На пазар в Одрин, Лозенград и Чорлу - 40

  • 71 534
  • 740
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 912
Здравейте, предлагат ни пътуване до Одрин за да си накупим аксесоари за баня. Ще търсим шкафче, смесители, душове, дребна санитария. Може ли да ми препоръчате магазини?
Чета че цените доста са се вдигнали. Дали все още е по-изгодно от България, че ще трябва да си калкулираме и пътни от Варна?

# 646
  • Мнения: 2 585
Според мен е по-изгодно, ако търсите стандартни неща, ако търсите нещо по-специално, по-различно и по-висок клас може да ви излезе на същата цена като в България, но разнообразието на модели в Турция е несравнимо с предлагането в България. Simple Smile

# 647
  • там където има винаги вятър
  • Мнения: 2 423
Кога беше "сезона" на  гастарбайтерите, т.е. опашките по границата да са ...
Ходихме до Одрин, има-няма преди месец, но ММ иска пак да отидем. Май сме единствените които не се интересуват от покупки, дори и баклава може да не вземаме според него, че последната не ни хареса, а беше от магазин с "голямо" име - въпрос на вкус Thinking

# 648
  • Мнения: 5 203
Всяка година се измества, тази е 9-13 юли. И ние се чудим кога да отскочим, че ще ми трябва още Енокс -.-

# 649
  • Мнения: 202
В групата си във Фейсбук, Денислав Алексиев е публикувал видео, в което казва, че очакванията за повишен пътникопоток са от 20 юни.

# 650
  • там където има винаги вятър
  • Мнения: 2 423
Всяка година се измества, тази е 9-13 юли. И ние се чудим кога да отскочим, че ще ми трябва още Енокс -.-

Ако е така - добре, има още време, но....

В групата си във Фейсбук, Денислав Алексиев е публикувал видео, в което казва, че очакванията за повишен пътникопоток са от 20 юни.

И аз от там чух, че тия дни се очаква.

# 651
  • Мнения: 1
Здравейте,
Ще се ходи до Одрин и искам да намеря - "МАТСАН ДОЙЧ крем 30 мл ЧЕРВЕН АНТИРЕВМАТИЧЕН" , но незнам как.Дали ще има кой да ми помогне Wink

# 652
  • Мнения: 471
Знаете ли дали от Гърция към Турция работи пункта Пазаркуле? Помня, че по времето на ковид не можеше да се минава, но сега дали скоро някой е минал, за да каже. Ще сме на почивка на Тасос и се чудя дали да не минем на прибиране през Одрин за 1 нощувка, но ще е на 02.07. Предполагам оттам няма гастарбайтери.

# 653
  • Велико Търново
  • Мнения: 94
Работи, на 20.05 минахме от там

# 654
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 367
Здравейте, при последното ми пазаруване от Карфур ми дадоха карта за намаление. Знаете ли за какъв период е валидна?Питах момичето на касата,но не говореше английски и не ме разбра какво я питам.

# 655
  • Мнения: 54
Здравейте, някой знае ли кои автобуси пътуват от Бургас за Одрин - отиване в петък, връщане в неделя. Намерих само Арда тур. На отиване имат автобус до Истанбул в 12.30 и предполагам спират на Одрин, но навръщане има само през ноща /пак от Истанбул/ Sad

# 656
  • Пловдив
  • Мнения: 298
Здравейте, някой знае ли кои автобуси пътуват от Бургас за Одрин - отиване в петък, връщане в неделя. Намерих само Арда тур. На отиване имат автобус до Истанбул в 12.30 и предполагам спират на Одрин, но навръщане има само през ноща /пак от Истанбул/ Sad

Провери Метро , но  и те са до Истанбул:

https://metrotransport.bg/razpisanie/


Разписание на Арда тур  - има и в 10.30.  :
https://ardatur.bg/search/34/4/2022-06-18//1/

Последна редакция: ср, 15 юни 2022, 20:13 от Перах

# 657
  • Мнения: 54
Здравейте, някой знае ли кои автобуси пътуват от Бургас за Одрин - отиване в петък, връщане в неделя. Намерих само Арда тур. На отиване имат автобус до Истанбул в 12.30 и предполагам спират на Одрин, но навръщане има само през ноща /пак от Истанбул/ Sad

Провери Метро , но  и те са до Истанбул:

https://metrotransport.bg/razpisanie/


Разписание на Арда тур  - има и в 10.30.  :
https://ardatur.bg/search/34/4/2022-06-18//1/

Много ви благодаря. Кой да се сети да търси с турското име .....

# 658
  • here and now
  • Мнения: 4 345
Знаете ли дали от Гърция към Турция работи пункта Пазаркуле? Помня, че по времето на ковид не можеше да се минава, но сега дали скоро някой е минал, за да каже. Ще сме на почивка на Тасос и се чудя дали да не минем на прибиране през Одрин за 1 нощувка, но ще е на 02.07. Предполагам оттам няма гастарбайтери.
Не разчитай на това. Имах преди години епично пътуване, точно от там минахме. 6 часа висях по границите, като изпреварвах неправомерно(не се гордея с това) и доста ме пускаха ( русичка съм и имам доста глуповат вид).
Те просто са навсякъде....

# 659
  • Пловдив
  • Мнения: 1 389
И ние сме чакали много на Пазаркуле преди години,беше петък следобяд през август към Гърция,спряхме на опашката към 15ч,минахме през митницата по тъмно,прибрахме се в Пловдив след полунощ,защото и на другата граница Орменио-Кап.Петко войвода пак чакахме с часове.През 2019г,пак през август,събота вечерта,на Ипсала чакахме за влизане в Гърция повече от 3 часа,а малко преди границата има оризище и беше нашествие от комари,освен гастербайтери.На Ипсала сме чакали дълго за влизане в Турция,беше неделя рано сутринта.Повече не бих си причила Турция от средата на юни до средата на септември през никоя граница!

Общи условия

Активация на акаунт