СКЕНАР за домашна употреба

  • 1 264
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 307
Здравейте!
Моля, ако някой ползва СКЕНАР за самолечение, да сподели впечатления, резултати и друга полезна информация. Благодаря!

Последна редакция: чт, 28 апр 2022, 14:08 от ЛуАн

# 1
  • София
  • Мнения: 6 726
Правили са ми, но сама не съм обучена да си правя. Знам, че малко хора в България знаят как се борави с него ай честно казано струва доста. Аз и за 2-та проблема, които съм имала ми е помогнал. Ако Ви интересува нещо питайте Simple Smile

# 2
  • Мнения: 307
Много неща ме интересуват Simple Smile Най-вече впечатления за моделите, които се закупуват за лично ползване, а не толкова професионалните. Доколкото разбирам те са по-достъпни за употреба. Радвам се да чуя,че при Вас е имало резултати.

# 3
  • Мнения: 15
    Правили са ми, но сама не съм обучена да си правя. Знам, че малко хора в България знаят как се борави с него ай честно казано струва доста. Аз и за 2-та проблема, които съм имала ми е помогнал. Ако Ви интересува нещо питайте Simple Smile
    !!!!!???  СКЕНАР ТЕРАПИЯТА ЛЕКУВА ЛИ ЦИСТИТ

    # 4
    • София
    • Мнения: 6 726
    Скенара до колкото знам обхваща цялото тяло. Не съм запозната със всичко, но може да се допитате до такъв специалист, който практикува. Той-добре може да Ви обясни.

    Общи условия

    Активация на акаунт