До майките с повече от една рожба

  • 2 051
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 388
При нас разликата е 7г.и4м.,понякога съжалявам,че са с толкова голяма разлика,но дълго мислех и преценявах.Трудно беше с първолак и бебе,но си има и  свойте хубави страни.Сега съм навита и на трето.Успех Peace

# 16
  • Мнения: 983
Мъжа ми беше готов за второ, още когато се роди сина ни Mr. Green , но аз не бях и исках да стане поне на 3-4г. тогава.
Но, ако започнеш много да му мислиш, може и да се откажеш, а годините минават........ затова действай.

# 17
  • Мнения: 98
Не се замисляи .Действай.Аз така го планирах но не е лесно с първолак и бебе .По -- малката разлика май е по-добре.

# 18
  • Мнения: 11 607
Как решихте че сте готови за второ, моята дъщеря е вече на шест ,но още не мога да се реша на второ, сега пък ако го планувам в този момент ще се появи точно когато каката ще бъде първи клас и ще има нужда от моята помощ.Дали трябва да му мисля толкова или незная ,дайте ми съвет.

По принцип имам познати,които решиха да имат второ точно, когато първото ще е първи клас! За да са полезнии на едното, и на другото! Сега ако започнете да действате - Бебо ще е на бял свят точно за първия учебен ден! Ние бяхме така - с първокласник и бебе! Е, справихме се!
По принцип - само един съвет - действайте щом сърцето говори!

# 19
  • Мнения: 361
Моите две слънца имат разлика 7 г и 2 м. Нямаме проблеми. Вярно е това, че колкото повече време чакаш, толкова е по-вероятно да се откажеш. Не му мисли много. Когато са две (или повече) дечицата някакси е по-различно на душата family:

# 20
  • Мнения: 1 006
Разликата между моите деца е шест години.Бесен първолак и прохождащо дете не е от най-добрите комбинации, но не съжалявам разбира се.Съжалявам, че не родих по-рано второто си дете.

# 21
  • Мнения: 465
Навих се за второ с много мерак предадох мерака си на съпруга Wink и стана Hug
Сега имаме две прекрасни деца Heart Eyes

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 551
Аз съм за по-малката разлика между децата. За съжаление така се стекоха нещата, че трябваше да почакам доста докато дойде време за второто. Сега съм бременна и съм много щастлива. Истина е, че след като забременях нещата около нас доста се заплетоха, което е пример за това, че подходящо време никога не се уцелва Simple Smile Да сме живи и здрави ще се справим, сигурна съм. Така че ако сте се решили - действайте. Причини да отлагате винаги ще се намерят  Wink

# 23
  • Мнения: 370
7 години обикновено е планирана разлика между децата, за да може работещата майка да си остане в къщи за първокласника. При мен беше така - не беше лесно с бебе и първолак, но поне не си на работа. А третото ми дете дойде, като попитах сърцето си.
Не се чуди и не се бави, защото щастието е във всеки ден!

# 24
  • София
  • Мнения: 2 958
Второто ми дете беше планирано , с огромно желание и Любов Heart Eyes
Като гледах първото ми момченце колко бързо расте, сърцето и разума ми говореха за второ. Grinning
Трудно навих таткото - трябваха ми  години в убеждаване Crazy , но сега няма по-щастлив татко. Simple Smile
Да ти кажа честно , до 5-тата година хич не бях готова да ставам майка за 2-ри път. Rolling Eyes
Мисля ,че при вас ще се получи добре с първолак и бебе,  защото ще си у дома.Ще имаш повече контрол над голямото дете и ще му помагаш.
Дали ще е тази година или следващата , така или иначе вече ще имаш ученик.Затова не отлагай, действайте. Peace Grinning

# 25
  • Мнения: 3 360
Не мисли толкова много.Ако искате второ дете-действайте!То подходящо време за това няма!Все ще има притеснения за нещо,но!!!!-ще видиш как всичко се нарежда и как за всеки и за всичко ще ти остава време-въпрос на нагласа LaughingПо-хубаво от дечицата няма!  bouquet

# 26
  • Мнения: 447
Ние си искахме поне 2 деца(и двете са планирани), но малко се забавихме с второто. Никак не е лошо с 2 деца,а защо не и повече. Начини винаги се намират да се справи човек с ежедневните ситуации. Действайте щото може да се окаже, че второто няма да стане толкова бързо като първото.  Peace

# 27
  • Мнения: 155
Не му мисли толкова! Всичко се нарежда както трябва от само себе си!

# 28
мила мамо не се чуди много

# 29
  • Мнения: 3 268
Второто ни дете ни беше планирано.Все си казвахме,че има време,това да направим,жилище да купим ит.н. оправдания за отлагане винаги има.Господ обаче си знае работота и един прекрасен ден разбрах,че съм бременна.Калина се роди,когато баткото беше на 12 и половина и направи всички ни най-щастливите хора на света.Благодаря всеки ден на съдбата,че ни я прати.Ние щяхме още да се помайваме.

Общи условия

Активация на акаунт