Начало на нова връзка, дайте съвет

  • 4 182
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31
Здравейте,
Не съм сигурна дали темата е на правилното място. Става дума, че с едно момче се харесваме много , но сме се видяли само 1 път. За сега, той твърди , че иска да ме опознае и иска връзка, не ми намеква нищо за секс. Според Вас да го оставя сам да направи тази крачка или да му намекна разни неща?  Аз също искам връзка и не искам да му стане твърде лесно..а пък аз също го искам...
Благодаря!

# 1
  • Мнения: 771
Какъв е проблемът да излезете още няколко пъти и да се опознаете, щом и двамата го искате?
Къде е проблемът?

# 2
  • Мнения: 12 626
Ти напираш за секс, след като сте се видели само веднъж? Кажи му, учудващо бързо ще се навие. Само че наистина е твърде лесно. Ако не искаш да е твърде лесно, не бързай толкова и остави нещата да се развият от само себе си.

# 3
  • СИ
  • Мнения: 4 406
Пързалка. Що не ги пиете тия хапове бе...?!          Stuck Out Tongue Closed Eyes

Мнение от 2 ноември 2021-ва година от същата.

"...  Гинеколога ми каза да си направя изследвания за прогестерон - да се види дали не е нисък понеже има съмнения. С мъжа ми обаче точно планираме да имаме и бебе, знаете ли дали има как да се забременее , ако този хормон е нисък и какво може да се направи, за да имаме бебе? На някой случвало ли му се е? ...".

# 4
  • Мнения: 1 845
SeaHorse   той бил неженен с 2 деца от различи жени...този новия може да е нов, те нямат брак.

# 5
  • Мнения: 7 848
"Момче" за мен значи лице от мъжки пол до 18 години. Ако авторката има мъж, вероятно е пълнолетна, така че леко на педофилия отиват нещата или нещо се е променило и сега момчетата са момчета до около тридесет години? Или четиридесет?

# 6
  • Великобритания
  • Мнения: 1 973
офф , шизофрения май му се казва на това

# 7
  • SF
  • Мнения: 20 771
Здравейте,
Не съм сигурна дали темата е на правилното място. Става дума, че с едно момче се харесваме много , но сме се видяли само 1 път. За сега, той твърди , че иска да ме опознае и иска връзка, не ми намеква нищо за секс. Според Вас да го оставя сам да направи тази крачка или да му намекна разни неща?  Аз също искам връзка и не искам да му стане твърде лесно..а пък аз също го искам...
Благодаря!

Намекни му разни неща, щом ти се намеква. Защо ни питаш изобщо.

# 8
  • Мнения: 9 583
Награбвай го, що го бавиш?

# 9
  • SF
  • Мнения: 20 771
За да изглежда недостъпна.

# 10
  • Мнения: 526
Мъж и жена са се видели веднъж, харесали са се и се предполага, че ще се видят пак. Супер странно. Чуденката е :още следващия път ли да се...., или да го мотам, та да не ме помисли за..... Това ли е чуденката?

# 11
  • Мнения: 5 819
Ехе, вие се радвайте, че още на първата среща не ви е награбил, и после да не иска да се вижда с вас. Мъж да не поиска секс на първа среща, си е голяма работа. Много сте странни младите. Ако мъж не поиска секс при първата среща, то означава, че му има нещо. Ако е обратното, то пък той е женкар.

# 12
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 15 520
Сигурно във фейса си пишат още Two Hearts Уточнихте ли поне дали има къде да се видите насаме, че май и двамата  още да живеете в детската стая? Щото те приказките за кекс лесно, ама практическата страна на нещата понякога създава препятствия Sweat Smile

# 13
  • София
  • Мнения: 184
За да те погледне за потенциален партньор за връзка определено не е окей от една среща и в леглото да скачаш с него. Опознайте се. Поговорете на темата за вашите отношения. Първо се изяснете какви сте си, а не първо да спите и после да се чудиш и питаш във форума "Дали иска връзка" , "Защо се промени" "Той изгуби интерес"
Успех

# 14
  • Мнения: 14 667
Убягва ми как хем се харесвате, хем иска още да те опознае.
Въобще тая работа с дългото опознаване, преди да решим да имаме връзка, ми е много странна. Гледам доста показатели при преценката, но моткането по безкрайни срещички, все едно става дума като седмокласници с вечерен час, за пълнолетни хора ми е абсурдно. За хора над 25 - съвсем. То е очевидно, че няма желание и цялото това 'опознаване' е загуба на време, докато дойде някой по-готин. А и като няма консумация повече от 4-5 срещи, явно няма интерес дори за секс.
Моите връзки са започвали доста скоростно. Признавам, също толкова скоростно [след консумацията на връзката] мъжете са решавали, че не съм, каквото търсят, въпреки че принципно искат сериозна връзка и прочее неща, които момиче с правилните ценности иска да чуе, преди да се съблече, но явно аз не влизам баш в тоя принцип Trollface
Нищо не му намеквай, излизайте си, поемай инициатива за срещи, по някое време почни да плащаш част от сметката, после предложи заживяване заедно и така, стъпка по стъпка. Ако не се откаже на някоя стъпка - ми явно е твоят човек.
Сигурно ще ме разнасят в някоя смешна тема, ама вярвам, че по-добре човек да пробва с риск да се разведе за няколко месеца, отколкото да си играйка на намеци три пъти повече време и накрая да се чуди що е сам.

Общи условия

Активация на акаунт