Рицарки на бялото кантарче - седмична 20.11. - 27.11

  • 11 554
  • 358
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 447
Охлюва си не давам аз, как!
Да го подритват и бутат със крак!
Той муден е, бавен и прочее....
Не го закачайте, Ваше Височие!

# 31
  • Мнения: 1 169
Здравейте  wavey
Да се отчета днес съм с още 600 гр. надолу  goodscale
А за дрехите предпочитам да нося дънки, но и поли нося не по-къси от коляното

# 32
  • Мнения: 4 806
Птичке, да те светна... по повод кантара - това е онази мебел, дето стои на пода редом с другите, но предизвиква най-често неспирен поток от думи ...  censored  censored  censored  Понякога и потоци от сълзи и сополи, както правилно ми напомни за вчерашните ми намерения. Но след като така добре на сънена глава успя да разбереш моя замисъл със седмичните теми... изпитвам съмнение, че не знаеш какво е това кантар. Мисля, че донякъде описанието напомня на описанието на лука - поне при мен предизвиква същите симптоми ... сълзи, censored , сълзи, censored ... така

Честито на рожденичките. Здраве ви пожелавам и сбъдване на мечтите.

# 33
  • Мнения: 4 806
Птичке, знам аз, че явлението, тъй звучно наречено от мен "космо-падингтън" е резултат от диетата - явно има дефицит на неща... ама не се колебая, че по - добре лека и полуоплешивяла, отколкото слон с грива   261uu Е, след като горе-долу закрепих положението с кг, пристъпвам към мерки по оправяне и на косата. Свети черепчето вече, свети... прозира измежду мацината оцеляли...  tongue

# 34
  • Мнения: 1 366
Ассе, нали ревах вчера за +700, та пак почти ме върна на 59, ама НЕ му се давам аз. Продължавам бодро. Никак не "залитам" по непозволени неща, пия си водата, търча рано кат луда и така. Няма да се давам кат Влах на край Дунава, я. А и вчера имаше симптоми на Ц., което мнооого ме успокои, защото аз си качвам доста, та ако само 700 е плюса, може би има всъщност минусче. Абе ще го докарам докрай туй дело, пък какво ще да е. Но мерките определено са намаляли. Аз по дрехи само отчитам, че никога не съм следила. То като си си едно прасе, дали е метър или метър и 10 талията не е толкова важно. Embarassed

# 35
  • Мнения: 2 147
Здравейте дами,
не съм писала отдавна,но ме е срам Embarassedвместо -,аз съм +4кг. ,
Вие сте О.К , за което ви поздравявам   bouquet,а също така - много здраве и късмет на newsm59 ,чета ви с интерес и дано вляза в режим... HugДо скоро Simple Smile

# 36
  • Мнения: 4 806
Е, съседке (zzz@2), защо така? Дано не е от проблеми и ядове. Я да се захващаш. К'ви са тези плюсове... Ще ги махаме. Хайде, откога започваш?  hug

Гладнес, поздравявам те за минусите, а и за темата, дето си я спретнала. Бравос!!!   bouquet


Пфу, пак мой пропуск, ще прощавате сънливката, ама забравих за водатаааааа !!!

# 37
  • Мнения: 1 169
Цитат
Гладнес, поздравявам те за минусите, а и за темата, дето си я спретнала. Бравос!!!   bouquet


Благодаря  Hug
Без вашата подкрепа нямаше да имам волята която имам сега   bouquet
Благодаря на всички
 newsm51

# 38
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
 Здравей дами ! И тук да се отчета в малкото свободни минутки
 вече съм 60 кг  newsm44 , но няма още да мърдам слончето ( нека поне седмица да задържа ) Стресирах си малко тумбачето - спагетки, пица  newsm08 и после пак 2 дена протеинчета и... обичам го тоя кантар ( ама само днес - утре ще видим  smile3516
 За протокола - обичам да нося поли ( без късите ) и рокли ( лятото само с рокли ходя - дъъъълги и феерични  Innocent . Ама дето казва Птичето
Но с панталон ми е по-удобно (туй чорапогащникът много неудобно нещо, бе, как са го измислили, не знам, ама трудно се обува Twisted Evil

Лек да ви е деня   bouquet

# 39
  • Мнения: 1 366
Олеее, RosiK , ако така работи фатката още днес ще поръчам пица. Ама мнооого ме е страх да не кача. Ох, таз глава повече пречи отколкото да помага, май!  newsm78 Не зная и аз к'во да правя? Искам да се махнат тези последни килограмчета, че ми се плаче веки! Но на теб едно голямо брависимо!

# 40
  • Мнения: 13 831
НаднИк Sunglasses
Я да видя какво правите! Нещо слаба работа, май Sad Явно привечер се оживявате newsm78
Аз вече eat - рибка и трушия Embarassed Ми туй имаше в хладилника и ми се приядееее. От 3 дни ги гледам мойте как нагъват ooooh! Аз пък ко, да не съм втора ръка човек Crossing Arms Сега си пия обедното кафе  food010 И ми е скучноооо Sob

Майче, ти защо не вземеш да опиташ вече с един "свободен" ден? Отслабнала си достатъчно, нали все някога ще трябва да преминеш към нормално хранене, няма все на протеини да седиш?! Пък ако скочиш повечко, пак ще си наложиш ограничения.
Между другото, може и да не ви се вярва, но така  май наистина се лъже организма. Забелязала съм, че след някое голямо гостуване и софра, макар на следващия ден да ми е тежко, на втория - дърпа надолу теглото. Лошото е, че като се разяде човек, трудно спира после Sick

Здрасти Танитче, дали да не си хапнем по една тортичка с кафето,а Mr. Green ай ся да видим ко ша става

Последна редакция: вт, 21 ное 2006, 14:01 от бяла птица

# 41
  • Мнения: 4 447
Уф, и аз така надничам, ама няма никой!
Пък и аз като Асса, ставам трудоспособна вечер, та мога и по цяла нощ!
Пиле, горе - долу си го докарала като Дюканско меню, само да няма захар в салатката!
Ха наздраве с кафенцата!

# 42
  • Мнения: 1 169
Да се похваля въжето ми пристигна  smile3508
Сега си изяждам яйцата и почвам да подскачам   animal085

# 43
  • Мнения: 13 831
Да се похваля въжето ми пристигна  smile3508
Сега си изяждам яйцата и почвам да подскачам   animal085

Ти пък #Crazy Първо скачай, после яж Laughing

# 44
  • Мнения: 4 447
Много Ви се възхищавам на вас - спортуващите!
Аз май съм най-мързеливата Embarassed! Сега се оправдавам, че не искам да трупам мускули, после ще измисля нещо друго!
Надявам се ,като стана фиданка да не ме мързи толкова много, че тез кожи .....

Общи условия

Активация на акаунт