На пазар в Одрин, Лозенград и Чорлу - 40

  • 71 531
  • 740
  •   1
Отговори
# 615
  • Ропотамо
  • Мнения: 146
И аз пазарувам домашни потреби от Карачата.
Има и опция онлайн с доставка до магазин.

Питах за тези тигани преди време, дали стават и за фурна заради дръжките, рискувах с един на 200 градуса, нищо им няма:
https://www.krc.com.tr/urun/karaca-biogranit-stella-gri-11-parca … yeli-tencere-seti

И да споделя, че не съм доволна от перилния течен на Юмуш. Гола вода, в пряк и преносен смисъл.
https://www.migros.com.tr/yumos-sivi-camasir-deterjani-siyah-ve- … 2520-ml-p-1d1ffe2
В какъв срок се доставя продукта в магазина, и при регистрация в сайта, не искат ли ТР за връзка, потвърждение? Че нещо  в магазините им в Лозенград много слабо зареждане на чаши за кафе и сякаш оутлет модели.

# 616
  • Пловдив
  • Мнения: 466
Здравейте!
Да помогнете с актуална информация откъде в Пловдив е добре да купим лири?
Обмен ва EUR, USD на място по-добър вариант ли е?
Ние купуваме от Тавекс на Думаята.

# 617
  • Пловдив
  • Мнения: 5 988
И аз купувам лири от Тавекс.

# 618
  • Мнения: 67
Здравейте,трябва ли пълномощно на колата,когато собственикът на автомобила  е пътник,а не шофьор?

# 619
  • Мнения: 366
Здравейте,трябва ли пълномощно на колата,когато собственикът на автомобила  е пътник,а не шофьор?
Не

# 620
  • Бургас
  • Мнения: 6 240
Не съм пробвала да поръчам онлайн, не знам. Видях, че има такава опция, а и в единия им магазин в Лозенград имаше подготвени такива поръчки, като бях веднъж.

# 621
  • Мнения: 2 585
Здравейте,трябва ли пълномощно на колата,когато собственикът на автомобила  е пътник,а не шофьор?
Не

Не съм съгласна, искат се документите на шофьора и автомобила на едно от гишетата. Ако ще се сменяте когато минавате границата и собственикът шофира автомобила си на границата, а преди и след границата кара някой друг е ОК и без пълномощно. Няма как да изпишат обаче, че автомобилът напуска страната с шофьор, който не е неин собственик. Simple Smile Освен, ако разбира се не направят някакъв единичен компромис служителите да си затворят очите. На мен обаче не ми се е случвало.

# 622
  • Мнения: 3 286
Sonya_Dimitrova това абсолютно не е вярно. От години минаваме с автомобил на мое име карана от друго лице и аз съм в колата. Нито съм се сменяла нито някой е правил проблем.

# 623
  • Мнения: 366
Здравейте,трябва ли пълномощно на колата,когато собственикът на автомобила  е пътник,а не шофьор?
Не

Не съм съгласна, искат се документите на шофьора и автомобила на едно от гишетата. Ако ще се сменяте когато минавате границата и собственикът шофира автомобила си на границата, а преди и след границата кара някой друг е ОК и без пълномощно. Няма как да изпишат обаче, че автомобилът напуска страната с шофьор, който не е неин собственик. Simple Smile Освен, ако разбира се не направят някакъв единичен компромис служителите да си затворят очите. На мен обаче не ми се е случвало.
Многократно сме минавали така. Даже последния път преди 3 дни на Лесово. Но може на другите КПП- та да не е позволяват.

# 624
  • Мнения: 5 111
И ние така винаги минаваме. Половинката е собственик на колата, аз карам. И не само към Турция, но и към Сърбия. Щом собственикът е в колата, няма нужда от пълномощно.

# 625
  • Пловдив
  • Мнения: 1 014
Потвърждавам и аз, на КА много пъти сме минавали със собственика в колата, без да шофира той.

# 626
  • Мнения: 2 467
Някой знае ли какво е положението на МТ в момента (към 20.00ч)има ли голяма опашка от Турция към България?

# 627
  • Мнения: 2 892
Здравейте!
Как е в момента плащането с карти, пак ли е по-висок курса?
Последно бяхме почти преди 2 месеца и наистина курса по който ни беше осчетоводила банката не бе изгоден както предишните пъти.

# 628
  • Мнения: 3 286
Аз да похваля един шоколадов пудинг. Не купувам такива неща, но този ме изкуши да го пробвам заради шам фъстъка. Голяма вкусотия се указа.

# 629
  • Пловдив
  • Мнения: 5 988
Миналата седмица плащах с карта на Райфайзен банк - курсът беше 0,11

Общи условия

Активация на акаунт