Ваксини.Полза или Вреда? Ваксинационни Програми.

  • 159 590
  • 1 822
  •   1
Отговори
# 1 755
  • Мнения: 700

Omega
"Но аз вече нищо не казвам.Говорих,говорих...Гледат ме като смахната.Ами и аз вече гледам на тях като такива. Simple SmileЖалко за децата,че те го отнасят. "

Омега и аз така.  Май на доста хора им харесва да ги лъжат  Shockedили да им дават откъслечна информация, което си е пак лъжа според мен.

# 1 756
  • Мнения: 1 737
но никой не потвърди реално да е глобен или да е имал проблеми със сестрата в училище, което на нас ни предстои през септември.  При нас личната лекарка изобщо не направи въпрос просто каза, че трябва да и се разпишем и толкова.

Аз писах съвсем скоро за 2 такива случая, няколко страници назад.

# 1 757
  • Мнения: 4 392
Ами че така е, тази мама ( първата цитирана), вместо да се съветва по съмнителни форуми си е било редно да поиска от лекаря да изпрати съобщение за сериозен страничен ефект до Ангенцията по лекарствата.
Да, и той ще и каже: О да, госпожа, веднага ще изпратя!! hahaha
Тези теми откога ги търкаляме тук, но досега не съм чула никой лекар да е съобщил официално за страничен ефект от ваксина. Нали това казвам: Те се позовават на листовките, където няма описан такъв ефект, но не правят нищо, тази листовка да се актуализира. И така се завърта омагьосаният кръг. Кой лекар ще си развали рахатлъка, кой? Много са малко. А да кажеш, че всички майки са спящи..не е така.
Някои се интересуват, четат.
Но наистина, ако бъдат притиснати след всяко пряко неблагоприятно последствие след ваксина, да  уведомяват официално инстанциите, дали ще е така?! Не е зле, да се помисли върху това. Натиск трябва!! Отваряйте очите на всяка майка, имала такъв случай с детето си..!

# 1 758
  • Мнения: 2 761
Там е работата,че много от реакциите се появяват  доста по-късно и трудно се доказват,че са причинени от ваксината.Какво да говорим, след като за конкретния случай,който е станал непосредствено след това,  онази  извър6ителка е отрекла да има връзка.
Пък за незнанието от страна на майките и престъпното невежество на някои просто нямам думи.Скоро бях кръстосала 6пага с една дето бе6е пуснала тема колко страдала,4е детето и вдигнало Т,имало ка6лица и било като парцал след ваксина,оба4е това било нормално?!Така и не разбрах за6то бе6е пуснала темата .

Отваря6 им о4ите,Амарена,ама те не искат да гледат...
Ина4е съм съгласна с теб.

# 1 759
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Днес личната ме предупреди, че другият месец трябва да заведа дъщеря ми, която през септември ще е първокласничка за ваксинация- полио, ДТК и манту. Задължителни били и това е! А аз НЕ ИСКАМ!!! smile3511
Няма ли начин да ги избегнем Weary

# 1 760
  • Мнения: 1 089
Като чета направо се чудя, как съм пораснала толкова здрава умна и красива, като са ми направени всички ваксини....

# 1 761
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Аз също съм пораснала, ама се оказа, че имам Хашимото. Ако не знаеш - това е автоимунно заболяване. Защо се е появило ли? Ами не знам. Аз също имам всички ваксини.

# 1 762
  • Мнения: 1 089
е именно затова се чудя...Grinning

# 1 763
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Като чета направо се чудя, как съм пораснала толкова здрава умна и красива, като са ми направени всички ваксини....
Чукай на дърво. Но здравето не е даденост и не е вечно.
Моите деца направиха тежки алергии като по-малки.

# 1 764
  • Мнения: 4 392
Като чета направо се чудя, как съм пораснала толкова здрава умна и красива, като са ми направени всички ваксини....
Забрави "и скромна". Grinning
Това също сме го коментирали..Викай "пу- пу" и не се заигравай с подобни изказвания. Wink

# 1 765
  • Мнения: 1 089
За скромна мисля, че е видно. Не се заигравам, мисля, дали мога да спра да получавам сведения за нови отговори от тая тема...

# 1 766
  • Мнения: 5 500
За скромна мисля, че е видно. Не се заигравам, мисля, дали мога да спра да получавам сведения за нови отговори от тая тема...
Чудесна идея  Peace бих те подкрепила!

# 1 767
  • Мнения: 4 392
За скромна мисля, че е видно. Не се заигравам, мисля, дали мога да спра да получавам сведения за нови отговори от тая тема...
Не можеш. Ако не ти харесва, просто не я отваряй. Темата и без друго много е набъбнала. Вероятно скоро ще се отвори нова.

# 1 768
  • Мнения: 1 089
и аз на това се надявам, близо 90 страници - време си е за подновяване
макар че не разбирам, за какво точно иска да ме подкрепи Afrodita... ама няма значение...

# 1 769
  • София
  • Мнения: 12 277
  Да и аз се бях замислила за нова темичка, че трябва да се пусне. Дали ще е възможно на първа страница на новата да съберем основните линкове, филми и статии, които касаят проблема?

Общи условия

Активация на акаунт