Нормално раждане-седалищно разположение!

  • 1 247
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
Здрасти. Значи аз преди 4 год. родих нормално точно със седалищно прилежание. Бебето се роди именно с дупето напред, а крачетата му бяха свити към главичката. Искам да ти кажа, че решението как да се роди бебчето, нормално или с операция, го взе моя лекар, като ми мери таза там с някакви неща. Така от него знам, че за нормално раждане, трябва да имаш широк таз. Иначе всичко друго си е като нормално раждане. Успех миличка.

# 16
  • Мнения: 304
Здрасти. Значи аз преди 4 год. родих нормално точно със седалищно прилежание. Бебето се роди именно с дупето напред, а крачетата му бяха свити към главичката. Искам да ти кажа, че решението как да се роди бебчето, нормално или с операция, го взе моя лекар, като ми мери таза там с някакви неща. Така от него знам, че за нормално раждане, трябва да имаш широк таз. Иначе всичко друго си е като нормално раждане. Успех миличка.
БЛагодаря за  пожеланието Simple Smile 
Относно таза няма да има проблем -ппо-широк не може и да бъде  Joy

# 17
  • Мнения: 3 089

А как се разбира как точно са разположени ръцете и краката? Ако няма видеозон примерно, струва ми се невъзможно да се напипа.

като напредне разкритието- може Peace
а тогава не е ли вече много късно да се прави секцио?

# 18
  • Мнения: 7 640

А как се разбира как точно са разположени ръцете и краката? Ако няма видеозон примерно, струва ми се невъзможно да се напипа.

като напредне разкритието- може Peace
а тогава не е ли вече много късно да се прави секцио?

не

# 19
  • сто акровата гора
  • Мнения: 230
При мен таза все го наричат Хубав, за мен си е широк  Mr. Green ама да видим бебо колко ще надебелее. Иначе решението ще го вземе лекаря то е ясно, в крайна сметка те затова са учили хората, аз ли да им казвам какво да правят. Мене само ще ме е шубе и ще се притеснявам, обаче то и при нормално главично раждане пак същата роля ще играя така че.....  Crazy Положително мислене му е майката  Hug

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Ние сме 3 деца - всички сме родени нормално, седалищно. Майка ми е с широк таз и сме раждани сравнително лесно. Въпросът е, че са ни докарали луксация на тазобедрените стави. Дано при теб всичко да е наред както и да решиш да родиш. Успех и стискам палци!

# 21
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Моето бебе също беше седалищно и затова родих със секцио

Общи условия

Активация на акаунт