Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 81

  • 49 093
  • 744
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 22 788
Момичета, четките за грим на Екотулс добри ли са?

Да. Много са добри!

# 691
# 692
  • Мнения: 191
И цената му е хубава на Clean Zero Grin иначе знам, че е добро и много хвалено. Не знам колко е бюджетно, а и това, че се бърка всеки път в бурканчето от хигиенична гледна точка не знам колко е ок. В началото много ме дразнеше миризмата на балейското, но вече съм свикнала, много добре си почиства всичко, като задължително след това си ползвам балейската измивна пяна и лицето ми светва. Чудя се как съм я карала само с мицеларните води до сега, друго си е двойното почистване. Като го приключа съм се заканила на другото им, ароматното олио или пак ще си взема това. Бюджетно е и си върши супер работа.
Мина доста време, откакто използвам олио за махане на грим на Belea и искам да кажа, че не си заслужава усилието.

Да, в началото бях ентусиазиран да го използвам.
Премахваше грима успешно и имаше нужда от малко повече търкане на миглите, за да падне спиралата, но не прекалено агресивно.
Оставя един мазно-сух филм на лицето след ползване и го чувствам като мръсно.
Винаги ползвам двойно почистване с гел.
Мирише на олио за готвене, на нещо престояло и просто не е приятно да се използва.

Една приятелка ми даде мостра на Clean Zero балсам за махане на грим, разтапя се в ръцете, гладък, пухкав, мирише приятно и без усилия премахва всичко и стана новия ми любимец.
Даже и мицерална вода не ползвам.

https://www.notino.bg/banila-co/clean-it-zero-original-balsam-za … makhvane-na-grim/

В Нотино е на най-изгодна цена.

# 693
  • София
  • Мнения: 28 614
Балеа нямаха ли и те такъв балсам за сваляне на грим? Или бъркам?

# 694
  • Мнения: 5 721
Честно казано, вече се разочаровам от всичко прехвалено в социалните мрежи.
Като говорите за олиа за лице, аз две години ползвах това на Нивеа и ми беше идеално. А точно него две дами с профили в Инстаграм, насочени към грижа за кожата и полезни съставки, го изкарваха абсолютен боклук.
Съгласна съм , че за 10лв няма да е нещо уау, но за мен работеше идеално.
За съжаление го спряха.
Сега използвам хидрофилно олио за първа стъпка, корейско, прехвалено, пет пъти по-скъпо и хич не съм очарована. Дори ми се струва, че ми излизат малки пъпчици от него. Това
ми е единственият нов продукт за момента, ще видим за в бъдеще как ще бъде.

# 695
  • Мнения: 8 763
И аз не харесвам Аромата на олиото на Балеа.

Използвам това, то мирише много приятно.
След това минавам с пяната на Балеа и е чудесно.

Редувам с олиото на Диор или take the day off.

Clean zero и heimish балсама не ми харесват.

Препоръчвам да се вземат мини опаковки, за да видите дали сте доволни.
Защото на мен ми излизат пъпки и запушени комедони от тях.

# 696
  • Мнения: 131

А тази слънцезащита,става ли за над грим и ако не,какво ще препоръчате за подновяване над грим?

Това ли е спрея на Ла рош?
Онзи ден поръчах този на Юриаж да пробвам Simple Smile ама може и този да взема .

В понеделник, вторник ще се напръскам и върху фдт и ще пиша при мен как е.

# 697
  • Мнения: 15 356
Може ли препоръки за някаква вакса за коса , че ме накараха да купя , а аз изобщо не разбирам от такива неща.  Да няма мокър ефект , да е с хубава фиксация и да се измива лесно от ръце/коса след това .
Както и мъжки ро-лон Simple Smile
Лореал професионал от Нотино.И с помпичка и в кутийка съм ползвала,много съм доволна.Матиращи са,не блестят,не седи на клечки косата,не лепне и не остава бяло по нея.Вече само тях ползвам.

# 698
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Някой пробвал ли е това олио?
https://www.notino.bg/bielenda/bielenda-camellia-oil-pochistvass … -lice/p-15964893/

Пробвала съм Нивеа- не върши нищо,цялата спирала ми остана.
Балея ползвам в момента-става.
Най - съм доволна от олиото на Ейвън, след като свикнах с аромата му. Предишното ми харвсваше повече,но както винаги хубавите продукти изчезват от каталога.

# 699
  • Мнения: 663

А тази слънцезащита,става ли за над грим и ако не,какво ще препоръчате за подновяване над грим?

Това ли е спрея на Ла рош?
Онзи ден поръчах този на Юриаж да пробвам Simple Smile ама може и този да взема .
На мен не ми хареса този спрей, а толково му се радвах като си го купих. Един час след нанасяне лицето започва да ми лъщи и го чувствам супер мръсно. Вечер направо нямам търпение да се измия, ще го доизразходвам за тяло на морето.

# 700
  • Мнения: 1 593
Аз лично ползвам стандартната им слунцезащита 50 фактор, после фдт и отгоре пръскам от поне 30см спрея. През деня ако започна да лъщя, аз съм с много мазна кожа и с него или без все се случва, та попивам малко със салфетка и пак спрей отгоре. Мен си ме матира и освежава. Явно като всеки продукт, не е за всеки.

# 701
  • София
  • Мнения: 6 281
И цената му е хубава на Clean Zero Grin иначе знам, че е добро и много хвалено. Не знам колко е бюджетно, а и това, че се бърка всеки път в бурканчето от хигиенична гледна точка не знам колко е ок.
То си има шпатула в комплекта.

Иначе същото притеснение трябва да важи и за всички кремове и т.н. но все пак се предполага, че бъркаме в тях с чисти ръце.

# 702
  • Мнения: 9 486
Поръчах си новия вид слънцезащита Sundance с блясък. Свраката в мен не мирясва, докато не пробва всичко, което блести. И една маска Гарние с авокадо, понеже само нея не съм пробвала от всички в ДМ 🤣.
Поръчах на мъжа ми, дано не е като да му поръчах преди месец маска за коса, той ми донесъл шийт маски Гарние 🤔

Може ли да я покажеш, при нас вероятно още не са я заредили, като ги разглеждах не съм видяла такава, но и не знаех, че имат и не съм търсила специално.
И аз като теб не пропускам нищо, ще бляска 😃
Тези дни се убих да търся слънцезащита с бляскави частици на Piz buin и точно тая серия никъде я няма 😞

# 703
  • София
  • Мнения: 28 614
Купих я от Ремедиум преди няколко дни. Беше намалена.
Говоря за тази - https://remedium.bg/piz-buin-instant-glow-slantsezashtiten-losio … -h150-ml-142070/p

# 704
  • София
  • Мнения: 8 131
На мен олиото на Балеа ми сваля перфектно грима. Рядко слагам тежък такъв, но със спирала, слънцезащита и пудра се справя перфектно.

Общи условия

Активация на акаунт