Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Постерминал-откъде?

• 756
  • 6
  •   1
Отговори
Здравейте, имаме малък бизнес,напоследък доста клиенти желаят да платят чрез постерминал.Бих помолила да споделите чии услуги ползвате в тази сфера и мнения за my post.

# 1
От банката. Само че е свързано с разходи, така че си направи сметка. Говори с обслужващата те банка.
За My post не мога нищо да ти кажа.

# 2
MyPOS е българска компания, предлагат добри оферти. Едно от преимуществата при тях е моменталното получаване на средствата. SumUp имат добро предложение също. DatecsPay също е българска фирма с доста добро предложение, но за нисък оборот имат месечна такса. Доколкото знам, MyPOS не изискват дългосрочно обвързване и можете да преминете на друг доставчик на услуги когато решите. Препоръчвам да се свържете с MyPOS и с DatecsPay и да приемете по-изгодната за Вас оферта. Няма огромна разлика в обслужването.

# 3
MyPOS е българска компания, предлагат добри оферти. Едно от преимуществата при тях е моменталното получаване на средствата. SumUp имат добро предложение също. DatecsPay също е българска фирма с доста добро предложение, но за нисък оборот имат месечна такса. Доколкото знам, MyPOS не изискват дългосрочно обвързване и можете да преминете на друг доставчик на услуги когато решите. Препоръчвам да се свържете с MyPOS и с DatecsPay и да приемете по-изгодната за Вас оферта. Няма огромна разлика в обслужването.
Много благодаря за подробния и изключително полезен отговор.Flowers Hibiscus

# 4
Здравейте! И аз съм в същото чудене. Избрахте ли mypos? Какви са впечатленията Ви? Виждам, че сега предлагат устройство, което е пос терминал, касов апарат с принтираща функция, всичко в едно, но се колебая дали лесно се работи с него.

# 5
Не съм си избрала,и аз загледах това устройство,но си имам касови апарати и не виждам защо ми е на този етап,ако стартирах сега,бих го взела.Консултирах се със счетоводителка,според която трябва да си открия фирмена сметка,за да ползвам под терминал,а не желая,не съм регистрирана по ДДС,плащам си осигуровките през Изи пей.

# 6
Здравейте, ако касовите апарати са ви Датекс - те имат техни терминали. Аз имам малък магазин и от самото начало бях в лутане какъв пос терминал да избера и съм супер доволна, че при покупката на касовия апарат ми предложиха и пос терминал. Свързани са с касовия апарат, не се налага да набирам, а директно с едно копче от касовия се извършва плащането чрез терминала. Сумата се превежда от Датекс  в разплащателната, няма друга сметка за трансакциите Wink

Не рекламирам Датекс, нали! Просто споделям опит Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт