Да се ОПЛАЧЕМ и да поспортуваме ... през май

  • 77 364
  • 2 439
  •   1
Отговори
# 1 125
  • Пловдив
  • Мнения: 40 858
Ясно...

Сиросче, поздрави!

# 1 126
  • София
  • Мнения: 13 953
Да го поздравиш от мен ТН. Аз се уморих яко днес. Готвих за децата, пазарувах, прах и сега разпускам с канаста.

# 1 127
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 186
пак съм гид.
ошетахме сума ти магазини, пихме кафе, купихме си сладки.
и аз намазах, че с дрешки вече не могат да ме изкушат, ама онези сиропирани топченца,....

мноооого ходене, ама народа го е казал - луд умора няма Simple Smile Simple Smile Simple Smile

димитровградския пазар не съм виждала лично, но една година моичкият гордо ми представи "далаверката" си от там 10 тениски и 10 чифта чорапи за забравих колко лева.
изключително случайно пералнятя ги съсипа още на първото пране, онова, дето е преди първото обличане. Wink
ка' па щяло да го оставя да ги носи!
те замирисват само като ги погледна.

# 1 128
  • Мнения: 7 881
Вчера голямо мотаене през деня, доста неща отметнахме, други- купихме, че  вечерта бяхме и на много приятно събиране.
Днес оправям гардероби и готвя основно. А, да- и перални пускам, разбира се.
ПиЙ ми се, ама имам само от онова вино, гадното.

# 1 129
  • София
  • Мнения: 9 647
Здравейте!

Пуснах днес една въдичка, но нямах резултат. Опитах се да тествам някого от реала, за когото подозирам, че чете тук, като споменах за нещо, което съм споделяла с вас, но леко го префасонирах, за да видя реакция. Реакция нямаше, но все още смятам, че съм на прав път. Аз по принцип внимавам какво пиша тук, така че не ми е драма, но ми е интересно да тествам. 😁

Мързелота, завидОх за мястото за четене. Онуй, дет не го назоваваме вижда ли се от там? Върза ли цвят вече? Или му е рано? Нищичко не разбирам от земеделие, както си пролича.

# 1 130
  • USA
  • Мнения: 2 156
Ех, че сладко мързелотче😍
И на беболинка гръбчето и шапото😍
Бобчи, първо разбрах, че и ти си на хамака, пък то било хамаЛка, ней добре в неделя да се бъхтиш.
Добри, покажи сиропираните😋😋
Сиросче, /Орахаля ме поправя на ‘сирийче’😂/ да е жив и здрав ТН!
Тили, прати недовършений за друга пиячка, щом виното не става😉
Нагрух и наспорт от мен!

Последна редакция: вт, 17 май 2022, 17:04 от SkyBlue

# 1 131
  • Пловдив
  • Мнения: 40 858
Скайче Heart Eyes  Тия всите вкуснотии и за едене, и за пийване ти ли ги приготвяш или те на теб? Grinning

# 1 132
  • Мнения: 7 881
Скайче, пускай по- честичко снимки, моля! Hug
Нали знаете- като няма риба и ракът е риба. Simple Smile
Отворих онова, гадното. Давам втори шанс. Ако пак ми напомня за себе си на следващия ден, най- безцеремонно ще спра да го купувам!!!
Така де, наспорт!!!

Иначе неДовършениЙ се прибра мокър от пот, каталясал след близо 80 км преход с колелото, имам други задачки за него. Това днес реших да му го спестя.

# 1 133
  • USA
  • Мнения: 2 156
Аа, чак толкУз не съм добра, тъй че ТЕ на мен. Особено такъв коктейл абсурд да докарам на пластове.

# 1 134
  • Пловдив
  • Мнения: 40 858
Аа, чак толкУз не съм добра, тъй че ТЕ на мен. Особено такъв коктейл абсурд да докарам на пластове.
още по-хубаво ми прозвуча! Wink

# 1 135
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 491
Следобедно кафе пихте ли?


Не знам какво и що са трили вчера, ма ней честно да затриват красотите на Скай!

# 1 136
  • Мнения: 7 319
Ох, Скай Heart Eyes
Видях малкото Мързелотче и Беболинка, куклички!

Напълних терасата с пране. Дано не завали. Снощи излязохме и ни застигна дъжда. Успяхме да стигнем крайната цел малко преди дъждът да се усили, но пак се понамокрихме.

ДобрЕ, повечето издържаха успешно първата пералня Wink
Качество не очаквам, но ми е добър вариант за ходене на пазар, за бира на кварталната каравана, за плажа. За тези цели ще купя същото и оттук, но сега съчетахме с разходка и пазарски емоции.

От крясъците на съседката разбрах, че има мач и кой води Joy Убегна ми само точният резултат.

# 1 137
  • София
  • Мнения: 18 746
Левски водят с 1.

# 1 138
  • Мнения: 12 235
Прекрасни снимки, дами!
Мисля, че Скай първа видя метлата, защото сама влезе, за да си свали снимките и разбра. Аз познах влизайки да видя кой пост ми е харесан, а бях сигурна, че беше последен на страницата, когато го публикувах. Сега беше по средата ѝ някъде.

# 1 139
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 186
Бърдиии, пералнята беше невинна, но все някой трябваше да е нарочен.
Абе разбра ме ти, но се закачаш.

Кой искаше са види сиропираните топки?
Вижда се, не не см ги докосвала, нали?

Яяя, поизпарили са се. От жегата ще да е.

Общи условия

Активация на акаунт