оформя миглите, не сплъстява, не се размазва

# 486
  • Мнения: 15 313
Тия спирали в цветните опаковки на ГР според мен са много добри. Ползвала съм зелената, оранжевата, лилавата и жълтата. При мен само жълтата не върши никаква работа. Зелената разресва и подрежда много добре миглите ми, а оранжевата ги прави плътни и извити. За мен са чудесно бюджетно попадение.

# 487
  • Мнения: 87
Момичета, препоръчайте ми парфюмиран лосион за тяло, който да е сравнително траен. Без Pink Blossom на Балеа, пробвала съм го. Heart Eyes

# 488
  • Deutschland
  • Мнения: 5 414
Rare pearls лосиона на Avon, не е за темата, но е уникално траен. Сега имам този с парфюма Maxima, но е с минимална трайност.
Dove derma spa Beauty sleep, който го има май само по магазините за паралелен внос. Ухае много приятно и е дълготраен.

# 489
  • Мнения: 865
Някой пробвал ли го е?

# 490
  • Мнения: 565
Момичета кажете траен свеж дамски парфюм от ДМ???

# 491
  • Deutschland
  • Мнения: 5 414
Влизам само да напиша, че слънцезащитния спрей за коса на Балеа много омазнява. Сутринта направих грешката да се напръскам и в момента съм като  мазна баница със сирене в косата. Явно трябва да внимавам следващият път. Пръснах три пъти иначе

# 492
  • Мнения: 1 789
Момичета кажете траен свеж дамски парфюм от ДМ???
Elizabeth Arden Green Tea Lychee Lime и Mexx, без Woman, той не е свеж, но останалите са, поне според мен.
Да споделя и че онзи ден тествах и новите арабски парфюми Areen Oud Hayat, единият е много прилична реплика на Lost Cherry на Tom Ford, а другият на Noir pour Femme, пак на TF. Три са, третият не разпознах какво имитира.

# 493
  • София
  • Мнения: 13 105
Тъкмо мислех да споделя същото. Явно не е подходящ за градски условия. Ще го оставя за морето или за ходене на плаж/планина и други екстремни забавления, след които задължително се минава под душа. Навън съм и нямам търпение да се прибера и да го отмия.

# 494
  • София
  • Мнения: 8 131
За кой слънцезащитен точно говорите? Новия двуфазен от тази година ли?

Общи условия

Активация на акаунт