АВГУСТ 🤱🏼2022 🌸 (ТЕМА 10)☀

  • 27 122
  • 746
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 543
Червенокоса_..., скорошно оздравяване и безпроблемно( доколкото е възможно) да го изкарате.
Загрявай сега с мъжът си, с бебето ще е нещо подобно - обичайните домакински задължения + едно зависещо от тебе човече Stuck Out Tongue Winking Eye

# 691
  • София
  • Мнения: 5 621
Бързо възстановяване!

# 692
  • Мнения: 931
Неизвестна16, ти с това повръщане  се разсипа. И с първата ли бременност си била така?

# 693
  • Асеновград
  • Мнения: 1 377
С този бебефон, някоя от вас има ли опит? Дали са ок на чиполино? Или да заложа на моторолата? И аз това се чудех с това 25%намаление в Хиполенд дали не са завишени изкуствени цените преди това?


# 694
  • Мнения: 227
Неизвестна защо така?Да не би да си раздразнила с някоя храна стомаха?Ужас скъпа🤗🤗

# 695
  • Мнения: 47
Мисля че конкретно тази цена не е завишена, защото в един друг магазин в моя град гледах същия бебефон на същата цена🧐 И аз се чудя за него и ще се радвам, ако някой сподели мнение☺
С този бебефон, някоя от вас има ли опит? Дали са ок на чиполино? Или да заложа на моторолата? И аз това се чудех с това 25%намаление в Хиполенд дали не са завишени изкуствени цените преди това?



# 696
  • София
  • Мнения: 371
С този бебефон, някоя от вас има ли опит? Дали са ок на чиполино? Или да заложа на моторолата? И аз това се чудех с това 25%намаление в Хиполенд дали не са завишени изкуствени цените преди това?




Този модел го има на няколко фирми, всичко им е 1 към 1, само марката различна, ние с каката бяхме със същия, само че на Мапи, от емаг го взех на намаление и цената беше мисля 120. Доволна съм Simple Smile

# 697
  • Мнения: 251
Момичета, този корона вирус си мислех че изчезна вече 😂 Че изведнъж спряха да го коментират по медиите, а сега от известно време ме нямаше и влизам и чета болни от корона вирус, шашнахте ме малко. 🙄
Иначе, аз съм в голяма дилема. Може ли да споделите поне как ви се очертават плановете нормално или секцио ще родите и ако има причини какви са те 🤔. Че аз чувам от моето АГ било щадящо секциото днешно време и т.н., а за нормалното бебето се измъчвало жените са се измъчвали, имало разкъсвания, шевове, ...незнам 😟 Вие как мислите?

# 698
  • Мнения: 2 585
Аз пак залагам на това, че природата го е измислила... Много ме е страх от операция. Макар че ме е страх и за бебето при нормално раждане... Sad Страх ме е да не е по-големичко и да не му се случи нещо. Чела съм за осакатени дечица при нормално раждане.

Аз да кажа, че минах през нефролог и през АГ-то понеделник. И според двамата всичко е наред, и бебето, и бъбреците са ОК на ехограф. Според нефрологът, еритроцитите са от това, че бебето може да натиска уретер... Бебо го измериха 1 кг, забавил е малко темповете на растеж уж.

SultryButterfly, ти ли питаше за бебефона по-назад? Motorola MBP481 е моделът. Уж е чисто нов, излиза към 75 лв с доставка до България с превозвач. От Ибей го поръчах, 30 паунда беше, най-евтиният сега е 38 паунда. Но изскачат често и за 30, трябва си дебнене. Ти към Моторола ли си се насочила?

# 699
  • София
  • Мнения: 5 621
Неизвестна16, ти с това повръщане  се разсипа. И с първата ли бременност си била така?

Повръщах, ама до към четвърти месец. Може и да съм настинала, защото, ей ме, по нощите съм с почти 39гр температура. Няма спокойствие, значи

# 700
  • Мнения: 1 025
Ние имаме на Чиполино. Точно от Хиполенд, много съм доволна, ползвах го всеки ден, защото като спеше каката аз винаги работех. Купували сме го преди 2г, цената беше даже същата.

# 701
  • Мнения: 156
Аз баткото го родих секцио пожелание - не съжалявам ама грам, пак бих избрала същото. Възстанових се супер бързо, нямах никакви проблеми.
След това в отчетната група такива неща чух от майки раждали нормално, че още повече не съжалявах за избора си. Страшни неща направо... ама то си е и до късмет.
Според мен всяка една от нас усеща вътрешно кой е правилния избор за нея и бебето.
Бих дала само съвет - не четете истории на вече раждали, защото могат да ви разколебаят от избора ви.

# 702
  • Мнения: 1 228
Здравейте , момичета!
Аз нямам идея как ще раждам все още , плацентата се е вдигнала още малко , така че ако не се появят други индикации може и нормално да е.
Вчера бях на преглед - малката ми бузанка е 1180гр. в 27 + 3 г.с и е добре.Не се засякоха контракции на прегледа , но попитах доктора кое по - точно са - менструална болка или мускулна крампа в корема , каза мускулната крампа, тоест съм имала веднъж,два пъти до сега.
Спирам натаспина и продължавам само с акард.Другите добавки си ги продължавам.Взеха ми е кръв - пкк , васерман, хив, хепатит и глюкоза ,както и урина и сега ще чакам резултати.Според док краката ми не били подути много , да съм видела другите жени какви им били глезените и така.
Намерих един сайт Касида - две три от нещата ,които съм набелязала са по - евтини от др сайтове и се чудя дали вече да поръчвам....притеснява ме повече мястото за съхранение , че започва да заприличва на склад вкъщи.

# 703
  • Мнения: 696
Аз баткото го родих секцио пожелание - не съжалявам ама грам, пак бих избрала същото. Възстанових се супер бързо, нямах никакви проблеми.
След това в отчетната група такива неща чух от майки раждали нормално, че още повече не съжалявах за избора си. Страшни неща направо... ама то си е и до късмет.
Според мен всяка една от нас усеща вътрешно кой е правилния избор за нея и бебето.
Бих дала само съвет - не четете истории на вече раждали, защото могат да ви разколебаят от избора ви.


И аз така казвах след първото секцио, ама второто бешеееее.... сега съм се настроила, че 3то не боли ха ха

# 704
  • Мнения: 678
Според доктора в момента няма нещо, което да е пречка да родя нормално. То може и в последния момент да се случи нещо, я да тръгне самичко преди датата за секцио, я да не се обърне и да не може да се роди нормално... Та, както прецени доктора, така ще родя, единствено в плана ми е ако е нормално раждане да е с епидурална упойка, но и това много зависи.

Общи условия

Активация на акаунт