по-лесно ли родихте втория път

  • 1 541
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 143
Определено родих по бързо от първия път.НО болките втория път бяха ужасни, родих със система за три часа.А първия път за 16часа, но без система. ConfusedВсичко се забравя обаче, успокой се и не го мисли повече
 Леко раждане! Peace

# 16
  • Мнения: 1 840
Да, втория път родих много по-лесно и по-бързо. Малко повече разкъсвания имах в сравнение с първия път, защото бебето беше по-едро, но бързо се възстанових. А за страха - и двата пъти ме беше страх - първия, път - защото не знаех какво ме чака, а втория - защото знаех какво ме чака.

# 17
  • Мнения: 492
Нормално е да се страхуваш повече, защото знаеш от какво да се боиш Mr. Green.Втория път родих секцио, но това не пречеше да треперя от страх.

# 18
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Да!Първия път се мъчих 12часа , а втория път за 5 часа родих!Не съм се страхувала-толкова копнеех да гушна бебо , че за друго почти не мислех!
Леко и бързо раждане ти желая!

# 19
  • София
  • Мнения: 298
И аз се страхувах повече втория път, но беше неоснователно. Мина по-бързо и по-лесно, а като добавим и епидуралната упойка, просто беше песен.

# 20
  • Мнения: 116
плода беше по-едър и имах усложнения,но определено беше по-бързо и по-болезнено

# 21
е , дано да е по-лесно второто защото изпадам в паника като си помисля за първия път

# 22
бяха 16 часа от които около 13 часа с ужасни болки и сега много ме е страх, но каквото е писано това важното е бебчето да се роди живо и здраво

# 23
  • Мнения: 81
Страхувах се много по-вече, но родих 20дни по рано и много бързо в 6 и 15 бях в болницата в 7 и 20 родих, нямаха време да ме прегледат, нямаше пред родилна зала, направо родилна и всичко мина много бързо.Успех Peace

# 24
  • Мнения: 603
ами да по-лесно родих,макар и двете ми раждания да бяха лесни,нормални и без усложнения.Желая и на теб бързо раждане и здраво бебче

# 25
  • Мнения: 1 455
Втория път родих с упойка-по бързо и лесно,но не можех и да си помисля даже без упойка ,защото първия път раждах 22 часа и беше някакъв кошмар.Не го мисли и се успокой.Като знаеш какво е и повече те е страх,аз втория път такъв страх брах,че само съм ревала.Успех и леко раждане!

# 26
  • Мнения: 3 537
По-лесно беше,да.Страхувах се разбира се, не чак толкова колкото първия път,но все пак....нормално е мисля

# 27
  • Мнения: 6 461
Второто ми раждане мина по-бързо и по-лесно.
Но пък за сметка на това ме беше страх повече от колкото когато отивах да раждам за първи път.
Успех и леко раждане. Peace

# 28
  • по света
  • Мнения: 1 587
Аз не много беше по-бързо, но поне бях с епидурлна упойка и го преживях по лесно Wink

# 29
  • Мнения: 334


При мен второто раждане беше по трудно от първото.
Първото ми раждане беше с много разкъсвания,но немога да го определя като трудно.Почти не ме е боляло и всичко свърши за по малко от час.
Второто ми раждане беше кошмарно,но нали сме живи и здрави това е по важното.
На теб ти пожелавам бързо и леко раждане.

Общи условия

Активация на акаунт