Дрехи за бременна мама

  • 1 175
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 393
   Аз имах един много голям панта лон,който не носех и сега просто го преправих с ластик.Все още мога да го нося,а съм в 7 месец,май ще ми става и другия месец.

# 16
  • Мнения: 173
Много ви благодаря за магазинчетата, утре в обедната почивка тръгвам да ги издирвм един по един

# 17
  • Мнения: 6 461
ами аз бременността си я изкарах с панталони с по-ниска талия...просто увеличавах размерите
Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 4 588
Аз вчера си купих едни дънки за бременни с ластик и връзка и дне с съм с тях на работа Simple Smile Обаче има малък проблем - малко се свличат, защото очевидно още са ми големички (макар,че са S), колкото и да стягам връзките. : Sad Но нищо, има време... Сигурно в скоро време ще ги запълня preggo

# 19
  • Мнения: 1 986
 Друг вариант е да разпориш отстрани някой твой панталон и да пришиеш ластична платка ThinkingВ някои магазини за бременни/включит. и този,в Търново/ не винаги можеш да си намериш нещо качествено и удобно,да не говорим,че повечето дрехи са прекалено скъпи и не си струват парите... Confused

# 20
  • Мнения: 5 391
rojbeto, магазина, за който една мацка ти е споменала, зад клиника Медикус вече е изместен на улица "Ангел Кънчев", успоредна на "Петко Д.Петков".В една нова сграда се намира.Другият е този, за който вече са ти споменали е на улица "Петко Каравелов", другата успоредна на "Петко Д.Петков".Успех!  bouquet

# 21
  • Мнения: 64
Здравей Филип@,
но аз вчера ходих в м-на зад Медикус /точно до кл. лаборатория/.Може би преди е имало
друг м-н?Днес мисля да го посетя пак и ще поразпитам.

Общи условия

Активация на акаунт