Някои свалял ли е килограми като не яде вечер след 17часа?

  • 27 630
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 934
Peace да вярно е. Имам приятелка, която така отслабна и сега си задържа килограмите.

И аз .

# 31
  • Мнения: 15 619
Аз правя точно обратното и отслабвам. От закуска мога да се лиша, от обяд - понякога, но от вечеря - никога.
Но свекърва ми се старае да избягва вечерята след 19.00 ч. и при нея има ефект.

# 32
  • Мнения: 463
май само при мен не е подействало

Е, зависи какво и как ядеш през останалото време.

ами ако ям нормално и разчитам само на това да не вечерям, няма ефект. трябва да си наложа сериозни ограничения + спорт.

# 33
  • София
  • Мнения: 1 250
ДА!
 Peace
През деня се храня нормално.
Когато имам 1-2 кг. отгоре, съм по-последователна в пропускането на вечерята.
Иначе го правя и само отвреме на време, като усетя, че съм попрекалила преди това.
Факт е обаче, че след като започнах да прилагам този режим, дори когато се храня по-късно вечер, пак хапвам по-малко, отколкото преди.

# 34
  • Мнения: X
Мда...обаче, като се замисля с тая бира дето обичам да пийвам вечер  Crazy.може и да не стигна до никъде, най-много да напълнея Crazy

# 35
  • Мнения: 739
има ефект, определено  Peace.

# 36
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ще взема да пробвам и аз.......

# 37
Аз от 2 години се храня на този принцип,ефекта е идеален,като разбира се внимавам все пак какво хапвам и до 17.00 Успех  Peace

# 38
  • Мнения: 236
Аз от 2 години се храня на този принцип,ефекта е идеален,като разбира се внимавам все пак какво хапвам и до 17.00 Успех  Peace
ле-ле е не огладняваш ли към 9-10,защото аз като ям в 5 и към 10 съм гладна?как се справяш?

# 39
  • Мнения: 857
Аз отслабнах така,но освен,че не ядях след 17ч сутрин също до 12ч не слагах нищо в устата освен кафета и вода.
Но след като пак почнах да си ям нормално и вечер качих това което бях свалила.

# 40
  • София
  • Мнения: 5 289
Много е добър този режим,обаче аз правя друга грешка.Значи обядвам към 2-3ч и край,не вечерям,обаче покрай дребния омитам-солетки,чипс-че и ей такива дребосъци,което ми прави лоша услуга.Ама вервайте ми,всяка вечер си лягам гладна.

# 41
  • Мнения: 1 424
Да, неяденето след 17ч е много умна идея  Peace
Винаги,когато съм на диета се старая да вечерям колкото се може по-рано.Също така ранната вечеря е идеален вариант за подържане на теглото  Peace

# 42
  • Мнения: 4 176
Това съм аз. Основен виновник за моя успех до тук. Последно ядене към 16ч. Салатка и месо. Денем плодове.

# 43
  • Мнения: 745
17.00 много ми е рано, точно тогава свършвам работа. Ами ако вечерята е в 18.00? Сигурно ефекта ще е същия  newsm78 ще взема да пробвам  Simple Smile

# 44
  • Мнения: 1 986
  Мисля,че и в 19.00 да вечеряш,пак може да отслабнеш-ако напр.вечерята ти се състои от салата,или кисело мляко...нещо леко,за което не е необходимо дълго време за смилане,и след това,до лягане има 2-3 часа Peace

Общи условия

Активация на акаунт