Имам следната чуденка?

  • 3 158
  • 79
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Аз предпочитам детски клуб, в който не се пуши Naughty. Избягвам да водя децата си в затворено помещение, където се пуши.  Crossing Arms

# 16
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Да си призная, когато бяхме при теб попълних анкетата и отговорих с Не.
Сега обаче като се замислих ще ти кажа, че това, че не се пуши няма никакво значение, защото хората се съобразяват с това, че е Детски център и просто ще излезнат да изпушат по една цигара навън, след което ще се върнат.
В Халите също не се пуши, но за мен това не е било от значение. Три от РД на Мия сме празнували там и въобще не съм се приемала това за проблем. В Мак Доналдс е същото.

Няма ли вече да ни кажеш къде ще е новия Детски център, че ме загложди любопитството?

# 17
  • Мнения: 6 206
О, вече не е тайна, подписах договора и е сигурно, преди не беше сигурно и затова не се обяснявах много, много. Laughing Ще бъде на стълбите на Скай Бара най-отгоре с чудна градинка под една асма...
Лятото ще се пуши на воля навън.
Истината е, че много хора се разочароват, защото идват по два три пъти, все рожден ден, връщаме ги и повече никога не идват. Така че май ще прежаля пушачите за сметка на това да не връщам деца.

# 18
  • Мнения: 4 629
Не бих направила рожден ден на сина ми в клуб, в който се пуши.  Идеята ти "да прежалиш пушачите" за сметка на децата много ми допада  Peace

# 19
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз още не съм го водила в такъв клуб, не знаех, че там се опуши,  Sick .......това не би трябвало да се допуска в подобни, предназначени за деца места

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 488
Не бих направила рожден ден на сина ми в клуб, в който се пуши.  Идеята ти "да прежалиш пушачите" за сметка на децата много ми допада  Peace

Подкрепям напълно  Peace

# 21
  • Мнения: 6 206
Аз още не съм го водила в такъв клуб, не знаех, че там се опуши,  Sick .......това не би трябвало да се допуска в подобни, предназначени за деца места
Оф, нали от одеве разказвам, че щом се пуши, деца не влизат в тази зала. Въобще никой не говори за опушване на децата Tired
Това не е въпрос. Въпросът е доколко сме честни като казваме, че ходим за децата там и дали ще отидем наистина, ако не може да си пафнем на спокойствие една цигарка.
Пак повтарям, спокойно, никой няма да опуши децата.
Просто в единия случай ще бъдат върнати повече деца.

# 22
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
отговорът ми е да......

# 23
  • София
  • Мнения: 2 530
По- скоро не бих го завела  в клуб, в който се пуши. Твърдо съм за клуб, в който не се пуши.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Махай пушачите. Само сложи отвън на удобно местенце голям пепелник, за да не метеш фасове от такива като мене , дето гърми -трещи една цигарка навън ще изпушат. И ние сме хора! Rolling Eyes

# 25
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 826
Добре, какви са аргументите на тримата, гласували с 'Не'? Фроска си каза за другата анкета, тука като гледам какво е писала, сигурно все пак с 'да' е гласувала...

Аз определено бих предпочела да не се пуши.
Както се каза - ако е толкоз зор за една цигара, всеки ще намери как за 5 минути да излезе навън да изпуши фас.

# 26
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Не харесвам детски клубове, в които се пуши.
Няма да организирам/заведа детето на рожден ден в клуб детски, където се пуши. Който има зор, навън.

# 27
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Каспър, за заведението, което е най-отгоре, след като се качиш по стълбите в дясно ли говориш?

# 28
  • Мнения: 705
аз съм пушачка, ама истинска!!! две бременности не съм пушила изобщо, но приключих ли с кърменето, веднага пак се захванах за фаса без изобщо да се замислям. просто ОБИЧАМ и това е!!!
казвам всичко това, защото въпреки че съм такава грешница, аз предпочитам да НЕ се пуши по такива места и така отговорих. ако има излаз към балкон или лесен достъп до навън  ще идеалния вариант за такива като мен, но там където играят децата, пушенето ми е противно!!!

УСПЕХ в начинанието!   bouquet
И после те чакаме във Варна, нали знаеш????

# 29

Общи условия

Активация на акаунт