За отношението към бременните жени на работното място

  • 1 054
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 404
Наистина има дискриминация....и аз съм я изпитала на собствен гръб Close...
В момента, в който разбраха, че съм бременна ме накараха да изляза принудително в болничен....с ясното съзнание после да ме уволнят - както и направиха #Cussing out...докато аз съм била в родилното със секцио ooooh!....
Леле, направо се вбесих сега като си спомня #Cussing out....

Малко офф - но как така ... newsm78

# 16
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Бях по заместване с перспектива за постоянна работа Confused....връщат човека, на чието място си за един ден, после той пак излиза болнични....а ти оставаш без работа Mr. Green.

# 17
  • в центъра
  • Мнения: 445
Страшно ми е тъжно като чета всичко това - аз не съм имала проблем - даже напротив. Работя в голяма фирма и като неин служител ползвам преференциални условия за теглене на кредити от една банка. И тъй като се сетих в деветия месец да тегля кредит колегите ми направиха всичко възможно да ми подготвят бързо документите. В самата банка също не ми направиха проблем, но и аз ходих доста навлечена (все пак действието се развива февруари месец), да не би да разберат за положението ми и да ми откажат. Не ми направиха проблем - незнам дали защото не разбраха че съм бременна или защото все пак работодателят ми се явява нещо гарант?!

# 18
  • Мнения: 8 917
А с вас постъпвали ли са така?
Не, работодателите ми са супер Peace
Не се ядосвай за нещо, което не можеш да промениш. И точно сега Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт