Да се ОПЛАЧЕМ и да поспортуваме ... през май

  • 77 278
  • 2 439
  •   1
Отговори
# 2 100
  • Пловдив
  • Мнения: 40 807
Добрутро!

# 2 101
  • Мнения: 14 802
Добро!
Мисте,капни малко млекце в мойто кафенце. 🤪
Леле в 5 часа какъв дъжд се изля! С гръмотевици през 2-3 секунди. Ужас. Подскачах в кревата. 😆
Хубава събота! 🥰

# 2 102
  • Мнения: 18 507
Аз пък се излежавах, преди да започне да гърми и като гръмна, скочих и подкарах кучето навън. Да върши там набързо, каквото ще върши, преди да се изсипе. То пък заваля за толкова кратко, че само дето бързах.

# 2 103
  • Мнения: 2 797
Ма как сладка царевица удавена в оцет!!!!
Ако е само царевица (варена,печена на скара, във фолио на жар) първа съм се подредила, но с оцет - не ме търсете, няма да я близна.
Изпих си кофата с кафе и се чудя каква да я захвана. Навън  се е намърщило, аха да завали, значи прането отпада. Ще умувам, може и цял ден - аааа трябва да сложа новия акумулатор. Досега съм махала само, я кажете първо плюса трябва свържа, нъл тъй. Логиката ми е, че трябва да карам по обратния ред. Щом при сваляне първо махаме клемата от минус а, то при слагане първи трябва да е плюса?!
П.с 13-че, видях те - супер, секси маце!

# 2 104
  • Мнения: 12 152
Точно така. При изключен двигател, фарове и т.н. и след това добре затягаш двете клеми.

Хайде добро утро и от мен. Тук е мрачно, дано не вали, защото вече прострях едната пералня и се въртят чаршафите. Все се надявам, че ще съхне бързо, че колкото и да ми е голяма терасата и тя си има капацитет. А в сушилнята пускам само хавлии по това време на годината.

Хубава събота!

# 2 105
  • Мнения: 7 261
ПобъркАхте се с тоз грах Simple Smile Давам ви и моя, остана от вчера.

Ние сме на село. Мъжовете се занимават с изкопно-ремонтни и строителни дейности. Жените пием кафе и се чудим къде да отидем да харчим пари.

Снощи се видяхме малко с приятели и настроението е по-различно. Притеснявах се за МУ, но днес е по-добре, даже се наспа.

# 2 106
  • Пловдив
  • Мнения: 40 807
Бърд, отвъд балкана ли? Браво на жените Wink

Аз се изнервям, щото още се мотат у свеки, а път ни чака към нашите, абеее...МУ иска всичко да оправи, ма то тъй на зор не става.
Смуча валидол.

# 2 107
  • Мнения: 7 261
Не, Мисте, съвсем близо до Пловдив - затова и вариантите за харчене на пари са много и разнообразни Simple Smile Тук са моите хора, оттак балкана са свекини.
Вие искате за един уикенд да минете и през вашите и през свекини, ли?

# 2 108
  • Пловдив
  • Мнения: 40 807
Аха...ами искам, ама ще е на тагъдък Head Band  че все няма време. От Великден не сме ходили при нашите, че са по-далеч. Абе за обед ще е , ама...ме обичам така да ми е пришпорено.

# 2 109
  • Мнения: 15 356
Дами,днес да направите по един наспорт за наша Звери,стана на две годинки и 57 минути.

# 2 110
  • Мнения: 7 800
Честита да е Звери.
Първото ми сериозно гадже също празнува днес.


И аз обичам оцет! Много, прекалено много дори.

# 2 111
  • Варна
  • Мнения: 10 592
Честита да ти е, Бобчи, целувки ❤️

# 2 112
  • Пловдив
  • Мнения: 40 807
Бобчи, да ви е здрава и усмихната! Heart

Тили, къде па помниш? Grinning

# 2 113
  • Мнения: 18 507
Честита да е Звери! Щастлива и здрава да расте!

# 2 114
  • Мнения: 12 152
Да има щастливо детство Звери, да расте послушно дете!

Аз обичам оцет, но ябълков, от домашното ни производство.

Общи условия

Активация на акаунт