Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 81

  • 49 300
  • 744
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 15 356
Цитат
Иначе и аз си търся някакъв матиращ слънцезащитен спрей за върху грим и да е някъде около 30 лв., най-много 40.
На ларош има страхотен, матиращ спрей 50 фактор за 30лв. И аз търсех алтернатива в дрогерията,  но ударих на камък.
Много я харесвам и аз.

# 646
  • Мнения: 4 008
Фрау каква е логиката да няма руси тонове боя в германия ,че всички са руси ли ?

# 647
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Някой успява ли да изхаби молив за устни/очи? Аз лично не. Изхвърляла съм заради миризма на гранясало.
Не ползвам нито моливи за очи, нито за устни.

# 648
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 641
Някой изпробва ли ги вече? 🤔



Взех крема, който не е крем де, а някакво желе Grinning Използвах го само два пъти, та нямам впечатления големи, но кожата ми го понася добре. Чудя се и за измивния гел дали да пробвам

Тъкмо щях да пиша, че и спрея на биодерма не е никак прозрачен, взимала съм го за детето.

# 649
  • Deutschland
  • Мнения: 5 538
Фрау каква е логиката да няма руси тонове боя в германия ,че всички са руси ли ?

Кастинг нямат руси тонове тук. Обиколила съм всевъзможни дрогерии и магазини и няма и няма. Не знам каква е причината. Русо има във всевъзможни вариации на другите марки, но аз харесвам сатененото русо на Кастинг.

# 650
  • Мнения: 9 489
Фрау, с кой номер на Кастинг се правиш и може ли да покажеш снимка на косата ти?
Харесам я и аз Кастинга, но откакто слагам светъл цвят, взимам Екселънс или Преферанс, защото имат пепелни цветове.
Кастинга не знам дали ще ме изсветли достатъчно и дали няма да жълтее.

Последна редакция: ср, 08 юни 2022, 19:18 от B𝕒н𝕦л𝕦я*

# 651
  • Мнения: 2 317
Държа да ви кажа, че лентичките за обезкосмяване на Велнеа, за лице, не стават. Пробвала съм и други бюджетни, но на толкова зле не съм попадала.

# 652
  • Мнения: 865
Някой има ли снимка с миглите на Ардел?

# 653
  • Стара Загора
  • Мнения: 547
Държа да ви кажа, че лентичките за обезкосмяване на Велнеа, за лице, не стават. Пробвала съм и други бюджетни, но на толкова зле не съм попадала.

А може ли да споделите от кои сте доволни?

# 654
  • Мнения: 2 317
Мариана, от по-бюджетните  се сещам за едни на Виктория. Мисля розово и бяло опаковка. На Елеа също. Иначе, масовите вийт също не са лоши.

# 655
  • Мнения: 761
Най-доволна съм от лентичките на Елеа. На Вийт не ми харесват, не отскубват добре, трябват много повторения за да се изчисти всичко.

# 656
  • Мнения: 48
Държа да ви кажа, че лентичките за обезкосмяване на Велнеа, за лице, не стават. Пробвала съм и други бюджетни, но на толкова зле не съм попадала.

А може ли да споделите от кои сте доволни?
от Lуcia лилавите за чувствителна кожа.Само от тях не се обривам, а съм пробвала всички-Veet ,strep,дева,victoria.

# 657
# 658
  • Мнения: 131
Цитат
Иначе и аз си търся някакъв матиращ слънцезащитен спрей за върху грим и да е някъде около 30 лв., най-много 40.
На ларош има страхотен, матиращ спрей 50 фактор за 30лв. И аз търсех алтернатива в дрогерията,  но ударих на камък.

Днес си взех спрея и го ползвах преди малко. Доста ми допадна и на мен 😍 като няма никакъв отенък. В Софармаси сега е намален на 22 лева.

Maintain_Crystal, аз харесвам розовото кремче на mi amante, то има и термозащита. Моята коса обаче е доста суха и не знам как стои на нормална.

Последна редакция: чт, 09 юни 2022, 12:27 от CooLLander

# 659
  • Мнения: 23 357
На мен Ми аманте не ми харесва.Искайте тестер в Златна рибка ако имате наблизо.

Общи условия

Активация на акаунт