Кога спряха коликите при вашите дечица?

  • 3 900
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Към третия месец, но и сега се случва понякога да има, но само за минутки....абе кофти работа са, да не кажа кошмар.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 845
Сега сме на 3 месеца без 3 дни, а коликите ни спряха още преди нова година.
Адът май е между 6 и 9 седмица.
Стискайте зъби!

# 17
  • Мнения: 1 793
Алекс беше почти на 5 месеца, когато спряха да го мъчат коликите. при нас нищо не помагаше - нито капки, нито топла кърпа, нито масажи по коремчето.......нищо.

# 18
  • София
  • Мнения: 15 221
Слава Богу, Иво нямаше колики. Или поне не са били мъчителни, защото не е плакал, не съм го забелязала да се измъчва по някакъв начин.

# 19
  • Мнения: 2 006
Ami Aleks po4ti nqma6e koliki Grinning

# 20
  • Мнения: 228
Здравей нашите колики спряха още първия месец,след като ми препоръчаха да сменя Фризолака със Милумил1.Много мами ми споделиха,че са забравили за колики с тази храна. Stuck Out Tongue

# 21
Цитат на: Moni
Здравейте:)
Понеже вече незнам на кой свят съм от тези непрестани ревове, ще съм благодарна ако споделите, кога спряха те при вашите бебоци? Казват че са до 3 месец, но на моя прятелка сина се е мъчил до 4-5 месец, а това звучи ужасно:(

Още не мога да те посъветвам за ревовете.Въпреки ,че не искам да те пропускам и този път. Laughing

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 552
На 3 месеца свършиха гадните колики. Бебка посиняваше от рев. newsm45  Беше ужасно. Мисля, че няма спасение.

# 23
  • Мнения: 294
Ели е имала колики само няколко дни, може би около седмица. Пожелавам го от сърце на всички Wink

# 24
  • Мнения: 6 315
Около 2 месеца го мъчиха коликите.

# 25
  • Мнения: 1 263
Хм Thinking как да гласувам? Още на 2-рия месец спряха....

Цитат на: Radina
Докато го кърмих имаше колики ,след като минахме на Милумила спряха т.е. около 40-45 ден  Thinking

... и при нас така...коликите бяха между 40-тия и 50-тия ден

# 26
  • Мнения: 7 821
И при двамата коликите бяха силни първия месец, после до третия отшумяха.

# 27
  • Мнения: 1 187
Някъде към 3 месец.

# 28
  • Мнения: 3 334
и при нас бяха до 3-ти месец.

# 29
  • гр.Варна, сега Германия
  • Мнения: 409
на 2,5 месеца

Общи условия

Активация на акаунт