Модни консултации (Май, 2022) - 66

  • 56 634
  • 1 051
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 467
Agent Provocateur,
човек трябва да търси красота. Прагматичност? Ми то хубаво да си прагматичен, но трябва да има и красота 🙂
Без красота за къде сме?

На Мет Гала за мен кралицата е Блейк Лавли, всички останали бледнеят. Възхитителна е!

Ким К. с тая бяло руса коса го докарва малко на извънземно, то хубаво да копираш М.Монро, но последната е бяла като мляко.

Майката на Е.Мъск с тия бели сандалки и чантичка - тц, не пасват изобщо на рокля, бижу и прическа.

Последна редакция: ср, 04 май 2022, 08:16 от Al Georgieva

# 46
  • Мнения: 7 898
Ким се прави на Амбър Роуз.

# 47
  • Мнения: 3 467
Ким К. баш на М.Монро се прави

# 48
  • Мнения: 5 267
Нали вкара холивудска драма с Кание, може да мисли, че е Мерилин на съвремието Laughing

Хилъри е носила избродирани имената на дами, на които се възхищава. Например Madeline Albright, Abigail Adams, Harriet Tubman, Rosa Parks, Lady Bird Johnson или Dorothy Rodham (майка и).
Скрит текст:


# 49
  • Мнения: 1 997
Аз въздишам по дъълги рокли, както и дълги и много  официални такива. Плакна око с това:
Скрит текст:
Страхотни, а последната на Кейт е великолепна. Стила на тази принцеса е топ за мен

самата Блейк е изключително харизматична но и самата идея на роклята, кройката, цветовете, цялостното изпълнение е впечатляващо. ❤️
Скрит текст:

Блейк е ВЕЛИКОЛЕПНА! И тя, и роклята и!
Zendaya не е била!?!? Ееее, това момиче ми е новата Хепбърн, какво разочарование!
Alicia Keys - mmmm, да!
Regé-Jean Page - не, Не и пак НЕ! Или гол или във костюма си от Бриджъртън, ako толкова държи на кадифе или в класически смокинг, така пък да орезилят този разкошен мъж!
Ох, нали ... LaughingLaughingLaughing
Като каза "парфюмна тема" да ви се оплача и тук - след боледуването през Януари нещо става с обонянието ми - всичките ми Шанели ми миришат на оцет, всичките ми Нарцисо ми миришат на труп, а всичко по-деликатно не ми мирише изобщо.
Агентче изкарах ковида преди 6 месеца и още съм така с обонянието. Абсолютен хаос - Неща, които съм харесвала не мога да понасям, други въобще не усещам. Моля други да ми миришат храната и да я вкусят ( защото и там се промениха нещата ) а онзи ден изхвърлих едни кори за баница защото миришеха на кисело, за да установя, че новите които купих ми "ухаят" по същият начин.

Нямам много официални тоалети последните години, когато ми се наложи да се облека за конкретен повод залагам на един гащеризон от този тип или на този тип рокля
Скрит текст:
сменяйки аксесоарите Simple Smile


По темата с роклите , преди 20тина години когато пуснаха Fashion канала по кабелната, не можех да се отлепя от екрана на ревютата на Ели Сааб

Сега така ми действат Murad Zuhair

Последна редакция: ср, 04 май 2022, 10:00 от Casual

# 50
  • Мнения: 7 898
Ким К. баш на М.Монро се прави

Ама се е издокарала като Амбър.

# 51
  • Мнения: X
Темата не е за пижами предполагам, но аз имам голяма слабост към тях, и исках да мина да се похваля, че най-накрая пак проима от моя размер една, която ми беше хванала окото. Чакам сега да видя какво ще дойде, на снимка много ми допада!

# 52
  • Мнения: 3 509
BadKarma,
Чудесна е и ще ти хареса още повече на живо.
Ако се чудиш с какво да я комбинираш… то на тази цена не е за изпускане направо:
Скрит текст:

# 53
  • Мнения: X
Леле, реших, че е някакъв колаж… но тази чанта я има в Lyst, в момента out of stock, значи действително някой се е опитвал да продаде подобно нещо. Гледам останали са чанти с вид детски играчки-сешоари… не съм чак толкова по висшата мода аз 😂😂😂

# 54
  • Бостън
  • Мнения: 13 494
Casual, съгласна съм с теб 100 Simple Smile)))

Kim била гладувала 3 седмици, че да може да облече роклята ме Мерилин Wink
Едно харесвам в тази жена, само едно - нейният MUA (mmmmm, Mario!) Grinning




Искате ли да чуете как фешън критик разпъва на кръст тазгодшината Мет Гала? От гледна точка на интерпретацията на темата на бала "Gilded Glamour"?

# 55
  • Мнения: 7 898
Гладувала 3 седмици и на края не могла да закопчее роклята и за това сложила наметало.

# 56
  • Мнения: 3 509
Видях клип, на който ходи като патица. Комична гледка. Никога не съм влизала в стая, от която да не мога да изляза. Процедирам така и с роклите.

# 57
  • NYC
  • Мнения: 50
Едно харесвам в тази жена, само едно - нейният MUA (mmmmm, Mario!) Grinning
Той е почти нашенец - албанче от Бронкс Wink

Ще си позволя да изкажа различно от масовото мнение за Ким - препрадката към ММ работи в контекста на събитието и напомня за едни по-прости и щастливи времена (за американската аудитория, поне). А и Мерилин също е била силно критикувана за тази naked dress..

# 58
  • Мнения: 3 467
М.Монро е станала леджънд щото не е остаряла. Икона.
КК се старае, но живи легенди няма.

# 59
  • Мнения: 9 701
Показвам набързо червеният гащеризон. Трябват му малко по-високи обувки и добро бельо, което имам 😅, но ме домързя да сложа.

Последна редакция: ср, 04 май 2022, 22:10 от G&B

Общи условия

Активация на акаунт