Фолклор - за отслабване и спорт

  • 16 898
  • 354
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 063
И аз имам отговор Laughing и ще се опитам непременно да дойда, но да видя как ще го комбинирам, че съм и на изпит.Ще се радвам и да се запозная с вас Hug

skorpion дано скоро да обменяме опит Party

# 46
  • Мнения: 2 950
И аз сега видях, че са ми писали за неделя 12 часа. Обаче пишат, че веднага след записването започва тренировка, а детето ми вчера вдигна температура и до неделя не знам как ще се развият нещата  newsm78
Момичета, хайде да се уговорим да се чакаме пред читалището, че мен малко ме е срам  Embarassed Пък и тук вече колко от вас казаха, че са играли в групи народни танци - ами аз не съм тренирала, а и искам да отслабна  Embarassed

# 47
  • Мнения: 1 063
Деси не се притеснявай и аз не мога още от тази неделя, а за чакането пред читалището и аз си го мислех снощи.Хайде да се уговорим така в 11.45 пред читалището, искате ли?Между другото ако някой ме ориентира къде точно се намира или какво има в близост до него ще съм Ви благодарна. Hug

# 48
  • Мнения: 2 950
Супер. Значи утре ще идем само да се запишем и започваме от другата седмица. Ако искаш да се чакаме на спирката на 88 и 94? Става въпрос за спирката от студентски град към семинарията, към центъра. Мисля, че е дна малка къщичка точно зад спирката. Там близо има бензиностанция - на кръстовището за към студ. град. По-надолу е басейна, нова телевизия, от другата страна на тротоара има първо детска градина, а после и училище, след него поликиника. Ориентирах ли те? Аз предлагам наистина на спирката да се видим в 11,45 и да идем заедно. Ще трябва обаче да менкаме някакви телефони, за да си звъннем като стигнем.

# 49
  • Мнения: 2 950
Момичета, ние с Ива се уговорихме да се чакаме на спирката на 88 и 94 пред читалището. Предлагам там да се видим всички! Ако не можете, направо в читалището, но като гледам май утре няма да се съберем за танцуваме. Аз за всеки случай ще метна анцуга в раницата, пък ще видим! До утре!

# 50
  • Мнения: 252
Много се радвам за вас момичета,следя темата от начало.Аз танцувам в ансамбъл вече 4г.и знаите, че запалите ли се веднъж отърване няма,удоволствието е несравнимо ще се убедите сами.Само напред и не се отказвайте(Ще ми се и аз да дойда но незнам по кое време са репетициите и каде точно се намира читалището щото не съм от София)

# 51
  • Мнения: 91
И аз не мога тази неделя. Бях нощна и сега видях писмото от читалището.Така ми се спи , че лягам веднага.
Моля ,да ме имате предвид.Лашото е ,че другата събота и неделя е студентския празник и сме на Витоша 3 дни.Аз съм сигурна и да ме имат предвид със сигурност.
ЗА ИНФО НА ТЕЗИ ,КОИТО ИСКАТ, ПУСКАМ ПИСМОТО НА ЧИТАЛИЩЕТО
на 03 декември-неделя в 12 часа
народни танци в читалище "Добри Чинтулов" - ж.к. Дианабад, бул. "Никола Габровски" 55
/авт. 88,94,102/
Занимания в събота и неделя
Месечна такса 18 лева
тел. 868 66 59, 868 67 59

Читалището е срещу Гражданска защита
Спирката се казва така
От бензиностанцията на ШЕЛ надолу по десния тротоар посока 11 училище
Които идват от града  могат да слезат на спирката на 11 училище и да пресекат улицата и да се качат нагоре към до читалището ,преди бензиностанцията на ШЕЛ е малката къща на читалището.
Май го обесних объркано.......дано разберете.

Последна редакция: нд, 03 дек 2006, 10:05 от miavita

# 52
  • Мнения: 2 950
Браво бе, сега какво стана? Само аз и Ива ли сме? И то и ние не можем днес да започнем. Лошооо. Обаче другата събота всички да са на линия

# 53
  • София
  • Мнения: 320
DessiJ,

И аз с една приятелка ще дойда на спирката 11,45, ако не се познаем  ще се видим в читалището. Започваме танците от другата събота и неделя,днес ще се запознаем с хореографите и една с друга разбира се  Simple Smile

Доскоро

# 54
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 863
И аз съм на линия следващата седмица!  Hug
Нали може да се запиша през седмицата ? Или само събота и неделя стават записванията ?

# 55
  • Мнения: 1 063
Здравейте момичета Hug, за тези, които не бяха казвам, че срещата се състоя и се уговорихме за събота и неделя от 14.00 часа с продължителност около 1 час.Носете си удобно облекло и леки обувки в смисъл гуменки или нещо такова.Плащането се разбрахме да бъде в края на месеца.Момичето и момчето са много симпатични.

Sway можеш да се запишеш направо в събота Peace

Това е, ако съм забравила нещо другите мами да допълват и се надявам, че ще се запознаем по-добре, че днес много набързо стана всичко. Heart Eyes

# 56
  • Мнения: 2 950
Ива е обаснила всичко много добре. И аз да допълня, че момчето и момичето, които ще ни "юркат" да тропкаме са супер сладури. На мен лично много ми харесаха. Дано ни е забавно.
Ива, следващия път по 1 кафе за опознаване  Simple Smile Ти какво направи на изпита? Ще черпиш ли? Hug

# 57
  • Мнения: 1 063
Да бутна темичката напред, че при профилактика са изтрили постингите от 4.12 до 8.12.


И така днес в 14.00 да сте на линия Hug newsm68

# 58
  • Мнения: 2 950
Тъкмо се чудех какво става?  newsm78 Ива, хайде да се чакаме пак - този път няма да закъснявам  #Cussing out

# 59
  • Мнения: 1 063
Добре, в 13.45 на спирката Peace

Общи условия

Активация на акаунт