Синхронизиран световен оргазъм на 22 декември

  • 1 685
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 492
Въй! Въй! Въй! Аз са чуда що така ми тръгна от сабахле на синхронизиране и оргазиране.
Довечера шъ пувторим. За по-голем синхрон, начи.

 kiss dancing
Ааа, не Naughty довечера и да повториш няма да спомогнеш за световния мир. За след месец иде реч  newsm48

# 16
  • Мнения: 819
Въй! Въй! Въй! Аз са чуда що така ми тръгна от сабахле на синхронизиране и оргазиране.
Довечера шъ пувторим. За по-голем синхрон, начи.

 kiss dancing

 Thinking То е за 22 декември, но не пречи и днес да повторите-за репетиция! Joy

# 17
  • Мнения: 2 070
хахахааааа.... Това ми прилича на онази кампания дето незнам си колко си хиляди милиони човеци трябваше да подскочат заедно и да освободят не знам си ква си енергия, което щяло да доведе до помръзване на земята или наклоняване с незнам си колко си градуса, което пък щяло да реше разни проблеми, май екологични.... хипарска му работа, романтиката да живее!

Подсетете ме на 22ри, за да не забравя, все пак си пазех танрическата енергия за около празниците  Wink

Хипитата за пореден път доказват, че няматакова животно като Коледни Пости и въздърание преди Коледа   Mr. Green

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Щом е в името на световния мир... Хайде и ние сме вътре! Joy

# 19
  • Мнения: 985
камелия , *Nikita*  Embarassedмалей, сТрам гулям. Ся за наказание всеки ден ще се синхронизирам докат не стане двайс втори декемрви.  Да се науча да гледам и да чета. Нека ми!!!

# 20
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
22 - ри петък се пада...дааааа.......


.....дано китайците не скачат...., че ако всички китайци скочат, щели да изместят орбитат на Земята.....нищо чудно  #Crazy

# 21
  • Мнения: 3 447
22 - ри петък се пада...дааааа.......

Екстра, значи можем да се отчетем и с петъчна тема  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 3 405
Аз ще воайорствам какви ги вършите. И ще смятам колко бебета ще се родят към последната седмица на септември 2007 Grinning

# 23
  • Мнения: 3 447
И ще смятам колко бебета ще се родят към последната седмица на септември 2007 Grinning
А колко теми за имена ще се пуснат, а  Twisted Evil

# 24
  • Мнения: 7 837
А, браво  Grinning
Тъкмо, поне за една вечер, форумките да обърнат повече внимание ина мъжете си  Grinning

# 25
  • Мнения: 2 584
 luvbed аха тогава имаме годишнина от сватбата Twisted Evil

# 26
  • София
  • Мнения: 2 958
Tогава имам рожден ден и по стара традиция ще си получа порцията оргазъм ща не ща! Crazy

# 27
  • Мнения: 5 877
Дългът преди всичко.

# 28
  • Мнения: 14 654
бих участвала, щом става дума за световния мир
но пък 22 декември- на тази дата не мога да правя секс

# 29
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
бих участвала, щом става дума за световния мир
но пък 22 декември- на тази дата не мога да правя секс

Защо ?

Общи условия

Активация на акаунт