Когато “мъжът” във връзката се окаже едно голямо бебе

  • 12 166
  • 116
  •   1
Отговори
# 30
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 816
Тоест вашите и двамата ги организирате, нали правилно разбрах?!

# 31
  • Мнения: 17 407
Сийке, нямах предивид да ходя да организирам, а планиране на всеки ден (пешеходен туризъм). Ся, ти ако се пльосваш на едно място и не помръдваш - да.

# 32
  • Мнения: 25 571
Дренке, върне си назад и прочети пак – ставаше въпрос точно за организиране на почивки (предполагам и за заплащането им, иначе не мога да разбера къде е драмата). Не за ходене, лежане, ядене и т.н.

Тоест вашите и двамата ги организирате, нали правилно разбрах?!

Да кажем – да. То колко да организираш, ако от теб (т.е. него) се иска само да дадеш конкретна дата и две имена.

Скрит текст:
Става въпрос за почивка във ведомствена база. Не че и това не може да се превърне в проблем, когато има много желаещи за конкретна дата, И когато се налага да отстоиш предварителната си резервация в борбата с разни парашутисти.

# 33
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 816
Съвсем различно е. Нямаме бази ние.
Абсолютно всичко съм организирала, той даже не знае къде отиваме. Аз съм навигатор, където му кажа, там кара, нито знае кой е хотелът, нито как изглежда, въобще пълен пас за всичко...

Чета мъже, проучили хотелите, местата за разходки наоколо, маршрута и т. н. Еми чета и плача...

# 34
  • Мнения: 17 407
Организирането е логистика, която включва и престоя, а дали е само един клик или повече зависи вече писах от какво.

# 35
  • Мнения: 6 535
Да, бе, ще плача.
От години организирам почивки, екскурзии, езикови училища, рождени дни. Отнема ми макс половин-един час от-до, зависи от дестинацията. С интернет и карта за плащане и обиколка на Марс може да се организира в наши дни.

# 36
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 816
От колко години?

Не е само резервацията, да резервирам и да платя. Ако е това, въобще няма да го споменавам. Говоря за всичко, което значи Всичко!

# 37
  • Мнения: 6 535
20.
Кое те затруднява? Ако имаш ясна идея какво искаш/търсиш, става бързо. Ако обичаш да бистриш концепцията досато разглеждаш и четеш десетки мнения в интернет, сигурно отнема време.

# 38
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 816
Моите са 30.... Започна да ми тежи последните 3.. Защото установих, че имало мъже, които поне с нещичко се занимават и дават от себе си поне нещичко за другия/другите в едно семейство.

# 39
  • Мнения: 6 535
Идеализираш, не си го причинявай. Перфектните са от друга планета. Няма човек без кусури.

# 40
  • Мнения: 25 571
Като по-капризната в семейството предпочитам аз да организирам. Още повече че, както вече казах, почивките ни са твърде кратки, за да рискувам.
Друг е въпросът, че не го правя самоволно, всичко се обсъжда предварително и резервирам след съответното одобрение.
Все пак говорим за почивка, не за принудително посещение в мазетата на Инквизицията.
И пак да си кажа – ако за вас е чак такъв зор, предлагам доброволната си помощ. Избирам, организирам, резервирам, посещавам, кефя се на макс... От вас се иска само да платите, нищо друго. Simple Smile

# 41
  • Мнения: 17 407
Не е зор, удоволствие е, но все пак - прочети отново какво споделя по въпроса морският кон. Щото понякога да ти оценят желанието да организираш значи поне без мрънкане на всяка стъпка. Понеже, нали - много лесно било, не го правя аз, а друг.

# 42
  • Мнения: 7 388
За мен пък е удоволствие планирането, организирането на всички почивки, екскурзии, рожденни дни и празници. То половината кеф е в подготовката. Особено, че ще избера място по моя вкус, щото съм претенция и няма как да се оставя да ме заведе на място, което няма да ми харесва.  Хубавото е,че и двамата имаме еднакви разбирания за почивка и не сме имали разногласия.

# 43
  • Мнения: 14 802
Един въпрос не ми дава мира - а единият като откаже обиден, а другият като откаже нацупен - това семейство хептен ли спира почивките, сакън да не се мине някой с резервации и сгъване на бански?

# 44
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 816
Ами всъщност винаги единият прави компромисите....

Общи условия

Активация на акаунт