Перилни препарати и омекотители – 69

  • 39 984
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 921
Даш ,на Елитис течен или сух беше ,питам за да знам какво има.
Благодаря
Течен беше.

# 61
  • Мнения: 744
Даш ,на Елитис течен или сух беше ,питам за да знам какво има.
Благодаря
Течен беше.
Благодаря:blush:

# 62
  • Мнения: 2 971
Много нетрайни тези омекотители от официалния внос Rage

Траят точно 3 дни и всичко приключва,дори и Ленор вече не е както преди по 6-7дни,Семана,Коколино,Силан,Бинго,въртя различни от промоции,но слабички....

А на вносните цените са се увеличили потресаващо,по-скъпи са от самият прах..
Силан само 1-2 вида са трайни .
Коколино откакто вече не е в прозрачни бутилки, не е същото .
Бинго винаги си е било така , освен едно с бебе .
Всички видове на новите Семена на мен са ми отвратителни , но се задържа аромат .
Не са скъпи вносните , не съм забелязала да са дигнати,  дори наблюдавам известно намаление.
Може би , защото поне в моя град има около 3-4 такива добре заредени магазинчета и гледат да си конкурират цените .

# 63
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 450
Ще се радвам да ми препоръчате траен омекотител Innocent

# 64
  • Мнения: 2 971
Ще се радвам да ми препоръчате траен омекотител Innocent
Sano Maxima

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 1 389
Ще се радвам да ми препоръчате траен омекотител Innocent

Първият,за който се сещам е Maxima на Sano,след него Yumoş-Коколино турско,италианският Tesori d"oriente( Ayurveda,Hamam,Byzantium).С всеки един омекотител от изброените,след сушилня,която ползвам целогодишно,остава траен аромат.

# 66
  • Мнения: 489
Купи си 5-6 бутилки да имаш , защото е limited edition ...
Другия син Ленор е различен .
Точно това смятам да направя, защото много ми хареса, а е различен от “обикновения” син Ленор.
Може ли снимка на розавия и синия?

# 67
  • Мнения: 397
Може ли снимка на опаковката на тези кърпички?
Кърпичките са на Хейтман.  На опаковката пише за супер бяло пране. Хвърлила съм опаковката, а от телефона нещо не мога да кача снимка.

# 68
  • Мнения: 2 971
Купи си 5-6 бутилки да имаш , защото е limited edition ...
Другия син Ленор е различен .
Точно това смятам да направя, защото много ми хареса, а е различен от “обикновения” син Ленор.
Може ли снимка на розавия и синия?

# 69
  • Мнения: 6 025
Някои от вас се оплакват, че не усещат аромата на омекотителите.Да споделя случка, която ме учуди. Аз не ползвам омекотители, но ми подариха един, заедно с голяма покупка на хавлии.И реших да го употребя. Ароматът от бутилката беше добър-синя Семана. След първото ползване обличам дреха и ми мирише неприятно, натрапчива миризма, която не понесох. Метнах цялото пране отново в пералнята и пуснах кратка програма на 30 град. без препарат, колкото да се изплакне. Вадя-пак мирише. Пуснах отново на 40 град. с малко прах. Едва тогава миризмата изчезна. Какъв беше този омекотител!

# 70
  • Мнения: 300
Преди години свекървата имаше същия проблем. Гадно миришещи прани дрехи. Оказа се след много проби че омекотителя реагира с типа материя. По спомен точно Семена ползваше тогава. Не всички дрехи от прането миришеха но пък тези които се бяха вмирисани воняха ужасно ( на повръщано)повече не купи Семана.

# 71
  • Мнения: 744
Може би ще трябва да купуваме омекотители вече от паралелния внос .
Нямат разлика ценово с официалния .
А Сано максима е наистина много ароматен и се задържа дълго ,но много е тежък.

# 72
  • Мнения: 6 025
Не, не казвам, че ми миришеха на гадно. Както всеки парфюм не харесвам и не понасям, така и тази миризма. За някого можеше и да е хубава, но за мен не. По-скоро исках да споделя, че едно пране не премахна миризмата, та се наложи второ и то с препарат.

# 73
  • Мнения: 2 971
Може би ще трябва да купуваме омекотители вече от паралелния внос .
Нямат разлика ценово с официалния .
А Сано максима е наистина много ароматен и се задържа дълго ,но много е тежък.
Sano Maxima Gentle Breeze /син/ на мен много ми допада , но го ползвам само за чаршафи. Страхотен , дълготраен аромат , силен и не е тежък .
Има един тъмно жълт Ленор , италиански , също е много силен . Някаква парфюмна серия мисля е .
За дрехи ползвам аромат със среден аромат - Софтлан , има лилав , жълт и син , като жълтия е най-слаб .
Преди години свекървата имаше същия проблем. Гадно миришещи прани дрехи. Оказа се след много проби че омекотителя реагира с типа материя. По спомен точно Семена ползваше тогава. Не всички дрехи от прането миришеха но пък тези които се бяха вмирисани воняха ужасно ( на повръщано)повече не купи Семана.
Ни мисля , че е виновен омекотителя ,нито , че има "вмирисване" от него , а просто свекърва ти е прала грешно - на много ниска температура/30С/ , неправилна и къса програма и само течен препарат .

# 74
  • Мнения: X
Честно казано аз се радвам, че омекотителите нямат дълготраен аромат (някои). Даже до скоро перях с омекотител без аромат. Като хрътка съм и надушвам много миризмите, дори да са приятни не винаги ми харесват. Предпочитам да мириша на парфюм, а не на омекотител или прах, защото като се смесят тия миризми - побеснявам.

По-напред писах за казуса ми с твърдото пране, явно аз съм по миризмите, а ММ по мекотата. Били твърди дрехите. Купих един Ленор и едно Коколино, второто беше на промоция във Ф, доста голяма опаковка за около 5 и нещо. Ще видим колко ще е меко прането. Grinning
Искрено се надявам тоя аромат да не седи дълго на дрехите.

Общи условия

Активация на акаунт