НУКК /Италианския лицей/ в Горна баня - мнения, подготовка, изпити - 4

  • 58 896
  • 703
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 4
Здравейте, обмисляме догодина да проверим дали ще успеем да се класираме за НУКК и чета колко подготовка трябва. Някой, обаче, може ли да каже какви са месечните или годишните такси за детската градина, за да знаем как да се подготвим и финансово?

# 406
  • Сф
  • Мнения: 4 811
Бях проверявала евентуално да запиша детето само в 4та група частната ДГ в комплекса. По спомен, грубо, месечно идваше към 1400-1500лв.

# 407
  • Мнения: 1 664
Здравейте, обмисляме догодина да проверим дали ще успеем да се класираме за НУКК и чета колко подготовка трябва. Някой, обаче, може ли да каже какви са месечните или годишните такси за детската градина, за да знаем как да се подготвим и финансово?

  Ако питате за държавната, такса няма. Коментирано е малко погоре,че има такса за транспорт и храна. Около 300 лева на месец

# 408
  • Мнения: 4
Здравейте, обмисляме догодина да проверим дали ще успеем да се класираме за НУКК и чета колко подготовка трябва. Някой, обаче, може ли да каже какви са месечните или годишните такси за детската градина, за да знаем как да се подготвим и финансово?

  Ако питате за държавната, такса няма. Коментирано е малко погоре,че има такса за транспорт и храна. Около 300 лева на месец
Здравейте, не, уви ММ е рекъл да се изсилим за частната, иначе и аз видях по-назад условията в държавната, да.
Цитат на: Miraj*
link=topic=1439900.msg47632149#msg47632149 date=1708291183
Бях проверявала евентуално да запиша детето само в 4та група частната ДГ в комплекса. По спомен, грубо, месечно идваше към 1400-1500лв.
Благодаря и на Вас за съвета, че назад през 2018та ми излезе мнение 3500 евро годишна, во предполагахме, че има обновяване е завишаване.

# 409
  • Сф
  • Мнения: 4 811
Като се сложи транспорт, занимания и т.н. и към 1500лв месечно ставаше.

# 410
  • Мнения: 4 143
Няма смисъл. На наши близки детето я посещаваше, посещаваше и курса и не беше прието. Учи в частното им сега. Това, че детето ще посещава частната градина в комплекса, не дава предимство по никакъв начин.

# 411
  • Мнения: 59
Здравейте, обмисляме догодина да проверим дали ще успеем да се класираме за НУКК и чета колко подготовка трябва. Някой, обаче, може ли да каже какви са месечните или годишните такси за детската градина, за да знаем как да се подготвим и финансово?

Към момента в ЧДГ се връзва към 1600 лв., в държавната 300 лв., но без допълнителни занимяния, които се заплащат отделно.

# 412
  • Мнения: 40
При мен този линк дава грешка.
Възможно ли е да ми пратите файловете или да ги споделите през гугъл драйв или подобна платформа?
Ще съм много благодарна!

За нищо. Ако не можете да го дръпнете, направете си набързо един профил с free trial, след това ги изтегляте Азбуките и си спирате безплатния проблем период, за да не ви дръпнат някакви пари

Аз ги дръпнах оттук: https://www.scribd.com/document/5
02565924/%D0%A0%D1%83%D0%BC%D0%B5%D0%BD-%D0%93%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE%D0%B2-%D0%90%D0%B7%D0%B1%D1%83%D0%BA%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%BC%D0%B8%D1%81%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B5%D1%82%D0%BE

Азбука на мисленето откривам само в ОЛХ. Вие откъде ги закупувате ?
Благодаря

# 413
  • Мнения: 46
Не дава грешка, а пише, че са премахнали съдържанието. Нищо. Ще ги кача в Гугъл драйв тогава и ще ви пиша

При мен този линк дава грешка.
Възможно ли е да ми пратите файловете или да ги споделите през гугъл драйв или подобна платформа?
Ще съм много благодарна!

За нищо. Ако не можете да го дръпнете, направете си набързо един профил с free trial, след това ги изтегляте Азбуките и си спирате безплатния проблем период, за да не ви дръпнат някакви пари

Аз ги дръпнах оттук: https://www.scribd.com/document/5
02565924/%D0%A0%D1%83%D0%BC%D0%B5%D0%BD-%D0%93%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE%D0%B2-%D0%90%D0%B7%D0%B1%D1%83%D0%BA%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%BC%D0%B8%D1%81%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B5%D1%82%D0%BE

Азбука на мисленето откривам само в ОЛХ. Вие откъде ги закупувате ?
Благодаря

# 414
  • Мнения: 40
Благодаря, но все пак да питам от коя година са Simple Smile В друга тема тук има линкове за изданията от 2004, така че тях ги имам и не искам да Ви притеснявам, ако са същите.

Също така дали имате представа как минава изпитът? Само писмени задачи ли са или има и кръг с беседа с детето? Някой проверява ли как се справят устно?


Не дава грешка, а пише, че са премахнали съдържанието. Нищо. Ще ги кача в Гугъл драйв тогава и ще ви пиша

# 415
  • Мнения: 24
Също така дали имате представа как минава изпитът? Само писмени задачи ли са или има и кръг с беседа с детето? Някой проверява ли как се справят устно?


Изпитът протича в един ден, в рамките на около час, детето влиза с номерче в училището, решава задачи - 10 на брой за около 40-50 мин и след това излиза. Резултатите се обявяват след около месец, без имена на децата, само с номерата.

# 416
  • Мнения: 46


Същите са от 2004-та, да. Иначе за училището са само писмени задачи - 10 на брой, всяка за определено време и от различен тип. Устно събеседване има само за детската градина

Благодаря, но все пак да питам от коя година са Simple Smile В друга тема тук има линкове за изданията от 2004, така че тях ги имам и не искам да Ви притеснявам, ако са същите.

Също така дали имате представа как минава изпитът? Само писмени задачи ли са или има и кръг с беседа с детето? Някой проверява ли как се справят устно?


Не дава грешка, а пише, че са премахнали съдържанието. Нищо. Ще ги кача в Гугъл драйв тогава и ще ви пиша

# 417
  • Мнения: 412
Не дава грешка, а пише, че са премахнали съдържанието. Нищо. Ще ги кача в Гугъл драйв тогава и ще ви пиша

При мен този линк дава грешка.
Възможно ли е да ми пратите файловете или да ги споделите през гугъл драйв или подобна платформа?
Ще съм много благодарна!

За нищо. Ако не можете да го дръпнете, направете си набързо един профил с free trial, след това ги изтегляте Азбуките и си спирате безплатния проблем период, за да не ви дръпнат някакви пари

Аз ги дръпнах оттук: https://www.scribd.com/document/5
02565924/%D0%A0%D1%83%D0%BC%D0%B5%D0%BD-%D0%93%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE%D0%B2-%D0%90%D0%B7%D0%B1%D1%83%D0%BA%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%BC%D0%B8%D1%81%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B5%D1%82%D0%BE

Азбука на мисленето откривам само в ОЛХ. Вие откъде ги закупувате ?
Благодаря
Тъкмо се чудех, защо не мога да я изтегля, моля като качите в драйв да пишете. Благодаря!

# 418
  • Мнения: 40
Тъкмо се чудех, защо не мога да я изтегля, моля като качите в драйв да пишете. Благодаря!
[/quote]

в тази тема са линковете за сваляне на Азбука на мисленето 1,2 и 3 от 2004та, пето издание

https://www.bg-mamma.com/?topic=622567.150

# 419
  • Мнения: 46
Аз точно тях имам. Искате ли ги или ги имате?

Тъкмо се чудех, защо не мога да я изтегля, моля като качите в драйв да пишете. Благодаря!

в тази тема са линковете за сваляне на Азбука на мисленето 1,2 и 3 от 2004та, пето издание

https://www.bg-mamma.com/?topic=622567.150
[/quote]

Общи условия

Активация на акаунт