Някои свалял ли е килограми като не яде вечер след 17часа?

  • 27 574
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 115
Да,аз така отслабнах.Изисква повече време,но резултатът е траен.През деня се храниш нормално.

# 16
  • Мнения: 208
Вярно е, отслабвала съм така. Но вече не правя подобни експерименти. В момента почти не ям бял хляб и тестени изделия- само 2-3 филийки пълнозърнест + някоя друга солена бисквита и плодове зеленчуци, месо и яйца. Отслабва се,но бавно. Добре че не обичам сладко.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Май месец, свалих 5кг. за 20 дена, като вечерях най-късно в 19.30ч. (което за мен си е постижение). Вечерта ми беше голяма салата от пресни зеленчуци + сирене или 1 варено яйце.
През ден хапвах през два часа плод или зеленчук  + сирене или кашкавал, че глад ме гонеше.
Месо хапвах събота и неделя - пилешко или риба на скара.
Така, че няма начин да не свалиш, ако не хапваш след 17ч.

# 18
  • Мнения: X
Да и аз съм решила да пробвам този начин на отслабване, защото ми се вижда най-удобен. Само, че незнам дали ще успея след 17 или 18  Rolling Eyes защото се прибирам в 18ч., но ще почна от днес пък да видим!

Сега съм 55кг. искам да стана 49 Rolling Eyes пък дано успея някак   smile3506

Последна редакция: вт, 21 ное 2006, 12:48 от Анонимен

# 19
  • Мнения: 2 897
Да и аз съм решила да пробвам този начин на отслабване, защото ми се вижда най-удобен. Само, че незнам дали ще успея след 17 или 18  Rolling Eyes защото се прибирам в 18ч., но ще почна от днес пък да видим!

Сега съм 55кг. искам да стана 49 Rolling Eyes пък дано успея някак   smile3506

И до 19.00 да успееш да вечеряш,ще има ефект Peace
Изпитано Wink Peace

# 20
  • Мнения: 2 161
По този начин свалих и години вече си задържам килограмите.

# 21
  • Мнения: 236
интересна тема,но май няма много привърженици за такова отслабване Hug

# 22
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
интересна тема,но май няма много привърженици за такова отслабване Hug
Защо?Като чета,явно доста мами са си на този режим постоянно.

# 23
  • Мнения: 46 526
Май месец, свалих 5кг. за 20 дена, като вечерях най-късно в 19.30ч. (което за мен си е постижение). Вечерта ми беше голяма салата от пресни зеленчуци + сирене или 1 варено яйце.
През ден хапвах през два часа плод или зеленчук  + сирене или кашкавал, че глад ме гонеше.
Месо хапвах събота и неделя - пилешко или риба на скара.
Така, че няма начин да не свалиш, ако не хапваш след 17ч.


При това меню отслабването е неминуемо, независимо от часа  Peace

# 24
  • Мнения: 4 187
Не, аз правя обратното, през деня съм на кафета и течности, вечер си ям, по-лесно е, пак свалям  Peace

Аз съм на същият принцип. Просто вечерта е момента, когато всички се събираме и то около масата  Crazy.

# 25
  • Мнения: 6 039
правила въм го, но винаги в комбинация с друг режим. да отслабва се, но според мен, при мен е комплексно.
Не мога да разчитам само на това.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Мда, преди години и аз така свалих 10кг, а след това задържах теглото си.

# 27
  • София
  • Мнения: 35 963
Да аз.
В началото преди доста години действаше, сега просто задържам килограми така./При условие, че ям нормално/
Ако обаче го комбинирам с някакъв диетичен режим - действа.
Но всичко е индивидуално

# 28
  • Мнения: 463
май само при мен не е подействало

# 29
  • Мнения: 11 005
май само при мен не е подействало

Е, зависи какво и как ядеш през останалото време.

Общи условия

Активация на акаунт