НОЕМВРИйското човече е готово да сяда и света шарен повече да опознава! - Тема 4

  • 18 593
  • 751
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 872
Често на християнчето! Аз реших да го кръщавам догодина.
Моето момче е голям палавник. Дайте идея с какво да затварям ниските чекмеджета 🤔Гледах едно лепящи райбери, но ме притеснява лепилото им. Все пак искам и интериора в къщи да поопазя и него самия.
Търся идеи и за легло. Вече се изправя сам в кошарата и е много опасно, защото се накланя напред. Той още спи в next to me, макар, че е голям. И за него и мен е удобно, но ще я сменям.
Преди 21:30 - 22:00 ч не заспива. Много играе, голям кеф му е, че се изправя сам и само тренира😆😆Много прави брррр и ррррр. Много сладко! Аз понеже късно съм казала р и ми е много интересно да чувам това от него. Много си бърбори като цяло, пляска, маха, прави боц, гушка, хапе и все такива😆😆Може би ще стане зъболекар 😉 Много му е интересно да ни пипа зъбите /не, че съм ок с това/. Може би защото той има доста /осем/ и му е интересно и на възрастните да ги пипа. Вече не стои мирно и кротко като отидем при личната. Нещо не ги харесва тези с маските и престилките😆

# 751

Общи условия

Активация на акаунт