Да обсъдим НОВИНИТЕ - 1ч.!

  • 3 977
  • 77
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 591
и аз мисля, че идеята е повече от добра! така ние, които нямаме възможност да следим новините, също ще сме в крак....

една приятелка роди скоро във вана, но не в Бг. казват, че е по-лесно, гледала съм и предаване по немските телевизии за това! дано стане достъпно и за простосмъртни в родината....

# 16
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Браво, супер идея, Лео! Hug

Аз също гледам най- често БтВ, бях потресена, че вместо да се увеличават наказанията, магистратите ги намаляват... #Crazy накъде вървим.... Че то и Урлю , и Ванко, все са си за затвора... ама единият е за едното ядене, а вторият - за едните милиони.... #Cussing out


В тази връзка- днес в обедните новини по БтВ ще говорят за нашата петиция и ще съобщят, че сме решили на днешният Ден на християнското семейство да запалим точно в 8 вечерта по свещичка на прозорците си в знак на протест и като подкрепа на петицията!Присъединете се и вие!

# 17
  • Мнения: 2 254
Много добря идея!Браво Лео!
 а лично на мен как ще са ми от полза новините в резюме-не е истина Wink

# 18
  • Мнения: 1 052
Да се запиша. Тук ще викам виртуално от възмущение, вместо да се карам на телевизора. Браво за идеята!

# 19
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Идеята за за темата е супер newsm10
За раждането под вода днес прочетох в "Монитор"(250 лв. за раждане под вода), че ще е 250лв, а до Нова година - безплатно. Айде днес в София, утре и в други градове!

# 20
  • Мнения: 1 671
Ани Салич и Димитър Бербатов - посланици на добра воля на УНИЦЕФ за правата на децата в България.

# 21
# 22
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Возенето в такси е лукс. Нормално е да е скъпо. В момента дори има случаи, в които е по-згодно да си вземеш такси, вместо да използваш градския транспорт.
Мисля, че не цената, а качеството на услугата е проблемът.

# 23
  • Мнения: 183
Tова за безплатното раждане трябваше да го съобщят преди девет месеца

# 24
Пипинце, а какво пречи всеки шофьор да ползва колата си като такси при нужда?
Значи - ходи ми се донякъде, махам на "стоп" на случен автомобил, оказва се, че сме в една посока с човека, разбираме се за заплащането и ме откарва до където съм.
В много градове в чужбина се прави това, в Москва със сигурност.

# 25
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Пипинце, а какво пречи всеки шофьор да ползва колата си като такси при нужда?
Значи - ходи ми се донякъде, махам на "стоп" на случен автомобил, оказва се, че сме в една посока с човека, разбираме се за заплащането и ме откарва до където съм.
В много градове в чужбина се прави това, в Москва със сигурност.


Аз откъде да те знам ти какъв си и дали няма да ми се случи нещо докато те карам, примерно.

# 26
  • Мнения: 1 492
Чудесна идея, Лео!  Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 3 421
 Аз пък сутринта пак се ядосах - казаха, че бащата на момчето което премаза от бой свой съученик(далака му чак е откъснат) е ходил да заплашва майката на пострадалото момче - да не е посмяла да ги съди или да каже името на синът му някъде пред журналисти.
Предната вечер пък гледах как оправда синът си, че видите ли другото момче му било казвало нещо.

Колежката ми изказа мнение, че всеки си защитава детето(т.е. разбирала го Rolling Eyes), но защо ли аз мисля по-различно - от такова поведение на родителите какво да очакваме от децата. Вместо да се замисли къде е проблема в неговото семейство и детето му за да има такова поведение, той ходи да заплашва.


# 28
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Децата ще получат до 3 години затвор

http://dnes.dir.bg/2006/11/20/news963984.html

# 29
Дадоха ,че е задържана майката на пребитите деца. Малкото ,което не може да ходи било паднало от колело  Shocked Ужас.

Общи условия

Активация на акаунт