Нека се похвалим :))))))))

  • 1 444
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Браво на Иван - това си е супер постижение за него и супер улеснение за теб!  Peace

# 16
  • Мнения: 824
newsm10
БРАВО НА ДЕТЕНЦЕТО
Ама защо да лъжеш ,кой би си го помислил.Всяко дете е различно,моето малкото е все още на памперс постоянно,храни се сам ако му позволя Joy,но не може нито да се облича,нито да се съблича сам.
Наистина си е заслужило детето ти някакъв подарък  Laughing

# 17
  • Мнения: 3 360
Браво на Иван LaughingВече е голям/ох,кога ще дойде и нашто време Rolling Eyes Laughing/

# 18
  • Мнения: 4 806
Браво на Иван ! Той е вече един малък Мъж с голяма буква (Верги, не се докачай) , щом вече може да свърши тези работи без мама Simple Smile

# 19
  • Мнения: 3 861
Вергилия, браво на Иван!!!
Явно и аз съм от лъжещите майки....

Калоян се запозна с гърнето на 7 месечна възраст и памперса го махнахме преди доста време, но наученото в яслата не е за подценяване. Съблича се сам, има проблем с обличането, но това е нормално...

# 20
  • Мнения: 2 897
Браво на Иван smile3501

# 21
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
Браво на малкия юнак!!!

А, мама да почерпи!!!

# 22
  • Мнения: 5 577
 Hug Обичам Ви!

# 23
  • Мнения: 1 448
Браво на детето  smile3501 Днес хранил се е сам, утре ще си доведе някоя мадам  Flutter

# 24
  • София
  • Мнения: 15 222
Браво на момчето!  Heart Eyes

# 25
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Браво на момчето......той вече е голям, нали така  Grinning

# 26
  • Мнения: 1 446
Браво на госпожите и лелите в яслата Wink
Значи има смисъл от ясла.
Браво на детето. Стана ми много приятно. Hug

# 27
  • Мнения: 1 425
Браво на госпожите и лелите в яслата Wink
Значи има смисъл от ясла.
Браво на детето. Стана ми много приятно. Hug
Да,винаги има смисъл........... newsm10
Айде и от мен едно голямо БРАВО! smile3501

# 28
  • Мнения: 447
Браво! Никак не е малко постижението.

Интересно какво ли ще си мислиш за една майка, чиято дъщеря е от самостоятелна, по-самостоятелна. на 1г и 2 месеца тръгна на ясла, но ве4е се хранеше сама с доста цапаници разбира се. Просто детето не искаше някой друг да го храни или пък облича, а и винаги се стреми да прави нещата "ма"(сама). рано я свалихме и от количката, щото пак "ма". Нямаше 5 години, когато я намерих с порядъ4но намазана филия.И салам си реже даже, въпреки нашето неодобрение. Като се развихри в кухнята понякога и само се чува "Егати му и работата", т.е. как можах да изсипя това на земята и т.н. ех, че се върнах в спомените си за бебешките и години...нямаше 2 години, а ме е карала да се качваме до 7мия етаж пеш само и само сама да качва стълбите(със скоросттана костенурка разбира се)

# 29
  • Мнения: 8 505
Браво на момчето!
Да,в яслата като че ли всичко се учи по-лесно и като игра-хлапетата се копират едно друго (и с белите е така обаче Wink ).

Общи условия

Активация на акаунт