На пазар в Одрин, Лозенград и Чорлу - 40

  • 71 211
  • 740
  •   1
Отговори
# 630
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 773
Винаги плащането с карта е било най-изгодно...освен С ДСК. Да няма някакви новости, че са тези въпроси?

# 631
  • Мнения: 3 758
Винаги плащането с карта е било най-изгодно...освен С ДСК. Да няма някакви новости, че са тези въпроси?
Курса на ДСК е регулиран от доста време.

# 632
  • Мнения: 1 340
Четвъртък петък събота неделя плащах с карта на ОББ и още не са осчетоводени транзакциите. Което не е много ОК ако курса мръдне. Ще пиша като осчетоводят.
Вече мога да съм полезна с препоръки за магазин за пердета. Освен това има до днес 50% намаление на всичко в Мадам Коко.
P.S. Курса на ОББ ми "хвана" на 0.11 лв

Последна редакция: вт, 14 юни 2022, 08:38 от sevgito

# 633
  • Мнения: 202
Здравейте групичка 😀,

Много сте полезни с информацията, която пишете. Прочетох първия пост, но въпреки това за мен останаха неясни въпроси. Ще съм ви много благодарна, да прочета вашите съвети. Със съпругът ми сме решили като се приберем в България за отскочим до Одрин, тъй като все по-често чета и чувам, че се ходи там за пазаруване. Бих искала да ви попитам с каква карта за телефон сте, да предложите и място за пренощуване и как правите резервация, предварително или и на място може да се намери. Друго, което ми направи впечатление е, че имало ограничения за покупки като се преминава границата. Основно искаме дрехи и обувки за нас и децата, дамски чанти, раници.. Знам, че въпросите ми са ви задавани многократно, но бих се радвала на отговори.

# 634
  • Мнения: 5 184
Мястото за нощувка зависи много от мястото за пазаруване Simple Smile Ако ще ходиш в Марги и на синия + Мигрос в близост препоръчвам А плюс, резервирахме с букинг, на живо е много по-добре, от колкото на снимките. Закуската е колкото да залъжеш, но сиренето им беше страхотно!

# 635
  • Мнения: 202
Основно мислим за двата мола и пазара в петък. Каквито магазини за дрехи има да ги обиколим. А в Мигрос какво продават?

# 636
  • Мнения: 3 554
Мигрос е от типа на Кауфланд. Основно са хранителни продукти, но има и козметика, дрехи, канцеларски материали, домашни потреби. Зависи от големината на Мигрос-а, колкото повече М има пред името му, толкова е по-голям магазинът. В Одрин мисля, че най-големият е в бившата Кипа.

# 637
  • Пловдив
  • Мнения: 5 958
Ние отседнахме в Duvan Prestige миналия уикенд, на 1минута е от Мол Ераста.

# 638
  • Мнения: 7
Здравейте ! Вече 4 пъти ходим до Одрин и преди да си тръгнем минаваме през Мигрос за хранителни продукти. Но от известно време забелязвам коментари във фейсбук групите , че Мигрос е доста скъп магазин. Ще може ли да споделите вие от кой хранителен магазин пазарувате?

# 639
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 773
Тугра. Simple Smile

# 640
  • София
  • Мнения: 30 208
Малко отзиви, макар и да не съм пазарувала лично, донесоха ни ги.

Скрит текст:
Добра лютеница, но не останахме възхитени, както очаквахме.

Скрит текст:
Много добър кашкавал.

Скрит текст:
Добро масло в ужасна опаковка- тънка, която се къса при рязане от маслото.

Скрит текст:
Не ни допадна това сирене.

Скрит текст:
Не лошо мляко, леко кисело, но не сме супер очаровани. Вкисна бързо, което говори, че е истинско.

Скрит текст:
Не се хареса вкъщи.

# 641
  • Мнения: 464
Здравейте ! Вече 4 пъти ходим до Одрин и преди да си тръгнем минаваме през Мигрос за хранителни продукти. Но от известно време забелязвам коментари във фейсбук групите , че Мигрос е доста скъп магазин. Ще може ли да споделите вие от кой хранителен магазин пазарувате?
[/quote

Ако търсите качество, ясен срок на годност и описан състав вече няма да намерите евтино.
В най-добрият случай цената ще бъде десетина процента по-ниско от тук.
Но има някой храни и подправки, които тук се намират само в арабски и турски магазини, та те си заслужават.

Последна редакция: вт, 14 юни 2022, 16:15 от Tony Maria 22

# 642
  • Мнения: 2 585
За този кашкавал потвърждавам, че е хубав, поне според вкуса и на нашето семейство.


Това сирене ние го харесваме. То е малко безсолно и твърдичко и наистина не на всеки му харесва.

# 643
  • Пловдив
  • Мнения: 1 385
Здравейте ! Вече 4 пъти ходим до Одрин и преди да си тръгнем минаваме през Мигрос за хранителни продукти. Но от известно време забелязвам коментари във фейсбук групите , че Мигрос е доста скъп магазин. Ще може ли да споделите вие от кой хранителен магазин пазарувате?

Аз пазарувам от Bizim toptan market,Bim,File market,Carrefour,Onur market,малки частни магазинчета,в които се продават сирена,кашкавали,маслини,туршии,халва,последният път от такъв магазин в Чорлу купих бял и кафяв течен шоколад на килограм,може и да се опитва.Но вече не е евтино и в Турция.

# 644
  • Мнения: 6 812
Цените са почти еднакви по супермаркетите. Като че ли в BIM ми се струва малко по-евтино.
Но имайте предвид, че и пандемията, и войната оказаха влияние, защото последно бях пътувала преди пандемията и 200 лв едвам изхарчихме в Турция преди багажника да се отвори сам, сиреч разбирай бяхме натъпкали колата до горе.
Началото на май месец ходих тази година. Пак за около 200 лв пазарувахме, но доста място остана в багажника.
Цените са вдигнати много, някои неща даже със 100%. За пример лекарство, което купувам от одринската аптека до Марги излизаше 8 лв и някакви стотинки. Сега го купих за 17,60. Пак е по-евтино от България, но все пак.

Общи условия

Активация на акаунт