АВГУСТ 🤱🏼2022 🌸 (ТЕМА 10)☀

  • 27 760
  • 746
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 458
Много ме е яд на цената на възглавниците... материала който е вложен  не определя цената нито сложността на изработката Sad

# 676
  • Мнения: 3 354
Много ме е яд на цената на възглавниците... материала който е вложен  не определя цената нито сложността на изработката Sad
Не съм ползвала възглавница, ползвам обикновена. Обаче с втората бременност ми трябваше нещо по дълго от възглавница и ползвах олекотена завивка. Навивах я на руло и си я гушках, нагласях си я прегъвах си я където ми трябва допълнително и си ми беше много удобно.

# 677
  • Мнения: 47
Имаха намаление в бейби Галикс по време на Великденските празници -15%. Очаква се на 1 юни да е -10%. Не очаквай някъде да има повече от 10% отстъпка.

Да ви попитам, понеже повечето сте по-запознати от мен.. 😅 Да очаквам ли да намалят количките на Анекс или да приключвам с тази надежда и да си търся друг модел? Много ми харесват, но няма как да дам 1600лв., просто е прекалено.

# 678
  • Бургас / Славейков
  • Мнения: 764
Не, не ми е първи. Трябва да ми изплатят от 29ти април до 6ти май втората част, но досега не са сд бавили толкова. Явно е заради почивните дни.😅Утре моя болничен от .1.5 до 3.05 ще бъде изплатен.Пише в Ной.

# 679
  • Мнения: 945
Споделям ви една чужбинска промоция за помпа за кърма.
https://www.amazon.de/Electric-SCF395-11-Flexible-Silicone/dp/B0 … 2C119&sr=8-13

# 680
  • Мнения: 85
За болничните наистина вторник и четвъртък правят преводите , но до 15-то число на болничният месец винаги ми ги изплащат . Някой беше писал 10 дни след изтичане на болничния , но няма такова нещо Simple Smile
От втория месец съм нон стоп в болнични месец за месец , но сега ги бавят заради почивните дни …

# 681
  • Мнения: 3 978
Споделям ви една чужбинска промоция за помпа за кърма.
https://www.amazon.de/Electric-SCF395-11-Flexible-Silicone/dp/B0 … 2C119&sr=8-13

Tъкмо преди малко ми излезе реклама, че и в райя тойс са пуснали помпи на промоция, ако някой търси. А тази е на супер цена, просто!

# 682
  • Мнения: 218
M_lady, аз бих взела модел 2020, имат голяма разлика в цената, а в самия модел надали има съществени различия.

Аз си търся възглавница за бременни, почна да ми става неудобно спането. Ама тия неща не ги намаляват май май.
Харесала съм тази: https://rayatoys.com/0101-vazglavnitsa-za-pozitsionirane-relax-46
По няколко причини, вътре е с топчета и не се смачква, дълга е и й се сваля калъфа. Само цената не й харесвам.
Правилно си се ориентирала. Имам такава с топчета от първата бременност и ми е супер удобна. Единствено вътрешния калъф се е порастегнал и стои по-разпиляна, но с един възел в края си я оправих. И преди 6 години беше по-скъпа от другите, но си заслужава.
Провери в хиполенд дали няма с топчета, че бали този уикенд ще имат -25% на всичко.
Взех наскоро друга с вата, за около 30лв, ами изобщо не мога да я използвам. Ще остане за бебетата нещо да ги подпирам.

# 683
  • Мнения: 606
Ходих до Хиполенд, харесах 2 кошари. Ще водя в петък мм да ги види и да реши , коя ще вземем. Гелдах и матраците и  речих, че и този път ще вземем кокосов матрак.
Избрах си въртележка и шилета ще вземем в петък и кажи речи приключвам с пазара. 🙂

# 684
  • Бурса
  • Мнения: 649
Споделям ви една чужбинска промоция за помпа за кърма.
https://www.amazon.de/Electric-SCF395-11-Flexible-Silicone/dp/B0 … 2C119&sr=8-13

NI_CI мислиш ли да си я поръчаш. Аз бих, но не мога да се справя с немския амазон? Ако поръчваш за теб бих се възползвала да поръчаш и за мен ако е удобно.

# 685
  • София
  • Мнения: 5 623
Да  помрънкам. Аз отново започнах да повръщам. Нямам и абсолютно никакъв апетит - вече е 16ч, аз съм изяла една суха паста. Не мога и да се тъпча, защото повръщам. Почти не спя като повечето от вас.

# 686
  • Мнения: 945
Споделям ви една чужбинска промоция за помпа за кърма.
https://www.amazon.de/Electric-SCF395-11-Flexible-Silicone/dp/B0 … 2C119&sr=8-13

NI_CI мислиш ли да си я поръчаш. Аз бих, но не мога да се справя с немския амазон? Ако поръчваш за теб бих се възползвала да поръчаш и за мен ако е удобно.

Аз я поръчах преди месец някъде от Ремедиум, излезе ми една идея по-скъпа (194лв). Иначе за през амазон ползвам Габко. Имам приятелка, която често поръчва и се комбинирам с нея. Има и други посреднически фирми. Но като цяло е лесно и подробно описано как да направиш поръчката чрез тях. Някой тук беше споменал друга подобна фирма за поръчки. Мога да пробвам да ти съдействам, за да си направиш поръчката ако искаш.

Последна редакция: ср, 11 май 2022, 16:59 от NI_CI

# 687
  • Мнения: 3 354
Ходих до Хиполенд, харесах 2 кошари. Ще водя в петък мм да ги види и да реши , коя ще вземем. Гелдах и матраците и  речих, че и този път ще вземем кокосов матрак.
Избрах си въртележка и шилета ще вземем в петък и кажи речи приключвам с пазара. 🙂
И аз мислех да взема шишета, но май се отказах. Като им разгледах цените и ги намалих с 25% излязоха на цената, на която са в детския магазин откъдето ще пазарувам. В петък пак ще погледна, но аз нямам нищо голямо да купувам.

# 688
  • Мнения: 945
Хиполенд са си скъпички. След много сравняване на цени в различни сайтове и магазини стигнах до този извод.
Всичко, което купих до момента е било на най-ниската промоционална цена, която съм виждала до момента. Чувствам се като тия американци с талоните от списания 😂. Ама като може да се спестят някакви пари…защо не. В моят “мама списък” записвам всяко нещо, колко ми е струвало.

В хиполенд няма възглавници с топчета, май никъде няма освен в Rayatoys.

# 689
  • Мнения: 466
Аз нали ви казах че не ми беше добре няколко дни. Вчера сестра ми се обади да каже че е с корона… Беше много притеснена, понеже се видяхме в неделя да не ме е заразила… Е ми, аз съм я заразила, направих тест, подожителен е. И ММ легна болен, но неговия тест е отрицателен още.
Та сме като във вицовете - аз от сутринта съм разходила кучето, направих закуска, изчистих кухнята, пуснах пералня, сгънах дрехите, сготвих, поръчах продукти онлайн… ММ поиска бял лист да си напише завещанието 😂😂😂
Но реално на него му е първи ден, та е нормално да чувства слабот, пък и мъжете са по лигави 😂

Иначе ми е съвестно, че не съм се усетила да си направя тест и съм ходила болна. По принцип съм по-отговорна, но наистина мислих че емалергия+ настинка. Само вчера следобед кашлях малко по-силно… Добре че отмених йогата, да не разнеса и в студиото с бременни вируса.

Общи условия

Активация на акаунт