Hell’s Kitchen България - Сезон 4, тема №4

  • 34 288
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 612
Камен е от село Джулюница (В. Търново)
Горна Оряховица ли са написали? Не съм забелязала.
Иначе е повече и от 1000 пъти по- симпатичен от козела Николай. Както и Елена е много по- симпатична от хипопотама. Ама… тия двамата са винаги между капките. Виктория от един месец е винаги изгонената от резервации. Единственото, което прави е да спи и да грухти. А много кадърни хора си заминаха за нейна сметка. Предпочитам дори Николай пред нея. Дори той заслужава мястото на финала повече. Simple Smile)

# 721
  • Мнения: 9 174
Виктория готви - ами като говачка в стол...да ме прощават феновете ѝ !
стигна до тук заради сексуалните намеци към всички мъже . Типично поведение на лелчето от кухнята.

# 722
  • Мнения: 2 536
Да, ГО пишат. Хехе, Джулюница, Драганово, Кесарево. ...
В едното домати, в другото-зеле и в последното чалъми. Се продават.
Продваха, в един друг живот...

Извинете за офа, но който е от региона ще схване. 🤣

Последна редакция: нд, 15 май 2022, 07:51 от *Биле омайно

# 723
  • София
  • Мнения: 62 595
На мен ми се иска Николай да отпадне в двубой с Елена. На финал да останат Валентина и Камен. Типаж като него точно стъпка преди финала трябва да отпада, защото все се прави на голям тарикат. На Валентина крещенето не го понасям, изпада в истерии, но я предпочитам.

# 724
  • Мнения: 612
Виктория като я гледах снощи как се ядоса, че не тя ще ходи да яде сладолед - толкова яд не я е хващало, че е всяка вечер изгонена от кухнята. Пуст му и тумбак ненаситен, еййй.😆
Определено стигна до тук, заради плоските ѝ лафчета и чешенето на ШефчИтУ. Сигурна съм, че довечера Николай ще я помете, тя обаче ще се подмаже малко, ще пусне няколко “забавни” и “палави” лафчета и хоп ще изгори друг. Simple Smile)

# 725
  • Мнения: 2 022
Ако не друго, то поне Валя го казва "право куме в Очи".  Според мен може да готви,
но в една по- спокойна и подредена кухня.
Сценката с момичето в инв. количка беше потресаваща актьорска игра, стана ми грозно.
Цялата вечер това семейство беше пред очите на Виктория, двете жени и малкото дете се хранеха,
когато бащата завиждаше, че поне те имали храна. В момента на "развихрените чувства", когато отидоха да занесат храна и на клетото дете, и пред бащата имаше храна, и още не си бяха опразнили чиниите.
На ръце я понесоха Виктория във ФБ за този жест!  Innocent   Но никой не се сети как кълнеше...
Малката булка с едната вежда, не е толкоз кротка, докарва го като Николай, ама не може да готви милата.

Та, дойдох да ви споделя това. Харесва ми, когато си намерил мястото си и си доволен Heart

https://nova.bg/news/view/2022/05/14/368842/%D0%BD%D0%B8%D1%89%D … fUEEeKFacvfIWC6eY

Успешен ден момичета! Нека по- добрият готвач да победи!

# 726
  • Мнения: 11 566
Много е готин Трухчев. Често го виждам, май родителите на жена му живеят покрай мен. Разхожда малко детенце редовно в парка.

Тя Виктория ако беше отишла на дегустация та, за другарчето нямаше нищо да остане с тая нейна лакомия и нюню порцийките.
Николай много злобен и зъл поглед вади, да изтръпнеш направо.
Каменчо вятър го вее на бял кон, и аз мисля, че той ще си ходи.

# 727
  • Пловдив
  • Мнения: 3 358
Честно казано, то кой друг да вземе Валя на дегустацията, ако не Камен? И той си има трески за дялане, но като цяло се старае да е по-умерен по отношение на останалите.

# 728
  • София
  • Мнения: 7 872
Информация за Камен от фейса:

# 729
  • Бургас
  • Мнения: 1 227
Валя е от Манхатън, Бургас.

# 730
  • Мнения: 920
Не ги преценявайте по характер, а по това   как готвят.
Освен с професионалните си умения и качества, на работа човек отива и с характера си. От него никой не може да избяга, нито да го скрие. Особено в кухните работата зависи много повече от характерите на готвачите, темперамента им, начина на взаимодействие с колегите, както и отношението към тях.
За успешната работа там е много важна екипността, а дали ще я има или не, зависи и от характерите на всички, не само от това кой на какво ниво е кулинар. 

Професионалните и човешките качества са взаимно свързани по време на работа, може да се проявяват в различно съотношение, но винаги вървят ръка за ръка.

# 731
  • София-Младост
  • Мнения: 23 345
Факт, така е, но ние от характерите им виждаме, това дето сценария показва...Виктория я дават като непукист, Валя като дърта сврака, Николай ми е малко като фурнаджийска лопата, но много арогантен и себичен сякаш. Елена...ми е леко безлична, или може би ме дразни къде слага ударението на думите.
Камен се опитва да бъде добър с всички, ама то и така не става.

# 732
  • Мнения: 2 592
За характери говорите. Да видим.

Виктория '' Направо ще разбия на някой главата, ако реша. Ще ги убия вътре, докато спят. Ще задуша Валя със стреч, честно.''

Елена ''Вале, я виж тоя сос.'', Валя, кажи ми, да добавям ли още нещо?''... И после '' Аз с толерантността към Валя спирам. Ще види, коя е Елена''.
Това са думи за благодарност, да не се объркате.

За Николай нищо не ми се пише. Нищо!
Е, заслужават ли тези тримата да са на финал?

Последна редакция: нд, 15 май 2022, 16:45 от Ely Sa

# 733
  • София
  • Мнения: 13 659
Камен ми е много симпатичен. Проявява доброта и съпричастност. Не е подъл.

# 734
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 774

Та, дойдох да ви споделя това. Харесва ми, когато си намерил мястото си и си доволен Heart

https://nova.bg/news/view/2022/05/14/368842/%D0%BD%D0%B8%D1%89%D … fUEEeKFacvfIWC6eY

ако не се лъжа "Трухчевата къща" и МеханаТрухчев са семейният им бизнес. Доста преди кухнята на ада.

Общи условия

Активация на акаунт