Модни консултации (Май, 2022) - 66

  • 58 972
  • 1 051
  •   1
Отговори
# 1 020
  • Мнения: 1 042
Sunn, от Mohito e. Поръчах нея, заедно с колана. Сега трябва и една плетена чантичка да си взема.

# 1 021
  • Мнения: 229
Много благодаря!

# 1 022
  • Мнения: 21
Sunn, от Mohito e. Поръчах нея, заедно с колана. Сега трябва и една плетена чантичка да си взема.
Внимавай с тия плетени чанти, много раздърпват облеклото, до което се допират. От опит.

# 1 023
  • Мнения: 2 806
Outnocontact, много хубава рокля, която ти стои чудесно! Щом търсиш противоречива визия и се чувстваш в кожата си с тази комбинация, носи я така с удоволствие!
Аз, нали съм си консерва, щях да съчетая с нежни обувки и тънък колан Joy
Ал, твоята рокля с гъсенички също ми харесва и ти стои много добре! И нея бих носила с тънък колан.
На тази тема предпочитанията ми се обърнаха в последните години. Преди обичах да нося широки колани. Сега не мога. На рокли слагам само тънки. Малко по-широки и груби - на дънки.

Денина Мартин и на мен ми е много симпатична, скоро споделях. Само цветовете и не ми пасват. Все поглеждам и така и не съм купувала нищо от нея.
Еспадрилите с платформа 7 см са ми удобни, но за мен са обувка за свобоното време и почивки. В делничното ежедневие най-често съм със затворени пръсти и гола пета. Поняког и отворени пръсти.

# 1 024
  • Мнения: 10 032
Аni_d, в сърцето ме улучи тази рокля! Heart Eyes Ти не взе ли едни тъмносини еспадрили на клин на Хилфигър миналата година?
Помня, че ти ги беше споделила, от твой пост ги харесах и ги носих цяло лято. С тях ще е идеално.

# 1 025
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 747
Аni_d, в сърцето ме улучи тази рокля! Heart Eyes Ти не взе ли едни тъмносини еспадрили на клин на Хилфигър миналата година?
Помня, че ти ги беше споделила, от твой пост ги харесах и ги носих цяло лято. С тях ще е идеално.
Взех, но не тъмносините, а бежавите, защото реших, че имам повече неща, с които да ги нося тогава Simple Smile

# 1 026
  • Мнения: 3 328
Агент, много ме забавлява обяснението ти Grinning Ще разкажа определено.
Grinning Аз лично много обичам ситуации в които се наблюдават т.нар. от мен "cultural discrepancies" - това е сблъсък на култури или субкултури, но погледнат през много иронична и позитивна призма Grinning Да се чете забавлява ме страхотно!

Не спомена от кой край на необятната Азия ще е твоята част от сватбеното posse

Булката- Виетнам, братовчедка на ММ. Simple Smile
Не мисля че ще видя последните колекции на дизайнерите, ама да видим, може и да се изненадам.
На мен ми е голям мерак да отида на арменска сватба.

П.П. Гледах видеото сега, не се ли считаше за неуважително да носиш сребриста/златиста рокля на сватба?
Харесаха ми идеите й с пола.

Последна редакция: ср, 01 юни 2022, 09:07 от Glossycherry

# 1 027
  • Мнения: 3 887
Light Beam, и аз съм за тънък колан, но нямах изчистен черен, а госпожицата като ме видя облечена каза, че на роклята трябва! колан и само този имаше. В работното градско ежедневие и аз съм със затворени пръсти и гола пета, и на мен ми идват бледи цветовете на Денина Мартин, а и тя е малко по-висока от мен и някои модели ще ми дойдат къси;

DzhuliB Hug
Лилавата рокля от новата колекция много ми харесва, но деколтето не е за мен. Роклите от трико стигат Simple Smile и с тях приключвам летните покупки

hoaxy, и аз съм против плетените чантички, освен ако не са супер-ултра-стегнато изплетени и не драскат

# 1 028
  • Мнения: 2 462
На мен пък грам не ми отива колан в кръста, за да нося такъв искам да имам талия като на оса, ама нямам! Joy

Спомних си нещо от детството  - майка ми си шиеше по поръчка всичко и към всяка рокля ходеше да си прави колани в различни ширини. Явно е имало някакво ателие - коланите бяха много добре изработени, на по - широките и катарамата беше облечена в плат, а тънките бяха с фина метална.
Много ми харесваше, че не се накъсва визията, а стои супер завършено.
Сега не знам да има такава услуга.

Изгледах чак сега видеото на Агент за предложения за сватба.
Много ми е симпатична тази Трини, страхотна сладурана, ама явно съм стара вече - лошо ми става от нейните рокли.

# 1 029
  • Мнения: 3 887
silver pearl,
Супер идея е с колан от същия плат Sunglasses
сега се запалих по идеята, ще питам има ли място на което да израбтват и ще споделя реултата.
Миналото лято си купих пола с такъв колан и много ми харесва как стои

# 1 030
  • София
  • Мнения: 802
Outnocontact, невероятна е роклята 😘
Искам и аз на европейска сватба Simple Smile
И да ям на същите места като Агент 😂

Поръчах тази рокля

Мислите ли, че ще отива с еспадрили с платформа??
Чудна рокля, от къде я поръчахте? Имам една с лимони от миналата година но е с 3/4 ръкав, тази ще е още по-подходяща за лятото.

# 1 031
  • Мнения: 3 328
А какво мислите за някоя от роклите от този профил? Харесва ми че ще ми стават и стоят добре дори и след загубата на още килограми. Знам че за някои е евтино, но за мен това си е инвестиция и наистина искам да мога да я нося доста време. Много имам нужда от помощ с избора на десен, има доста варианти и ми е трудно да преценя. Някои от роклите имат опция с ръкав къс или дълъг и искам задължително такава, заради широките ми рамене.
Ако ще бъде полезно за да ми помогнете да си избера десен -
Дълга тъмно червена коса, черни вежди
Светла кожа с лунички
Зелени очи
Розови бузки

https://www.etsy.com/listing/1044779508/maya-antonia-custom-leop … ation0=2568184338
https://www.etsy.com/listing/978944532/maya-antonia-custom-leopa … ctive_5&sca=1

# 1 032
  • Мнения: X
С червената коса - определено синята рокля. И двете са според мен красиви, но някак си това тъмно синьо по- си го представям с червена коса. Но тук има момичета много по-наясно с цветотиповете, те могат да се изкажат по-компетентно Simple Smile

# 1 033
  • Мнения: 3 707
Glossy,
Ако изборът се свежда само до тези модели, бих предпочела в зелено.

# 1 034
  • Мнения: X
Също страхотно предложение от Аня, нали си зеленоока Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт