Троян?

  • 7 891
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13 512
И каква е цената на двойната стая?

# 16
  • Мнения: 834
Ами значи ние за две нощувки и празнична новогодишна вечеря на човек платих ме 290лв.

# 17
  • Мнения: 13 512
Ами значи ние за две нощувки и празнична новогодишна вечеря на човек платих ме 290лв.
е, за НГ цените са различни, но пак ми се струва много за това,което прочетох.

# 18
  • ново
  • Мнения: 5 963
И каква е цената на двойната стая?

Обикновена стая за двама /два матрака/,  без тераса - 50 лв.
Стая за двама /спалня/ с тераса - 60 лв.
Апартамент /за 4 човека/ - 120 лв.
Всичките са със собствен санитарен възел.

# 19
  • Мнения: 10
Извинете че се намесвам в темата, но чували ли сте за хотел Веника и ако сте ходили там - какви са ви впечатленията? Има ли вътрешен басейн и какви са цените?

# 20
  • Мнения: 1 937
Хотел Веника няма вътрешен басейн.
Разгледай страничката. Цени не са дали, но има тел. за контакт  Peace

# 21
  • Мнения: 10
да, благодаря ти Simple SmileОбадих се и те твърдят че и вътре имат басейн... А пък цената за двойна стая е 80лв. MoneyНещо много ми се вижда за Троян...

# 22
  • Мнения: 1 232
Извинете че се намесвам в темата, но чували ли сте за хотел Веника и ако сте ходили там - какви са ви впечатленията? Има ли вътрешен басейн и какви са цените?
хотел Веника е в Чифлик близо е до Троян,хотела е хубав

# 23
  • Мнения: 1 893
да, благодаря ти Simple SmileОбадих се и те твърдят че и вътре имат басейн... А пък цената за двойна стая е 80лв. MoneyНещо много ми се вижда за Троян...

Няма вътрешен басейн, но външния е с минерална вода/около 33 градуса/ Цената е реална, мисля че включва и закуска. Хотела се намира в с.Чифлик, на 15 км. от Троян.

# 24
Това е най-смотаният хотел в който съм бил... Типичен пример как може да се вложат ОГРОМНИ средства в това да ремонтираш стара хижа и след това да направиш ВСИЧКО ВЪЗМОЖНО за да осигуриш НАЙ-ЛОШОТО ОБСЛУЖАВАНЕ! Кухнята НЕ СТАВА ЗА НИЩО, единственото с което се справиха са бърканите яйца. Което наред с 2-3 умрели кренвирша най-долно качество представляваше и "закуската"! Без излишни калории все пак... На другата сутрин нещата бяха по-зле, шпек салам с кашкавал и.... "ами това е" (цитат). За 4 дни не почистиха и не оправиха стаята веднъж... дори не влязоха. На познати им се наложи да си поискат изрично ТОАЛЕТНА ХАРТИЯ от рецепцията (впрочем много интересен разговор с изключително нелюбезния персонал)!
Всичко в "Спа" ценъра се заплаща допълнително, дори хавлията!!! Ако си се прецакал да влезеш във въпросното мазе с 3-4 шезлонга, откриваш, че всъщноист НЯМА къде да си оставиш дрехите дори...
Бяхме компания от 16-17 души за Нова година, а имахме чувтвото че се полагат СПЕЦИАЛНИ УСИЛИЯ ДА НЕ ПОВТОРИМ визитата и да си тръгнем разочаровани... И всичко това на неоправдано КОСМИЧЕСКИ цени, абсолютно неадекватни с предлаганите обслужване и удобства!
С две думи много хляб има да ядем докато се научим да си заработваме парите от туризъм! Такива псевдо-хотели само ще отблъснат евентуални клиенти, независимо колко звезди закачат отпред или колко пари са пръснали за осветление...

# 25
Последното ми мнение е за прехваления Парк хотел Троян разбира се...

# 26
  • Мнения: 5 622
А кои бяха двата конкурентни хотела в Чифлик- Веника и кой беше още? Дива дали не беше?  newsm78

НА нас ни предстои да ходим натам, но така и не мога да реша в кой от двата да отседнем  Thinking

Дайте, с някой, който е ходил, да ги сравним, да кажем плюсове и минуси, та да взема някакво решение  ooooh!

# 27
  • Мнения: 1 893
Побутнах напред темата си за х-л Дива. Но и тук ще кажа че аз съм по-доволна от него отколкото от Веника. Просто Дива е заграден и има повече пространство, а не като Веника на пътя. И басейна е по-голям. И той си има недостатъци, но за мен е по-добрия избор, особенно ако сте с деца. Храната във Веника наистина е по-добра, но нищо не пречи да се храните там, а да спите на друго място. Приятна почивка и после пиши впечатления.

# 28
  • Мнения: 5 622
ОК, мерси. Сега видях и другата тема, та ще погледна и нея  Hug

# 29
  • Мнения: 686
А някой знае ли:басейна на хотел Дива може ли да се ползва от външни хора,които не са настанени в хотела?

Общи условия

Активация на акаунт