Предложение - да се резнат модераторските права на Reza.

  • 1 626
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 757
Модераторката брутално злоупотребява с правата си. Страда от мания за величие, опитва се да накара потребителите да и лижат ... в противен случай пуска заплахи, трие мнения. Човек, коjто откровено се гаври с другите и прoиявява нетърпимост към чуждо мнение в комбинация с избиване на лични комплекси не е подходящ за модератор. От край време в БГ управляват психично болни и връзкари, но резултатът се вижда и не вярвам на някой да му харесва. Време традицията да се промени. Какво ще кажете?

# 1
  • Мнения: 7 640
против Naughty
Не виждам кого с какво е засегнала.

# 2
  • Мнения: 7 803
и аз съм против  Stop

# 3
  • Мнения: 5 877
Харесвам Реза и одобрявам модераторската й дейност. Против.

# 4
  • Мнения: 4 447
Бъди конкретна, NikiFin! Дай пример!
Тук май никой не е забелязал подобно отношение!

# 5
  • Мнения: 2 757
Аз съм забелязала и не само аз. Това, че забелязалите още не са се появили и изказали не значи, че не съществуват - не ги погребвайте скоропостижно.
Освен това забелязахте ли каквои направи Reza.Премести темата ми тук дето никой не чете, а там дето я пуснах я заключи за да може бързо да замине назад и никой да не я види повече. Типично поведение за нея. Странно е, че не забелязвате очевидни неща. Явно и тези, които са я избрали са имали проблем със забелязването на недостатъците като модератор на въпросната персона

# 6
  • Мнения: 4 414
ще кажа, че:
1. прочетох доста обидни квалификации:Страда от мания за величие, опитва се да накара потребителите да и лижат, избиване на лични, комплексипсихично болни и връзкари /не съм срещала постове, в които Реза да употребява такива/
2. прочетох непотвърдени с доказателства- цитати неща:пуска заплахи, опитва се да накара потребителите да и лижат, откровено се гаври с другите и прoиявява нетърпимост към чуждо мнение,брутално злоупотребява с правата си/аз такива неща не съм забелязала, ако има- цитирай/
3.триенето на мнения е част от задълженията на модератора. не съм била свидетел на триене на мнения, без основателна причина.
4.интернет не е пространство, където всеки може да обижда, напада и да се държи безобразно, защото е скрит зад ник. поне частта от интернет, наречена БГ-мама, не е такава. това до голяма степен се дължи и на модераторите. Реза си изпълнява задълженията.
в заключение: четете си правилата и ги спазвайте, за да не бъдете трити! а не да махаме модератора, защото не ни дава да си обиждаме, изказвайки мнение!
темата е правилно преместена! В здравния форим се обсъждат здравни проблеми! чудно, как не забелязваш?!

# 7
  • Враца
  • Мнения: 5 219

Освен това забелязахте ли каквои направи Reza.Премести темата ми тук дето никой не чете, а там дето я пуснах я заключи за да може бързо да замине назад и никой да не я види повече.
Темата правилно е преместена тук, защото това е мястото, в което се разискват теми за управлението на форума и предложения.

# 8
  • Мнения: 23 392
Реза за кой подфорум се грижи?

# 9
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192

Освен това забелязахте ли каквои направи Reza.Премести темата ми тук дето никой не чете, а там дето я пуснах я заключи за да може бързо да замине назад и никой да не я види повече.

Премести я там, където и е мястото. Не я изтри, а можеше, нали?

# 10
  • Мнения: 14 512
тука наистина забелязвам напоследък че бая се трие и моделира. ама кво да направим - нали сме в страната на модераторите /като от "властелинът на пръстените" звучи, а?/. в някои подфоруми /като "искам бебе" например/ по едно време гласуваха за модератор, не знам това годишно ли се прави или само там е било изключение.
общо взето нищо не може да се направи - свеждаш глава и мислиш  и обмисляш хубаво преди да напишеш нещо, било то и шега, щото "всеки разбира по различен начин хумора"
не се впрягай - и без това този форум е само една виртуална реалност.
между другото интересен ник - това не беше ли от филма "кое е това момиче"

# 11
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Премести темата ми тук дето никой не чете, а там дето я пуснах я заключи за да може бързо да замине назад и никой да не я види повече.

Може би просто не си имала случай да се информираш, но това което направих е премествайки темата да оставя линк към нея, за да могат хората от другия форум да я намерят тук.
 Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 811
Щом си недоволна пусни анкета-предложение.

Не съм съгласна с теб, но как да го изразя като няма анкета?!?

П.П. Мястото на темата е тук.

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 371
тука наистина забелязвам напоследък че бая се трие и моделира. ама кво да направим - нали сме в страната на модераторите /като от "властелинът на пръстените" звучи, а?/. в някои подфоруми /като "искам бебе" например/ по едно време гласуваха за модератор, не знам това годишно ли се прави или само там е било изключение.
общо взето нищо не може да се направи - свеждаш глава и мислиш  и обмисляш хубаво преди да напишеш нещо, било то и шега, щото "всеки разбира по различен начин хумора"
не се впрягай - и без това този форум е само една виртуална реалност.
между другото интересен ник - това не беше ли от филма "кое е това момиче"

Стига вече сте се правили всички на многострадалните Геновеви Crossing Arms Помислете малко защо се трие и се местят теми. В крайна сметка това е форум и като такъв той си има правила, които апропо са за това да се спазват. А ние модераторите сме тук за да следим за спазването на тези правила...на който не му харесва прав му път.
Относно темата - предложението се отхвърля. Тръгвам на уроци при Реза аз....много съм мекушава..требе вълчи зъби тука Crazy

П.П който питаше...колежката Реза е мод на "Майките"

# 14
  • Мнения: 2 757
ще кажа, че:
1. прочетох доста обидни квалификации:Страда от мания за величие, опитва се да накара потребителите да и лижат, избиване на лични, комплексипсихично болни и връзкари /не съм срещала постове, в които Реза да употребява такива/
2. прочетох непотвърдени с доказателства- цитати неща:пуска заплахи, опитва се да накара потребителите да и лижат, откровено се гаври с другите и прoиявява нетърпимост към чуждо мнение,брутално злоупотребява с правата си/аз такива неща не съм забелязала, ако има- цитирай/
3.триенето на мнения е част от задълженията на модератора. не съм била свидетел на триене на мнения, без основателна причина.
4.интернет не е пространство, където всеки може да обижда, напада и да се държи безобразно, защото е скрит зад ник. поне частта от интернет, наречена БГ-мама, не е такава. това до голяма степен се дължи и на модераторите. Реза си изпълнява задълженията.
в заключение: четете си правилата и ги спазвайте, за да не бъдете трити! а не да махаме модератора, защото не ни дава да си обиждаме, изказвайки мнение!
темата е правилно преместена! В здравния форим се обсъждат здравни проблеми! чудно, как не забелязваш?!

Това, че не си изпитала несправедливостта и на гърба си явно ти е достатъчна причина да си мислиш, че не съществува. Но това не променя факта, че има хора, която тя си е нарочила и умишлено унижава и обижда не с думи, а с поведение и отношение - не си ли чула, че и така можеш да обидиш човек? Е , тя е чула и успешно и безнаказано използва правата си да го прави. Примери няма да ти давам, защото виждам, че си на нейна страна и каквото и да ти се покаже като аргумент, ще намериш начин да я оправдаеш. Темата ще я разберат само пострадалите - ти явно не си достатъчно предизвикателна и си просто подмазвачка. Другия вариант е да си приличате с нея и да се поддържате. Квото и да е - не очаквам от такива хора да разберат какво имам предвид

Общи условия

Активация на акаунт