Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 81

  • 49 301
  • 744
  •   1
Отговори
# 630
  • 1444
  • Мнения: 1 074
От кой ензимен пилинг сте доволни?
А предложения за някакъв ежедневен  с Аха Бха ?
От ДМ, на Балеа ползвам в момента тези двата и ми харесват.

От Лили и Нотино съм поръчвала ензимен пилинг на Дермедик, който много харесвам също:

Ползвала съм на Дева, Ревокс, сега имам и на Инофарм гликоловия - всичките ми допадат. Инофарм ги видях също в ДМ, пък в Лили има на SKINCYCLOPEDIA. Сходни продукти са, подобни на тези на ТО.

# 631
  • София
  • Мнения: 8 131
Тези шампоан и балсам хубави ли са?
Взимам ги за път, разбира се, но да знам какво да очаквам.

# 632
  • Мнения: 24 696
Детето ми ползва една опаковка. Доволна е

# 633
  • Мнения: 15 132
https://www.dm.de/balea-schoenheitsgeheimnisse-spuelung-aloe-ver … 058172337192.html

По-скоро неприятно впечатление. Взех го, защото реших, че с Елсев с глина косата ми е много суха, а пари за козметика направо ми обливат сърцето в кръв. За два кинта върши някаква работа , но съм вземала много по-добри балсамк за същите пари на лидлската марка.
Абе като цяло напоследък евтините балейски продукти не ме кефят. Преди като че по-добри неща имаха. Лидлските на същата цена определено ги задминават.

# 634
  • Мнения: 1 950
Здравейте. Бихте ли ми препоръчали спрей за топлинна защита, който наистина да си върши работата. Освен това да няма фиксация, да няма лубрикиращи свойства към косата. Марки като тресеме, Виктория бюти и на дм марката, не ми харесват. Ползвах за кратко на шварцкопф един спрей, обаче ми прави косата твърда и безформена. Мазането на кремчета отгоре й , за да оправи вида й , не помага. Трябва му измиване. Иначе работа вършеше.

# 635
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 025
Някой от слънцезащитните кремове на Sundance става ли за смесена/мазна кожа? Преди години си бях взела уж матиращия, но нищо матиращо нямаше в него.

# 636
  • Мнения: 1 802
Доволни ли сте от някоя слънцезащита от dm, която да става за подновяване върху грима? Гледах спрейове на Altruist и sundance, но не знам как се държат върху грим. Сутрин си нанасям слънцезащитен крем с 50-ти фактор, но в края на работния ден, преди излизане бих искала да подновя слънцезащитата и се колебая на какво да се спра.

# 637
  • Мнения: 15 132
https://www.dm.de/alverde-naturkosmetik-haarkur-hydro-gel-bio-al … 058172450976.html
Това е странно. В момента не ползвам стилизиращи продукти (иначе ползвам лак за да не ми хвърчи косата във всички посоки) и го слагам съвсем на връхчетата. По-скоро е крем-гел, нанася се добре, но по ръцете оставя много странен кир ефект , въпреки че ги мия веднага след нанасянето. В косата попива веднага.
Като цяло - в началото на ползването съм, но по-скоро съм доволна. Ще го изхабя, а дали ще повторя покупката още не знам.

# 638
  • Deutschland
  • Мнения: 5 538
Изразходих последната бройка Кастинг крем глос от запасите от България (в Германия няма руси цветове) и за пореден път се убедих колко е хубав балсама им. Косата ми е като коприна, само с балсам, без нищо друго. Ще взема да им пиша да питам имат ли пълноразмерни опаковки някъде или подобен балсам. Просто е уникален за косата ми.

# 639
  • Мнения: X
Мазни са слънцезащитите на Сънданс.
Спрейовете са млечни, не стават за над грим. Ето това
https://www.notino.bg/bioderma/photoderm-kid-zasshiten-sprej-za- … 0IRxoCB7cQAvD_BwE
е прозрачно и ще купя него. Бях поръчала спрей на Каротен, но Ремедиум ми върнаха парите за него, изчерпан бил.

# 640
  • Мнения: 131
Доволни ли сте от някоя слънцезащита от dm, която да става за подновяване върху грима? Гледах спрейове на Altruist и sundance, но не знам как се държат върху грим. Сутрин си нанасям слънцезащитен крем с 50-ти фактор, но в края на работния ден, преди излизане бих искала да подновя слънцезащитата и се колебая на какво да се спра.

Аз наскоро си взех спрея, който е с фактор 30 в оранжевата опаковка на sundance, обаче е много мазен и не става за лице. Ползвам го за ръцете, защото все ми се струва, че придава някакъв морски блясък :дд

Сега са пуснали един крем за чувствителна кожа с 50 плюс фактор, пак на sundance. Взех на майка ми като си мислех, че е за суха кожа, обаче лъщеше доста по-малко от матиращия като се намазах.
Иначе и аз си търся някакъв матиращ слънцезащитен спрей за върху грим и да е някъде около 30 лв., най-много 40.

# 641
  • Мнения: 1 606
Цитат
Иначе и аз си търся някакъв матиращ слънцезащитен спрей за върху грим и да е някъде около 30 лв., най-много 40.
На ларош има страхотен, матиращ спрей 50 фактор за 30лв. И аз търсех алтернатива в дрогерията,  но ударих на камък.

# 642
  • Мнения: X
Е, купих го, не е прозрачно, бяло е! 😠 Пак нищо не знаят, пак ме излъгаха и това пак ми струва доста пари. Такава некадърност и неинформираност в нашите аптеки, и козметични магазини се шири, че клиентите знаят повече от тия, дето са сложени там да знаят, за да продадат! Много съм ядосана!

# 643
  • Мнения: 1 718
Някой изпробва ли ги вече? 🤔

# 644
  • Мнения: 5 160
За слънцезащитата през деня подновявам с този спрей-мъгла. Не знам дали все още се предлага
P.S. Намерих го https://www.uriage.com/BG/bg/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%B … /water-mist-spf30

Общи условия

Активация на акаунт